Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Že v balíku s objednanými CD z Amazonu bolo šesť z ôsmich CD poškodených. Chvalabohu iba tie plastové obaly. To tam s balíkmi hrajú futbal, alebo kieho alaha? Balík prišiel, mimochodom, otvorený - ale to neviem, či je chyba ich, alebo to otvárali tu (colné, alebo čo). V balíku taktiež žiadne vypchávky na ochranu tovaru, nič ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dilmah jasmínový zelený...Dilmah mám rád obecně, chápu, že biče boží, co choděj do čajovny to asi pohorší, ale mně Dilmah vyhovuje...až tedy do dnešního dne. Dnes to nebyla vůně, která leze už z krabičky, ani lahodná chuť po zalití...je to neidentifikovatelný seno tfuj tajxl bez chuti a zápachu...jak jemča od TATA automobiles India :frusty:  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tj, proto pisu vzdycky praxi/staz s tim, ze necekam, ze by mi zaplatili, protoze to chci kuli sobe, ale vylozene od 1. komunikace se odmeny zrikat nebudu. takze PRAXE/STAZ a ne BRIGADA.  :punk:  je to tezky, kdyz bych to napsal rovnou, ze budu makat zadarmo, tak si bud budou myslet, ze si ke mne muzou dovolit cokoli ( + jeste se budou tvarit jaky jsou hauri), nebo ze sem magor.  :punk:  pekne, at se kdyztak vyjadrej, coz moc zatim nedelaj. uvidime uvidime. moc tomu nedavam. :bangin:

 

Já bych asi ani z pozice zaměstnavatele nechtěl, aby pro mne někdo pracoval zadarmo. Smyslem práce je vydělat peníze a pokud z této rovnice ty peníze vyjmeš, tak se ti sesype i ta práce. A to nejen kvůli přístupu zaměstnavatele ale také kvůli přístupu tohoto "zaměstnance", který k bezplatné práci bude přistupovat automaticky méně odpovědně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych asi ani z pozice zaměstnavatele nechtěl, aby pro mne někdo pracoval zadarmo. Smyslem práce je vydělat peníze a pokud z této rovnice ty peníze vyjmeš, tak se ti sesype i ta práce. A to nejen kvůli přístupu zaměstnavatele ale také kvůli přístupu tohoto "zaměstnance", který k bezplatné práci bude přistupovat automaticky méně odpovědně.

 

Ja to beru tak, ze me to tam neznici a ocekavam vetsi budouci prospech. Cili i na to bych kyvl, pokud by me to jinak zaujalo. Myslim, ze studentici nasazovat moc dvoji kvalitu neumeji. Bud chteji, aby se za to nemuselo stydet, nebo mu je to od pocatku jedno (a nepomuze nic), ze by to tam bavilo cloveka vic s penezi? Samozrejme, ale zpet k prvni vete. :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dcéra potrebovala prax v odbore cestovný ruch. Počas štúdia VŠ začala brigádnicky ako čašníčka, potom v bare, kaviarni, neskôr vo wellnesse prešla viacerými funkciami, medzi bakalárskym a magisterským štúdiom ako recepčná, až po manažérsky post. Okrem toho sa zúčastnila niekoľkých veľtrhov cestovného ruchu, aj s vlastným projektom. S každým postom jej rástlo sebavedomie a skúsenosti. Aj prácu ktorú vykonáva dnes, začala ešte ako brigádnička a po štúdiu nemala problém sa zamestnať,  nepotrebovala zaškolenie. Prvý deň došla a pracovala. Je pravda, že mala aj šťastie na ľudí a občas bolo treba obísť všetko možné, kým si niečo našla. Zo začiatku boli za prácu smiešne peniaze, ale kto niečo robí, zrazu je v kontakte s novými ľudmi, od ktorých sa dozvie ďaľšie informácie o iných pracovných miestach. Každé miesto jej niekto doporučil, alebo sprostredkoval, či už zákazník, alebo bývalý kolega.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to beru tak, ze me to tam neznici a ocekavam vetsi budouci prospech. Cili i na to bych kyvl, pokud by me to jinak zaujalo. Myslim, ze studentici nasazovat moc dvoji kvalitu neumeji. Bud chteji, aby se za to nemuselo stydet, nebo mu je to od pocatku jedno (a nepomuze nic), ze by to tam bavilo cloveka vic s penezi? Samozrejme, ale zpet k prvni vete. :guitar:

Btw, neštuduješ náhodou právo?  :photo:

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw, neštuduješ náhodou právo?  :photo:

 

F.

 

to je dobry postreh! slycham obcas, ze studenti prav za svoji praxi plati, pripadne koncipienti. dokonce se uz vzil termin "plat brnenskeho koncipienta" (prosim, zadne bitvy ohledne regionu, proste to tak vzniklo a ja nejsem autor). kdybych pravo -ja vul, studoval, mohl bych se upichnout u dvou rodinnych znamych. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dobry postreh! slycham obcas, ze studenti prav za svoji praxi plati, pripadne koncipienti. dokonce se uz vzil termin "plat brnenskeho koncipienta" (prosim, zadne bitvy ohledne regionu, proste to tak vzniklo a ja nejsem autor). kdybych pravo -ja vul, studoval, mohl bych se upichnout u dvou rodinnych znamych. :)

 

:gunsmilie: to sa pozná...anyway - hlavne u Vás, študentov práva, je to s tou praxou veľmi náročné. Je Vás veľa až moc :-) a pozícií je sakra málo. 

A tých z Vás, ktorým sa voľné miesto ujde - či už počas školy alebo i po jej skončení - v pozícii koncipienta - právnické firmy, špeciálne tie veľké  (nadnárodné),  dovolím si tvrdiť - doslova využívajú. Jasné, vždy je to o tom, čo si kto nechá...no firmičky šikovne stavia na ctižiadostivosť, karierizmus a pozérstvo "mlaďasov", ktorým príde cool si j.bnúť o 23:30 status na FB v duchu "kua, 23:30, a ja práve dokončujem preklad XYZ bežnej banality u nás v kancli, vo White and Case" (doplňte si, akú právnickú firmu chcete). Lenže to nie je cool, ani normálne...ani nič, dpč. A možno len mlaď práve uverila sľubu, že v ďalekej zahmlenej budúcnosti z nich budú senior lawyers, alebo nebodaj...spoločníci  :helpsmilie: Jasné, veľa absolventov nakoniec i tak skončí vo verejnej správe či súkromnom sektore, no Tí čo sa do pasce "ja som cooooool lebo prekladám drobnosti u White and Case" chytia...tak Tí to majú blbé :-)...i když, sú asi sami pre seba riadne cooooool  :giljotiini:

Každopádne, Ty dúfam tejto fatamorgáne nepodľahneš, a nájdeš niečo, čo za to bude stáť. :cheers:

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mě rozčílili v GME. Kamarád mi tam koupil zdroj na 5V. Připojím ho k routeru a zjistím, že nefunguje. Řekl jsem si, že ten starý vzal ten router s sebou. Přinesl jsem mu to ještě na vyzkoušení a zjistili jsme, že ten zdroj je na heslo. Na páté, desáté připojení k routeru se konečně sepne (a pak až do konce běží jak hodinky).

 

Tak jsem ho dnes šel reklamovat. Slečna v reklamacích bez zájmu, ani to nechtěla na místě předvést. Už vidím, jak dostanu odpověď ze servisního střediska, že "závada se neprojevila". Přede mnou tam byl taky jeden maník, kterému zamítli reklamaci. Vypadá to, že GME nikdy více, příště raději GES :(.

Takže jak jsem čekal, dnes "vyřízena" reklamace s vyjádřením "závada se neprojevila". Jako bych to nečekal, GME už nikdy. Naštěstí kamarád má DASku, tak to zkusíme pořešit pro ně. Je to sice jen 150 Kč, ale na tohle tihle šmejdi spoléhají,že nad tím zákazník mávne rukou a dál to nebude řešit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takové názory už jsem párkrát slyšel a strašně by mě zajímalo, čím to je? Mohli byste mi, jako člověku, který Švýcarskem pouze několikrát projížděl, říct jací ti Švýcaři teda jsou? Nebo na základě čeho máte takové názory? Čistě ze zvědavosti... 

Tak třeba já jsem si dost opravil názor o "vícejazyčnosti" Švýcarů. Platí to snad o těch v německých kantonech, ti kromě své němčiny umí ještě dva i více jazyků, např. s těmi z francouzského kantonu je obrovský problém se domluvit jinak, než francouzsky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No naštvalo mě tohle o to zde dvou důvodů.

  1.  nevím kde se tam ty ryby vzali a byli  včera na na křižovatce mezi Slaným a Mostem
  2. přijde mi škoda takhle vyhodit skoro do půli silnice 20 candátů po  0.50 cm( dal jsem je alepoň na kraj)

To je ale k..a tajenka !!!!!!

post-965-0-71604700-1372321413_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No naštvalo mě tohle o to zde dvou důvodů.

  1.  nevím kde se tam ty ryby vzali a byli  včera na na křižovatce mezi Slaným a Mostem
  2. přijde mi škoda takhle vyhodit skoro do půli silnice 20 candátů po  0.50 cm( dal jsem je alepoň na kraj)

To je ale k..a tajenka !!!!!!

To vypadlo někomu z vozejku, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:gunsmilie: to sa pozná...anyway - hlavne u Vás, študentov práva, je to s tou praxou veľmi náročné. Je Vás veľa až moc :-) a pozícií je sakra málo. 

 

To je naprostá hloupost, ale přiznávám, že mám na tuto problematiku pouze pražský pohled. Studenti práva jsou na tom s praxí v Praze velice nadstandartně.  Za mých studií 90%  spolužáků pracovalo při studiu za poměrně slušné peníze, a to nejen v oboru práva, ale také v odvětví, ve kterém se chtěli specializovat (korporace, advokátní kanceláře, notářské kanceláře atd.) a naprostá většina spolužáků končila školu s tím, že buď zůstávali tam, kde pracovali jako studenti, nebo alespoň měli jisté jiné místo. Jediní, kteří nepracovali, byli ti, co pracovat nechtěli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Hm to já kdybych věděl tak jsem tam nečuměl do vzduchu a nepřemýšlel jak funguje vodní vír. Být tam jeden tak bych vysvětlení měl ale tolik ? 

TEĎ VÁŽNĚ: fakt nevím!

To vypadlo někomu z vozejku, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No naštvalo mě tohle o to zde dvou důvodů.

  1.  nevím kde se tam ty ryby vzali a byli  včera na na křižovatce mezi Slaným a Mostem
  2. přijde mi škoda takhle vyhodit skoro do půli silnice 20 candátů po  0.50 cm( dal jsem je alepoň na kraj)

To je ale k..a tajenka !!!!!!

 

Pokud to jsou ryby ze svazovejch vod tak je někdo kretén, pokud to jsou něčí ryby tak chudák, pohle je pěknejch pár korun, ceny plůdku nejsou zrovna nízké a vytření je u candáta dost složité.

Možná fotka klame, ale zdaj se větší než 5mm :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...