Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No NEPÍŠI SEM , ale když dnes dežo co si upletl paterčata pronesl  před deseti minutami na komerční televizi v přímém přenosu ,že 112 m2 byteček který má tři balkony je hezký, ale není hlavně do budoucna moc veliký MUSÍM NAPSAT ŽE MĚ SEJE stát a jeho pojmutí spravedlnosti  a zvýhodňování cikánských etnik. Také tedy dežo  nezapomněl podotknout, že neví jak ho bude platit. :-(

 

Panebože něco je špatně.

Jo a pjdel je taky jak komerční televize řeší autosedačky když jaksi chybí busík i řidičák !!!

taky sem na to cucel jak vyvorana mys, prej maly a ta jeho stara taky z nej nebyla moc nadsena

 

Diky za pripomenuti!

 

dneska sem ji byl platit taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna taková z práce. Dnes mi přišlo od celního úřadu:

-------------------------------------------------------------------

 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,že dnem oznámení této písemnosti bylo v souladu s ustanovením § 91 odst. 1 zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, ve
znění pozdějších předpisů (dále jen ?daňový řád?) zahájeno řízení ve věci správnosti podaného celního prohlášení ev. č. .............. ze dne 17.11.2010.
 
Řízení se zahajuje z důvodu zjištění pochybnosti o správnosti údajů v položce č. 1; odstavci 33, kde je deklarováno v odst. 31 blablabla ........ sazební zařazení 8525801930............. blablabla ........... s uvedením celní sazby 4,9%. Celní úřad dospěl k názoru, že má být dovezené zboží zařazeno do podpoložky 8525801990 .................blablabla................ s uvedením celní sazby 4,9%.
 
Vzhledem k výše uvedenému, celní úřad vydává v souladu s ustanovením § 101 a § 102 daňového řádu toto rozhodnutí a vyzývá podle ustanovení § 92 odst. 4 daňového řádu deklaranta, aby ve lhůtě 10 dnů ode dne doručení tohoto rozhodnutí vyjádřil nebo předložil níže uvedené důkazní prostředky k pochybnostem celního úřadu, týkajících se celního prohlášení ev.č. 10CZ1944001EUXZNI1 ze dne 17.11.2010.
 
...........
 
Poučení:
     Proti tomuto rozhodnutí se nelze samostatně odvolat (§ 109 odst. 2 daňového řádu).  
 
plk. Mgr. Jan Čóka
zástupce ředitele a vedoucí odboru 1 - Právní
Celní úřad Praha Ruzyně
-----------------------------------------------------
Celníci byli vždycky debilové ale todle je fakt vrchol, kafkárna jak svině. Poslal jsem je do prdele, že nic dokládat nebudu.
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jedna taková z práce. Dnes mi přišlo od celního úřadu:

-------------------------------------------------------------------

 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,že dnem oznámení této písemnosti bylo v souladu s ustanovením § 91 odst. 1 zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, ve
znění pozdějších předpisů (dále jen ?daňový řád?) zahájeno řízení ve věci správnosti podaného celního prohlášení ev. č. .............. ze dne 17.11.2010.
 
Řízení se zahajuje z důvodu zjištění pochybnosti o správnosti údajů v položce č. 1; odstavci 33, kde je deklarováno v odst. 31 blablabla ........ sazební zařazení 8525801930............. blablabla ........... s uvedením celní sazby 4,9%. Celní úřad dospěl k názoru, že má být dovezené zboží zařazeno do podpoložky 8525801990 .................blablabla................ s uvedením celní sazby 4,9%.
 
Vzhledem k výše uvedenému, celní úřad vydává v souladu s ustanovením § 101 a § 102 daňového řádu toto rozhodnutí a vyzývá podle ustanovení § 92 odst. 4 daňového řádu deklaranta, aby ve lhůtě 10 dnů ode dne doručení tohoto rozhodnutí vyjádřil nebo předložil níže uvedené důkazní prostředky k pochybnostem celního úřadu, týkajících se celního prohlášení ev.č. 10CZ1944001EUXZNI1 ze dne 17.11.2010.
 
...........
 
Poučení:
     Proti tomuto rozhodnutí se nelze samostatně odvolat (§ 109 odst. 2 daňového řádu).  
 
plk. Mgr. Jan Čóka
zástupce ředitele a vedoucí odboru 1 - Právní
Celní úřad Praha Ruzyně
-----------------------------------------------------
Celníci byli vždycky debilové ale todle je fakt vrchol, kafkárna jak svině. Poslal jsem je do p....e, že nic dokládat nebudu.
 

To mi pripomina, kdyz kolega zapomnel v moskve na sluzebce notes, hodni rusove mu ho poslali a celnici ho pak nutili jit za ten notebook zaplatit clo a dph ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...