Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

měl jsem k obědu pečenou kachnu a nějak ji nezvládám. Já z toho nikdy nebyl moc nadšenej, přijde mi to moc mastný a to jsem schopný klidně posnídat čtvrt kila špeku. Obvykle mi to leží v žaludku půl dne, někdy mě to i prožene a tak se snažím moc se tím necpat. Tentokrát jsem si dokonce ani tu kačabu nedal, měl jsem kousek vepřovýho co se peklo vedle. Jenže asi se to nějak zkamarádilo, taky jsem si na knedlík kápnul trochu výpeku a ono o má jaksi destruktivní účinky. Celý odpoledne břišní nepokoje. Slovenština má vševystihující výraz- hnačka! Neboli řídký případ s hustým běháním. Ale asi už dobrý, dvě hodiny už je na západní frontě klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém s 26 stravenkami Sodexo Gastro Pass (hodnota 60,- Kč/1 ks) rok 2012, které jsem nestihl uplatnit v roce 2012. Jak jsem si ověřil v sídle společnosti na Smíchově, platnost poukázek nebyla prodloužena (já myslel, že jo, tak jsem byl v klidu, ale to jsem jen špatně četl jejich stránky ...), pouze provozovny (obchody a restaurace), které poukázky přijímají mají možnost jim ještě ty stravenky z roku 2012 vracet k proplácení až do 31. 1. 2013. Takže se je musím rychle snažit někde udat, ale ona není ochota ty stravenky brát nikde extra velká ani v normální situaci. Takže mám dneska docela dost zkaženou náladu, mohl jsem si za ty peníze koupit třeba Amfibie :( Nemáte někdo nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém s 26 stravenkami Sodexo Gastro Pass (hodnota 60,- Kč/1 ks) rok 2012, které jsem nestihl uplatnit v roce 2012. Jak jsem si ověřil v sídle společnosti na Smíchově, platnost poukázek nebyla prodloužena (já myslel, že jo, tak jsem byl v klidu, ale to jsem jen špatně četl jejich stránky ...), pouze provozovny (obchody a restaurace), které poukázky přijímají mají možnost jim ještě ty stravenky z roku 2012 vracet k proplácení až do 31. 1. 2013. Takže se je musím rychle snažit někde udat, ale ona není ochota ty stravenky brát nikde extra velká ani v normální situaci. Takže mám dneska docela dost zkaženou náladu, mohl jsem si za ty peníze koupit třeba Amfibie :( Nemáte někdo nějaký nápad?

Minulý rok jsem to v lednu řešil a byl to problém.Nakonec jsem je poslal známému do Prahy a ten je udal v Z-Marketu,
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý rok jsem to v lednu řešil a byl to problém.Nakonec jsem je poslal známému do Prahy a ten je udal v Z-Marketu,

Díky moc, hned jsem si otevřel ty jejich stránky (díky za link), ale tam mají uvedeno, že berou stravenky Gastro Tour - já mám Gastro Pass, ale poslal jsem jim e-mail s dotazem, tak uvidíme. Problém je, že těch stravenek je tolik, zkusím to ještě do Tesca a Alberta, uvidíme :)

Upraveno uživatelem Apep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem k obědu pečenou kachnu a nějak ji nezvládám. Já z toho nikdy nebyl moc nadšenej, přijde mi to moc mastný a to jsem schopný klidně posnídat čtvrt kila špeku. Obvykle mi to leží v žaludku půl dne, někdy mě to i prožene a tak se snažím moc se tím necpat. Tentokrát jsem si dokonce ani tu kačabu nedal, měl jsem kousek vepřovýho co se peklo vedle. Jenže asi se to nějak zkamarádilo, taky jsem si na knedlík kápnul trochu výpeku a ono o má jaksi destruktivní účinky. Celý odpoledne břišní nepokoje. Slovenština má vševystihující výraz- hnačka! Neboli řídký případ s hustým běháním. Ale asi už dobrý, dvě hodiny už je na západní frontě klid.

to znám. :) a vůbec to nechápu.. jak může být člověku v kondici z dobrého jídla tak těžko..? ( nemluvím teď o kachně z restaurace, nýbrž o poctivé domácí od maminky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý rok jsem to v lednu řešil a byl to problém.Nakonec jsem je poslal známému do Prahy a ten je udal v Z-Marketu,

Díky moc, hned jsem si otevřel ty jejich stránky (díky za link), ale tam mají uvedeno, že berou stravenky Gastro Tour - já mám Gastro Pass, ale poslal jsem jim e-mail s dotazem, tak uvidíme. Problém je, že těch stravenek je tolik, zkusím to ještě do Tesca a Alberta, uvidíme :)

Tak to vypadá nadějně, Gastro Pass berou, teď jsem se ještě zeptal na některé detaily a zítra vyrazím na nákupy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ebay fakt nechápu, teď jsem zakládal účet manželce. Limit pro prodej snad ani nemá omezenej, bez problému jsem zadal kup teď na 1000 liber. Já jsem tam registrovanej přes 3 roky feedbacků jak nasr*no, 100% a můžu max 500 USD.sad01_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Limit pro prodej snad ani nemá omezenej....

On je nějaký limit? Odkdy? O tom jsem ani nevěděl.

 

.... feedbacků jak nasr*no...

Kolik to je? Já budu mít letos 10 let a 652 zatím.:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad eBay: Já tam jsem cca 5 let, feedbacků jen v řádech desítek, to je pravda, ale limit taky pouze 500USD. Nabízelo mi to navýšení v podobě pohovoru s operátorem na US infolince eBay, chtěl po mě kopii občanky, všechno jsem poslal a limity stejně nenavýšili a nikdo se už neozval :(

 

Jinak mě už 18 hodin štve, že v naší obci a okruhu 15km nejde proud, někde popadaly tou neskutečnou námrazou, co u nás je, dráty vysokého napětí i s několika sloupy. Vypadlo to včera o půlnoci, říkali, že to bude dopoledne, pak v 1 odpoledne, pak ve 3, je šest a stále nic. Nelze topit, neteče teplá voda, nelze svítit, nelze absolutně nic. Naštěstí máme ještě byt ve městě, takže jsem mohl utéct, ale nevím, jak to dělají ostatní. Například sousedka má tento týden doma z LDN manžela ležáka, to musí být strašné.

Upraveno uživatelem m.n.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...