Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

řeším to samolepkami, lepím jen ty s českým, pardon moravským šulinem.

 

http://machoparking.cz/

 

Nechci mluvit za tolju, ale píše, že ta paní již takto obšťastnila svým uměním zaparkovat, několik lidí. Viděl bych to v ignoranci a toleranci k druhým.

Jestli parkujou z firemníma autama jak hovada, tak občas pomůže zavolat městskou, párkrát nafotit a poslat na firmu, budou mít jistě velkou radost.

Dnes jsem to tu pojal jak v práci, odpovědi na dotazy, tímto se všem omlouvám.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc to řešíte kluci, mě tohle přesně udělali ve velkoměstě párkrát, jemně zpátečka, jemně jednička, jemně zpátečka, jemně jednička a byl jsem venku, co blbnete, na tuhle p..ovinku volat policajty? :eek: A vůbec, tady řešíte kudy nastoupit do auta? No ták a dost, nebuďte baby  :cheers:

 

Afričane, já zapomněl dodat, že vyjíždíme ze dvora ;)...protáhnout se mezi lampou a tím černým a autem a pak točit doprava...na fotce to možná trochu zkresluje, ale to místo tam prostě nebylo a nebývá...no, už to řešíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umi někdo ze slovenských chronokolegu zjistit podle registracni znacky majitele auta?

Jeden hodne opalenej hajzl nám dnes na parkovišti v Bratislavě vypucoval vnitřek auta, kolega přišel o 400 eur, mobil, tablet, všechny doklady, klíče od domu i od firmy i od druhého auta...

Toho hajzla jsem videl z okna ale než jsme sebehli dolu už byl na odjezdu malem mi přejel nohu - tmavý passat kombi, registrační máme napsanou, policie se zmohla jen na sepsání protokolu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se frajera "zytalije" zastávat Duke650, na cizí věci slušnej člověk nesahá a dokonce i křesťanům se káže "nepokradeš!" - ale nechat mi nějaký "kolega" (a nebo stará) v zaparkovaném autě tebou popisovanou pozvánku pro zloděje, vyhodil bych mu tu jeho výstavku pokladů oknem a odjel bez něj. S kým to proboha jezdíš, že neunese prachy/mobil/klíče/papíry (bez kterejch snad dneska normální chlap nejde ani na hajzl) a zbytek před odchodem nedokáže hodit do zamykatelnýho kastlíku/kufru? Nebos to nádobíčko měl šéfovi pohlídat, někde ses zapomněl a teď to žehlíš naháněním uzenáčů v černým prassátu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto jsem nařídil já ani ten postiženy kolega, tašky jsme si naházeli do kufru, ale buzitaska mu spadla na podlahu za přední sedačku. S tou tastickou na doklady normalne chdi i na hajzl. Normalne jsme vycviceni nenechavat v kabine viditelne ani blbou propisku, toto se stane jednou za sto let. Auto stalo ani ne pět minut na parkovišti tri metry od vchodu do firmy na oplocenem pozemku, vjezd bohužel otevřeny.

Ale i tak díky za konstruktivní příspěvek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... neda mi to, nenapsat moji cerstvou zkusenost, ponekud jineho razu..

 

- domy bez plotu, nebo jen s nizkym plutkem bez brány a branky

- u obchodu v centru mesta vystavene zbozi venku, pres noc jen ohranicene deskami z pletiva spojene jen dratem. zadne zamky.

- nekolik skutru stojicich vedle samosky s klicky v zapalovani

- u termalniho koupaliste vsechna (!) kola nezamknuta. kola byla asi mistnich - a nebyly to zadny strepy. rek bych tak v hodnote 5-10 tis kazde

- a posledni - klic od hlavniho vchodu soukromeho domu, kde jsem bydlel permanentne v zamku - i v noci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně takové krásné prostředí si pamatuji ještě před pár lety ze Švýcarska" A ještě k tomu obchůdky bez obsluhy, kde jsi si sám nakoupil, otevřel kasu, zaplatil a šel jsi, no prostě krása :rolleyes:

 

... neda mi to, nenapsat moji cerstvou zkusenost, ponekud jineho razu..

- domy bez plotu, nebo jen s nizkym plutkem bez brány a branky
- u obchodu v centru mesta vystavene zbozi venku, pres noc jen ohranicene deskami z pletiva spojene jen dratem. zadne zamky.
- nekolik skutru stojicich vedle samosky s klicky v zapalovani
- u termalniho koupaliste vsechna (!) kola nezamknuta. kola byla asi mistnich - a nebyly to zadny strepy. rek bych tak v hodnote 5-10 tis kazde
- a posledni - klic od hlavniho vchodu soukromeho domu, kde jsem bydlel permanentne v zamku - i v noci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně takové krásné prostředí si pamatuji ještě před pár lety ze Švýcarska" A ještě k tomu obchůdky bez obsluhy, kde jsi si sám nakoupil, otevřel kasu, zaplatil a šel jsi, no prostě krása :rolleyes:

To je i u nás (bohužel už tam nebydlím), mám to tam rád a "majitel" je skvělý chlapík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovéhle věci  potěší, máte to tam dobrý a jsem rád, že Vám to tam funguje :cheers: Já  ráno nahlédl do našeho zpravodaje města, oddělení činnosti policie a zase ho rychle zavřel - odcizení baterie v přenosném semaforu, odcizení slepic, odcizení nově vysázených okrásných stromů v parku, odcizení uhlí, odcizení okapů, odcizení kol z Octávie a ták, takže u nás by se hospůdka Vašeho typu asi nechytla, protože tady u nás ti šlohnou i nos mezi očima  :lol:

To je i u nás (bohužel už tam nebydlím), mám to tam rád a "majitel" je skvělý chlapík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předevčírem do mě nacouval pán na parkovišti. Vyjížděli jsme oba z parkovacího stání - zadkama k sobě. Já vyjel první (to on ještě stál na místě), on mě neviděl a šťouchnul do mě, když jsem popojížděl dopředu. Nic dramatickýho (viz video). Já promáčklej nárazník, on jen škrábanec.

 

Zajímavý to začalo bejt při sepisování, kdy mě jeho spolujezdkyně označila za viníka ("jste tam stál napříč"). Na otázku "jak můžu být viník, když jsem v okamžiku nárazu stál?" odpověděla, že v tom případě jsme viníkama oba. Záznam z kamery ji nezajímal.

 

Po sepsání jsme odjeli a když jsem pánovi včera psal, ať mi dá vědět, kdy to nahlásí na pojišťovnu, ani neodpověděl. A pokud to nenahlásí, tak to půjde z našeho havarijka... klasika.

 

Nepřestává mě fascinovat, jak hroznej problém je pro lidi přiznat chybu a co víc, použít pojistku, kterou stejně platěj. Vždyť od toho snad to povinný ručení je, ne? Co můžou kujva ztratit? Bonusy? Těch pár stovek? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... neda mi to, nenapsat moji cerstvou zkusenost, ponekud jineho razu..

 

- domy bez plotu, nebo jen s nizkym plutkem bez brány a branky

- u obchodu v centru mesta vystavene zbozi venku, pres noc jen ohranicene deskami z pletiva spojene jen dratem. zadne zamky.

- nekolik skutru stojicich vedle samosky s klicky v zapalovani

- u termalniho koupaliste vsechna (!) kola nezamknuta. kola byla asi mistnich - a nebyly to zadny strepy. rek bych tak v hodnote 5-10 tis kazde

- a posledni - klic od hlavniho vchodu soukromeho domu, kde jsem bydlel permanentne v zamku - i v noci...

Kde to žiješ, tam chci taky... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....Zajímavý to začalo bejt při sepisování, kdy mě jeho spolujezdkyně označila za viníka ("jste tam stál napříč"). Na otázku "jak můžu být viník, když jsem v okamžiku nárazu stál?" odpověděla, že v tom případě jsme viníkama oba. Záznam z kamery ji nezajímal.

 

Po sepsání jsme odjeli a když jsem pánovi včera psal, ať mi dá vědět, kdy to nahlásí na pojišťovnu, ani neodpověděl. A pokud to nenahlásí, tak to půjde z našeho havarijka...

já myslím že by to nemelo jít z tvýho havarijka když to nenahlásí. třeba se pletu ale takhle by nikdo nemusel nic nahlašovat a celej systém pov ručení by nefungoval. a havarijko nemá každej.

 

přece když zaviním nehodu a řeknu vlez mi na záda já nic nenahlásím tak tím to přece nemůže skončit ne? ale nejsem expert jen mi to přijde nelogický

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže máš pravdu to teda čumím. stojí za přečtění. měl jsi tam zavolat hned nebo volat pčr. bod číslo 1 a 4 je KLF jak vyšitej :-/

 

http://finance.idnes.cz/kdy-pojistovna-nezaplati-za-pojistene-auto-fel-/poj.aspx?c=A121029_124337_poj_zuk

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahá, tak to já blbě pochopil, pak jedině vlastnit buldozér" Jo a kluci, když se prý chcete někomu mstít na autě, tak se to prej dělá takhle, to je dobrej idiot :lol2:

http://www.stream.cz/video/804468-pritelkyne-jej-podvedla-pomstil-se-jejimu-autu

 

Afričane, já zapomněl dodat, že vyjíždíme ze dvora ;)...protáhnout se mezi lampou a tím černým a autem a pak točit doprava...na fotce to možná trochu zkresluje, ale to místo tam prostě nebylo a nebývá...no, už to řešíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahá, tak to já blbě pochopil, pak jedině vlastnit buldozér" Jo a kluci, když se prý chcete někomu mstít na autě, tak se to prej dělá takhle, to je dobrej idiot :lol2:

http://www.stream.cz/video/804468-pritelkyne-jej-podvedla-pomstil-se-jejimu-autu

 

Tak tenhle se zase podobným způsobem mstil mamince na dveřích...

 

Dneska vytisknu ty "parkovací" samolepky...ty mi přijdou adekvátní a tak akorát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, uz se tu kdysi blby parkovani resilo a jeden z napadu byl docela zajimavy - dotycny stval naseho clena tak dlouho, az mu dosla trpelivost a poctil dotycneho utesnenim vyfuku montazni penou :))))  rychle a ucine.. prej zabralo, od te doby uz parkuje, jak ma :)

 

pozn.: toto neni doporuceni, pouze konstatovani ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řeším to samolepkami, lepím jen ty s českým, pardon moravským šulinem.

 

http://machoparking.cz/

Tak z týhle stránky se mi zvýšil tep. Nevěřím vlastním očím, kolik lidí si myslí, že můlžou cokoliv...

Oscara dávám policejnímu autu na trávě/chodníku, a hned potom těm borcům, kteří zabrali obě parkovací místa najednou.

A tu Panameru nebo BMW 3 kupé - kabrio bych čestný slovo přešel přes kapotu.

 

Tohle mě točí i u nás v Liberci - u nákupních cemter (NIsa, Forum). Pro mě je prostě místo pro invalidy nedotknutelný i kdyby nevímco. A vídám tam frajírka s pětkovým bavorákem pravidleně na invalidovi při cestě do kavárny s kočkou a nebo chlápka, který tam má směnárnu s Q5-kou to samý.

 

Dobře, dobře, asi se moc divím, co že se to na světě děje. :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me teda fascinuje udavacska natura zdejsich clenu a styl pomocne straze VB, kde se resi jak kdo zaparkuje. Hlavne pred tou porodnici. Pokud bych tam vezl manzelku s porodem, necham to klidne uprostred silnice, at si to nejakej fizl muze vyfotit. A prechazeci pres kapotu, urazeci zrcatek a dalsi mstitele jsou taky dobry kluci. Podle me jeste horsi looseri, nez ty ktery parkujou blbe. Kdo nekdy denne jezdil po Praze nebo Brne vi, ze nekdy to jinak nejde. A za par minut stani se nestrili. 

Jdete kluci radeji na jedno. Je patek a ja jdu. Akorat si dam bacha, aby me nekdo neudal, ze jsem si jich dal osm!

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me teda fascinuje udavacska natura zdejsich clenu a styl pomocne straze VB, kde se resi jak kdo zaparkuje. Hlavne pred tou porodnici. Pokud bych tam vezl manzelku s porodem, necham to klidne uprostred silnice, at si to nejakej fizl muze vyfotit. A prechazeci pres kapotu, urazeci zrcatek a dalsi mstitele jsou taky dobry kluci. Podle me jeste horsi looseri, nez ty ktery parkujou blbe. Kdo nekdy denne jezdil po Praze nebo Brne vi, ze nekdy to jinak nejde. A za par minut stani se nestrili. 

Jdete kluci radeji na jedno. Je patek a ja jdu. Akorat si dam bacha, aby me nekdo neudal, ze jsem si jich dal osm!

Je štvtek ty wole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...