Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Štve mě tento individualista. Né, že bych někomu něco nepřál. Všude chodí maminy s děckama a on chodí chcát pod strom u baráku. Ale polepšil se v tom, že už neháže vajgly kolem sebe, ale pořídil si na to zavařovačku. Pěkně si v tom libuje. Cocot.

post-17158-0-35210000-1374412615_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Štve mě tento individualista. Né, že bych někomu něco nepřál. Všude chodí maminy s děckama a on chodí chcát pod strom u baráku. Ale polepšil se v tom, že už neháže vajgly kolem sebe, ale pořídil si na to zavařovačku. Pěkně si v tom libuje. Cocot.

 

Ja bych tu lavicku v noci nekam prestehoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se mi někdo naboural do Gmailu. Nad ránem se někdo přihlásil z Chile a následně z Maroka změnil heslo. Pak odešly maily na všechny, se kterejma jsem kdy komunikoval. :/

Doufám, že to byly jenom nějaký amatéři a že na mě něco v budoucnosti nevybafne.

 

Nevíte, jak se u takovejch věcí postupuje? Samozřejmě kromě změny hesel.

Pred chviľou sa mi stalo presne to isté:

 

Someone recently used your password to try to sign in to your Google Account -

 

We prevented the sign-in attempt in case this was a hijacker trying to access your account. Please review the details of the sign-in attempt:

 

Sunday, July 21, 2013 2:01:16 PM UTC

IP Address: 41.131.230.6

Location: Sohag, Egypt

 

If you do not recognize this sign-in attempt, someone else might be trying to access your account. You should sign in to your account and reset your password immediately.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drazi svatecni ridici: kdyz je nekde povoleno 50 km/h, nejezdete pro jistotu 35. Jsou li splneny podminky pro zip, tak se zipuje, i kdyz znacka neni osazena. Prestante mne prosim vychovavat pomalou jizdou v levem pruhu na dalnici -stejne se vam to nepodari. A jeste jeden specialni vzkaz: Skoda Octavia opravdu neni rychle a silne auto. Uf, tak uz je mi o neco lip :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štve mě tento individualista. Né, že bych někomu něco nepřál. Všude chodí maminy s děckama a on chodí chcát pod strom u baráku. Ale polepšil se v tom, že už neháže vajgly kolem sebe, ale pořídil si na to zavařovačku. Pěkně si v tom libuje. Cocot.

Pohled pro bohy :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Drazi svatecni ridici: kdyz je nekde povoleno 50 km/h, nejezdete pro jistotu 35. Jsou li splneny podminky pro zip, tak se zipuje, i kdyz znacka neni osazena. Prestante mne prosim vychovavat pomalou jizdou v levem pruhu na dalnici -stejne se vam to nepodari. A jeste jeden specialni vzkaz: Skoda Octavia opravdu neni rychle a silne auto. Uf, tak uz je mi o neco lip :-)

+10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že kvůli vadnému čidlu teploty výfukových plynů jsem byl dva dny nepojízdnej, počítač-debil ukazoval přehřátej motor a stálo to cca. 8.000Kč i s prací a odtahovkou.

Ještě, že se mi to stalo pár kilometrů od baráku a ne někde mimo ČR na dovolené.

 

Ale zase byli v Oplu snaživí a to čidlo dovezli kurýrem z centrálního skladu hned druhej den. Takže díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarád měl křovinořez v opravě u Mountfieldu. Vynechával motor, nešel do otáček a viklala se nádrž. Vyměnili filtry, prasklou nádrž a vyčistili karburátor. Prý už není nejlepší, chtěl by asi vyměnit, za skoro 2 tisíce. To kamarád nechtěl, už tak to stálo dost, tak tam nechali starý. jenže doma stroj zas trucoval. Šel jsem se na to podívat, na volnoběh to kašle a při přidání plynu chcípne. Vyměnili jsme benzín za čerstvý, beze změny. jako by to nemělo palivo. Říkám, to je jako kdyby se něco ucpalo, ale když to čistili tak by to snad mělo být dobrý. Reklamovat opravu. A pak si říkám, mohl bych to zkusit seřídit. Vzal jsem šroubovák a pootočil šroubkem seřízení volnoběhu. Motor přestal kašlat a rozběhl se plynule. Zmáčknu plyn, normálně se to rozbíhá do otáček. Tak si říkám, byl ten opravář takový vohnout že to ani neseřídil a neodzkoušel, nebo byl normální svině a blbě to nastavil aby se mu to vrátilo na tu výměnu karburátoru za dva litry? Každopádně to opět o kousek nabouralo mou důvěru v práci odborníků.

 

 

A ještě mám nějak potentovaný počítač, sice to nebude nic co by nešlo rozleštit ale se mi do toho nechce tak jsem do toho vrazil Linuxové live CD a funguju z něho. A cyklisti jsou opravdu pitomci.  A pro Berta, dnes jsem zažil dvě Oktávie, červenou a šedou co se jí kdovíproč říká stříbrná. Oba stejný případy. V zatáčkách kde se to nedá předjet se batolí 70. No dobře, každýho volba ale uhnout by teda mohl. Předjedu na rovince kde to bude širší. Jenže tam to najednou jde rychle. Zrychlí asi na 85, to už se předjíždí blbě, moje vozítko je poněkud podmotorované. Pak na úseku se 70 mi začal mizet v dáli protože tu 70 jel už nejmíň 110, abych ho zas v dalším kopečku dohnal asi v 80 kmh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pro Berta, dnes jsem zažil dvě Oktávie, červenou a šedou co se jí kdovíproč říká stříbrná. Oba stejný případy. V zatáčkách kde se to nedá předjet se batolí 70. No dobře, každýho volba ale uhnout by teda mohl. Předjedu na rovince kde to bude širší. Jenže tam to najednou jde rychle. Zrychlí asi na 85, to už se předjíždí blbě, moje vozítko je poněkud podmotorované. Pak na úseku se 70 mi začal mizet v dáli protože tu 70 jel už nejmíň 110, abych ho zas v dalším kopečku dohnal asi v 80 kmh.

Toto zazivam v Polsku, v obci 70, predjizdi nespokojenr pres plnou, mimo obec je predjizdim protoze jedou furt tech 70-80.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štve mě tento individualista. Né, že bych někomu něco nepřál. Všude chodí maminy s děckama a on chodí chcát pod strom u baráku. Ale polepšil se v tom, že už neháže vajgly kolem sebe, ale pořídil si na to zavařovačku. Pěkně si v tom libuje. Cocot.

 

a co balonky naplneny vodou? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...