Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

Právě mě naštvalo, že si nemůžu dát do statusu že bych něco prodal, a něco koupil. 

Příště možná bude zakázaný vůbec o hodinkách ve statusech mluvit....?

A proč to chces do statusu a nedas si inzerat? A poptavku by ti nikdo zakazovat nemel.

 

 

EDIT: A vlastne muzes podekovat vychcankum, kteri se pres status snazili obejit pravidla prodeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: A vlastne muzes podekovat vychcankum, kteri se pres status snazili obejit pravidla prodeje.

 

Kamile, pokud si pamatuju tak nabídka "prodal xxx chtěl by někdo?" nějakou dobu byla ve statusech bez povšimnutí... celkově, ne v řádech x statusů během týdně... 

 

spíš bych to nazval, že jsme byli líní regulérně napsat téma, popis, nafotit fotky... ale to je v chvilkovém zatmění.... ale vychcánci to rozhodně ne   :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

.... ale vychcánci to rozhodně ne   :)

 

Ani nevis kolika clenum bez dostatecneho poctu prispevku nebo pulrocnimu clenstvi mazali moderatori a ja pokusy o nepovoleny prodej. Bylo jich docela hodne. A jak bys nazval nekoho, kdo obchazi pravidla, aby se pokusil prodat nejaky sunt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč to chces do statusu a nedas si inzerat? A poptavku by ti nikdo zakazovat nemel.

 

 

EDIT: A vlastne muzes podekovat vychcankum, kteri se pres status snazili obejit pravidla prodeje.

Kamile, znáš mě osm let. Fakt nechci nic obcházet. A už vůbec nevím jakým vychcánkům bych měl děkovat za co. Prostě jsem napsal že bych něco koupil a něco prodal do SVYHO STATUSU. Netušil jsem že to je to hrdelní hřích. Lidi co sbírají Rolexy na foru znám z 95% všechny. Řekni mi čeho stašnýho jsem se dopustil, že mě Sibiř musí mazat  MUJ status ??? Pokud to má být jemné upozornění, že je léto, venku krásně a že nemám marnit čas u monitoru a řešit podobný hovadiny jako hodinky, tak to beru. Jiný vysvětlění radši hledat nechci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Já nevím, co ti kdo smazal. Jen jsem vyjádřil špatné zkušenosti s některými rychločleny a jejich statusy. Opět se ptám, co nebo kdo ti brání, dát si regulérní inzerát. Když to mažeme ostatním, nebudeme dělat výjimky jen proto, že jsi tu skoro od začátku, s většinou se znáš osobně a máme tě rádi. :D

 

 

EDIT: A měli byste se oba (se sibiřem) vykašlat na Rolexy a konečně si koupit nějaký pořádný hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se hodinky pokazí v záruce to nepotěší, ale může se to stát. Hodinky jsem tedy poslal do Chornoshopu v rámci záruky s tím, že ručka hodinového sčítače se nevrací jak má (dle mého laického pozorvání proklouzla na hřídelce a byla pak tedy špatně ustavena). Bohužel k této opravě je nutné hodinky otevřít. A tady zčíná problém. Při otvírání nebo jiné manipulci s hodnkami zřejmě sjel hodináři nástroj a škrábnul sklo na průhledové dýnku.Je to blbé, ale i to se může stát, ale že poté hodinky klidně zabalí do krabice a pošlou je zpět zákazníkovi jako by nic, tak to mě nadzvedlo ze židle. Jsem přitom na sklíčka dosti háklivý a opatrný a jsem si 100% jist, že při odeslání na nich žádný škrábanec nebyl. Specielně jsem právě toto kontroloval.Musím říct, že mě v tomto směru zde dosti vychvalovaný chronoshop zklamal. Takový přístup jsem nečekal. teď jsem jim psal, tak jsem zvědav, jak se k tomu postaví. O budoucím vývoji budu informovat.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se hodinky pokazí v záruce to nepotěší, ale může se to stát. Hodinky jsem tedy poslal do Chornoshopu v rámci záruky s tím, že ručka hodinového sčítače se nevrací jak má (dle mého laického pozorvání proklouzla na hřídelce a byla pak tedy špatně ustavena). Bohužel k této opravě je nutné hodinky otevřít. A tady zčíná problém. Při otvírání nebo jiné manipulci s hodnkami zřejmě sjel hodináři nástroj a škrábnul sklo na průhledové dýnku.Je to blbé, ale i to se může stát, ale že poté hodinky klidně zabalí do krabice a pošlou je zpět zákazníkovi jako by nic, tak to mě nadzvedlo ze židle. Jsem přitom na sklíčka dosti háklivý a opatrný a jsem si 100% jist, že při odeslání na nich žádný škrábanec nebyl. Specielně jsem právě toto kontroloval.Musím říct, že mě v tomto směru zde dosti vychvalovaný chronoshop zklamal. Takový přístup jsem nečekal. teď jsem jim psal, tak jsem zvědav, jak se k tomu postaví. O budoucím vývoji budu informovat.  

doporučuji řešit tuto reklamaci přímo s Kubsonem, věřím, že najdete společnou řeč. Pak nám dej prosím vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se hodinky pokazí v záruce to nepotěší, ale může se to stát. Hodinky jsem tedy poslal do Chornoshopu v rámci záruky s tím, že ručka hodinového sčítače se nevrací jak má (dle mého laického pozorvání proklouzla na hřídelce a byla pak tedy špatně ustavena). Bohužel k této opravě je nutné hodinky otevřít. A tady zčíná problém. Při otvírání nebo jiné manipulci s hodnkami zřejmě sjel hodináři nástroj a škrábnul sklo na průhledové dýnku.Je to blbé, ale i to se může stát, ale že poté hodinky klidně zabalí do krabice a pošlou je zpět zákazníkovi jako by nic, tak to mě nadzvedlo ze židle. Jsem přitom na sklíčka dosti háklivý a opatrný a jsem si 100% jist, že při odeslání na nich žádný škrábanec nebyl. Specielně jsem právě toto kontroloval.Musím říct, že mě v tomto směru zde dosti vychvalovaný chronoshop zklamal. Takový přístup jsem nečekal. teď jsem jim psal, tak jsem zvědav, jak se k tomu postaví. O budoucím vývoji budu informovat.  

Já si hlavně myslim, že celkem fér by bylo nejdřív napsat oné osobě, že je něco v nepořádku, než si začít veřejně stěžovat. To je takový trošku "o nás, bez nás".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Tato rubrika je o tom, co mě právě naštvalo a mě to zkrátka naštvalo. Tebe by neaštvalo, že se těšíš na hodinky co se vrátí z reklamace a zas je problém?

2. Z čeho jsi vyčetl, že jsem se s chronoshpen nespojil. Samozřejmě, že spojil.

3. Nemyslím si, že je něco nefér, pokud jsem pravdivě popsal situaci a napsal, že o dalším vývji budu informovat. Ve finále to může být i pozitvní reklama pro Chronshp, ne? Vždyť jsem psal, že čekám, jak se k tomu postaví. Jen mě překvapilo po referencích zde na fóru, že k něčemu takovému vůbec došlo.

4. Z Chronoshopu už se skutečně ozvali a dýnko vymění, takže hurá. Staví se k tomu čelem a do budoucna prý zlepší kontrolu, jak příchozích, tak odesílaných hodinek, aby se situace neopakovala, takže dávám palec nahoru za přístup. Jediná nepříjemnost je, že se teď bude čekat na dýnko a pak mě zas čeká anbáze s odesíláním a příjímáním hodinek.

 

Já si hlavně myslim, že celkem fér by bylo nejdřív napsat oné osobě, že je něco v nepořádku, než si začít veřejně stěžovat. To je takový trošku "o nás, bez nás".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, řešení je již domluvené. Chronoshop se k tomu postavil čelem. Tímto jim děkuji a dávám plec nahoru.

doporučuji řešit tuto reklamaci přímo s Kubsonem, věřím, že najdete společnou řeč. Pak nám dej prosím vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, řešení je již domluvené. Chronoshop se k tomu postavil čelem. Tímto jim děkuji a dávám plec nahoru.

mám radost z toho, že i když se na Chronoshopu stala velká chyba, že se snad budou do budoucna snažit, tyto jevy, patřící do hodinářství o 5 tříd níže, eliminovat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...