Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

vytocila me pritelkyne, s kterou jsem se pohadal kvuli hodinkam. Nechapu o co ji jde. Drazsi kousky netocim, mam stabilne 2 a vicemene si hraju jen s levnyma kouskama, ktere obcas vymenin. Jenze ji lezi v zaludku vsechno kolem hodinek obecne, staci si objednat novy NATO a je to problem. Asi mindraky ze ona nema zadny hobby, jinak uz si to nedovedu vysvetlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vytocila me pritelkyne, s kterou jsem se pohadal kvuli hodinkam. Nechapu o co ji jde. Drazsi kousky netocim, mam stabilne 2 a vicemene si hraju jen s levnyma kouskama, ktere obcas vymenin. Jenze ji lezi v zaludku vsechno kolem hodinek obecne, staci si objednat novy NATO a je to problem. Asi mindraky ze ona nema zadny hobby, jinak uz si to nedovedu vysvetlit.

na to je jednoduchý řešení. kup jí datejusty :-) ta moje od té doby mluví o hodinká častěj než já a furt se ptá když už budu mít ty suby :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vytocila me pritelkyne, s kterou jsem se pohadal kvuli hodinkam. Nechapu o co ji jde. Drazsi kousky netocim, mam stabilne 2 a vicemene si hraju jen s levnyma kouskama, ktere obcas vymenin. Jenze ji lezi v zaludku vsechno kolem hodinek obecne, staci si objednat novy NATO a je to problem. Asi mindraky ze ona nema zadny hobby, jinak uz si to nedovedu vysvetlit.

Sere ji ta tvoje svoboda. A cas traveny s kumpany zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když někomu napíši SZ a ten mi ani neodepíše "trhni si". To mne ale štve spíše průběžně.

Je to několikátý příspěvek na téma SZ bez response a tak za sebe napíšu, že se mi stalo, že cca dva měsíce jsem skutečně  neměl na otevření "šuplíku" SZ náladu i když jsem viděl, že jich je tam 10 nebo kolik a poté přišla změna fóra a už jsem to neřešil.  

Prostě není každý den zralý na to, aby měli všichni chuť na One2One konverzaci, co je na tom divného?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to několikátý příspěvek na téma SZ bez response a tak za sebe napíšu, že se mi stalo, že cca dva měsíce jsem skutečně  neměl na otevření "šuplíku" SZ náladu i když jsem viděl, že jich je tam 10 nebo kolik a poté přišla změna fóra a už jsem to neřešil.  

Prostě není každý den zralý na to, aby měli všichni chuť na One2One konverzaci, co je na tom divného?  

Asi nic, ale když někdo má o něco zájem, neco hledá, ty mu to nabídneš a on nenapíše ani "ne, díky", tak to zamrzí, aspoň mne. Zřejmě jsem chodil do divných škol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nic, ale když někdo má o něco zájem, neco hledá, ty mu to nabídneš a on nenapíše ani "ne, díky", tak to zamrzí, aspoň mne. Zřejmě jsem chodil do divných škol.

Chtěl jsem Ti jen na konkrétním příkladu ukázat, že když např. řešíš kombo rozvod&stěhování, nemusíš mít vždycky chuť si privátně s někým  psát...  :wine:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu najít vlákno s odkazy na různé zajímavé stránky tak to dám sem, zajímavé počtení:

 

http://www.zbynekmlcoch.cz/informace/texty/automobily-motocykly/profesionalni-kradeze-aut-zpoved-zlodeje-aut-o-praktikach

 

a pak ještě jeden odkaz:

 

http://www.artificialowl.net/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vytocila me pritelkyne, s kterou jsem se pohadal kvuli hodinkam. Nechapu o co ji jde. Drazsi kousky netocim, mam stabilne 2 a vicemene si hraju jen s levnyma kouskama, ktere obcas vymenin. Jenze ji lezi v zaludku vsechno kolem hodinek obecne, staci si objednat novy NATO a je to problem. Asi mindraky ze ona nema zadny hobby, jinak uz si to nedovedu vysvetlit.

 

Mám doma to samé - už jsem si zvykl.

 

Ještě jednodušší je, pořídit si novou přítelkyni. :D

 

No jo - už o tom dost přemýšlím, ale mám s ní kluka, takže to ještě zkusím vydržet.

 

 

 

novou nebo druhou? :goof:

 

Mně úplně stačí, když mi do života kecá jedna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že mi v kanceláři nejdou otevřít okna. Dal jsem si k obědu pivní polévku s čedarem, dvakrát jsem se upšouk a je to takovej puch, že když sem někdo chce vlézt, musím předstírat že mám důležitý hovor a doufat, že to vstřebají stěny místnosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tý vole, to byl zase den :frusty: Počasí masakr, na pět minut vylezlo sluníčko, ta čumím jak to vypadá, no a nedám přednost cyklistovi, sakra rána a promáčklej blatník u nového Mondea" Jo a jinak kluk v pořádku, no a pak mě zase odešli darované TH, shit, po dvouch letech utopené, po čtyřech znovu porouchané, sakra :furious:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tý vole, to byl zase den :frusty: Počasí masakr, na pět minut vylezlo sluníčko, ta čumím jak to vypadá, no a nedám přednost cyklistovi, sakra rána a promáčklej blatník u nového Mondea" Jo a jinak kluk v pořádku, no a pak mě zase odešli darované TH, shit, po dvouch letech utopené, po čtyřech znovu porouchané, sakra :furious:

 

 Hmm. A příště ta vteřinka nepozornosti může bejt okamžik mezi Tvým životem a smrtí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...