Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Toz normalne sem nepisu, upovani se tu uz probiralo a chapu to a nemam s tim problem. Co me se.re je, ze nemuzu dat ani po 4 dnech slevu z ceny aniz by si na me nejaky blbec nestezoval ... Myslim, ze na slevu ( ne v radu 50 kc jak nekteri umelci delaji, ale treba od 500 kc ) by se tohle pravidlo vztahovat nemelo, logicky je to blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Půl hodinová fronta na poště na dva pásky na hodinky v obálce. Čtyři přepážky, dvě z toho zavřené, na skle u té paní leták ZDE V PRODEJI PUNČOCHOVÉ KALHOTY.

Víc asi nemusím psát, kdybych byl v té chvíli napíchnutej na EKG, tak si mě nechají na ARO. :furious:

Už tam chybí pouze autodíly a pečená kuřata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toz normalne sem nepisu, upovani se tu uz probiralo a chapu to a nemam s tim problem. Co me se.re je, ze nemuzu dat ani po 4 dnech slevu z ceny aniz by si na me nejaky blbec nestezoval ... Myslim, ze na slevu ( ne v radu 50 kc jak nekteri umelci delaji, ale treba od 500 kc ) by se tohle pravidlo vztahovat nemelo, logicky je to blbost.

si fakt myslíš že se tady najde b l b co by si stěžoval že upuješ sníženou cenou dřív než za 5 dnů? takhle tady snad nikdo ještě neklesl doufám. celá upovací kauza je obrana proti jednomu či dvoum uživatelům a odserou to asi všichni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budoucnost národa: tupcé nenávistné ovce, co milujou bulvár, šeď a průměr a kdo vybočuje jedním nebo druhým směrem do plynu :wallbash: :suicide_anim:

http://zpravy.idnes.cz/vyzkum-negativni-vztah-deti-k-romum-d7e-/domaci.aspx?c=A130527_174912_domaci_jj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím zda to tu nebylo, ale toto mě hodně nadzvedlo , při procházení starých zpráv a událostí.

 

tito lidé se chtějí integrovat/začlenit do spořádaněho života? to mi opravdu tak nepřipadá.

Co by na toto řekl pan Kocáb, který je chránil zuby nehty a vyprávěl jak chtějí žít normální život jako každý jiný Čech

 

vyjádření jednoho z obviněných mi  přijde úsměvné. A postoj policie ještě víc.

toto mě opravdu dostalo :

 

"Policie zadržela pět pachatelů ve věku 16 až 44 let a obvinila je z pokusu o ublížení na zdraví a výtržnictví. "Rasový motiv útoku nebyl podezřelým prokázán, bližší okolnosti a příčiny napadení jsou předmětem dalšího vyšetřování," uvedl mluvčí teplické policie Daniel Vítek."

zdroj idnes :

http://zpravy.idnes.cz/utok-romu-na-manzele-v-duchcove-dmy-/domaci.aspx?c=A130528_131307_usti-zpravy_alh

 

Pokud by se tato situace stala v obráceném gardu , tak obvninění budou znít, pokus o ublížení na zdraví s rasovým podtextem. Pokud rómští spoluobčané někoho napadnou najednou rasový podtext není, nějak tomu nerozumím. 

 

Pokud můj postoj někoho pohoršuje , tak se předem omlouvám, ale je to něco co mě děsně vytáčí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si říkal sakra co to je za blba u té kamery že nic neudělá a prý na něho dokonce bušila ta paní na dveře a neotevřel. už je bez práce. já bych ho nechal i bez podpory

 

 

vyjádření jednoho z obviněných mi  přijde úsměvné. A postoj policie ještě víc.

toto mě opravdu dostalo :

 

"Policie zadržela pět pachatelů ve věku 16 až 44 let a obvinila je z pokusu o ublížení na zdraví a výtržnictví. "Rasový motiv útoku nebyl podezřelým prokázán, bližší okolnosti a příčiny napadení jsou předmětem dalšího vyšetřování," uvedl mluvčí teplické policie Daniel Vítek."

zdroj idnes :

http://zpravy.idnes.cz/utok-romu-na-manzele-v-duchcove-dmy-/domaci.aspx?c=A130528_131307_usti-zpravy_alh

 

Pokud by se tato situace stala v obráceném gardu , tak obvninění budou znít, pokus o ublížení na zdraví s rasovým podtextem. Pokud rómští spoluobčané někoho napadnou najednou rasový podtext není, nějak tomu nerozumím. 

 

Pokud můj postoj někoho pohoršuje , tak se předem omlouvám, ale je to něco co mě děsně vytáčí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zemřelo nám morčátko...

ono to nebylo obyčejné morčátko...

jmenovalo se Cast No Shadow Affinity Avenue...

říkali jsme jí Chickina...

ve věku nedožitých 6-ti let...

Tak nějak je mi z toho " na měkko" je to takové dětství mé starší dcery..

No nic... dám si štamprdlika..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No NEPÍŠI SEM , ale když dnes dežo co si upletl paterčata pronesl  před deseti minutami na komerční televizi v přímém přenosu ,že 112 m2 byteček který má tři balkony je hezký, ale není hlavně do budoucna moc veliký MUSÍM NAPSAT ŽE MĚ SEJE stát a jeho pojmutí spravedlnosti  a zvýhodňování cikánských etnik. Také tedy dežo  nezapomněl podotknout, že neví jak ho bude platit. :-(

 

Panebože něco je špatně.

Jo a pjdel je taky jak komerční televize řeší autosedačky když jaksi chybí busík i řidičák !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...