Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Měsíc, nebo ještě dýl se plácám v nákupu hodinek (klasika). V pondělí jsem objevil na Chrono24 Stowy za rozumný peníz. Tak si říkám, vezmu je než se rozhodnu, co doopravdy chci. Napíšu borcovi a přijde odpověď, že je právě prodal. Pak si vyhlídnu zase na Chrono24 IWC. Píšu jim přes Chrono24 zprávu. Žádná odpověď. Tak napíšu mail. Zase bez odezvy. V pátek objevím na ebay dražbu dvou Zenithů. Dražba měla být do neděle. Celou sobotu rozmýšlím, na kolik půjdu. Večer mi přijde z ebay zpráva, že můj příhoz byl zrušenej, tak přepnu na tu dražbu, a koukám, že maník obě bez vysvětlení odpískal. Za jeden týden slušnej výkon :death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měsíc, nebo ještě dýl se plácám v nákupu hodinek (klasika). V pondělí jsem objevil na Chrono24 Stowy za rozumný peníz. Tak si říkám, vezmu je než se rozhodnu, co doopravdy chci. Napíšu borcovi a přijde odpověď, že je právě prodal. Pak si vyhlídnu zase na Chrono24 IWC. Píšu jim přes Chrono24 zprávu. Žádná odpověď. Tak napíšu mail. Zase bez odezvy. V pátek objevím na ebay dražbu dvou Zenithů. Dražba měla být do neděle. Celou sobotu rozmýšlím, na kolik půjdu. Večer mi přijde z ebay zpráva, že můj příhoz byl zrušenej, tak přepnu na tu dražbu, a koukám, že maník obě bez vysvětlení odpískal. Za jeden týden slušnej výkon :death:

Divnej tyden. Taky jsem tak nebo onak projel 4 kousky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijedu z Moravy, kde rekonstruujeme koupelnu v garsonce - už to bylo hotové, nová elektrika, omítky, komplet kuchyň, a pak se vysypaly trubky a odpady, tak jedeme ještě komplet koupelnu a záchod, které jsme předtím jenom vymalovali. Soused začíná být protivnej, že nám to moc trvá a že je tam rámus, jestli nechceme rámusit, když on tam není. A to jako kdy, když je v důchodu?

Cestou do Prahy jsem si koupil kalhoty na léto - dvoje úplně stejné, jenom v jiné barvě. Vyzkoušl jsem jedny, sedly, přibral druhou barvu stejného modelu a velikosti, zaplatil a odvezl je. Teď doma jsem zjistil, že ten druhý kus mi navzdory lautr stejným cedulkám nesedí, a to o hodně.

Pak přijedu do Prahy a dozvím se, jak tady jedna banda  šmejdů sající z mých daní plánuje naprosto delirickou budoucnost města bez aut a namíchnu se "rozhovorem" (ve skutečnosti PR článkem dané korporace) s jakousi nadějnou slečnou účastnící se trainee programu v té koroporaci. Co na tom, že je blbá jak troky, hlavně že má softskills.

A do toho mě začínají štvát moje hodinky, na každých mi vadí něco... bych do toho kop.

  :blowup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

namíchnu se "rozhovorem" (ve skutečnosti PR článkem dané korporace) s jakousi nadějnou slečnou účastnící se trainee programu v té koroporaci. Co na tom, že je blbá jak troky, hlavně že má softskills.

  

 

Haha... Ten článek jsem četl taky a pomyslel si o ní to samé... Víc uz se ztrapnit nemohla.

:D :D :D

Tohle me pobavilo, jak uz dlouho nic, diky, kluci :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem mel dostat z netu objednany zalesacky CHRONa... jelikoz jsem je ale nedostal musim jit zitra na sluzebni cestu do lesa bez nich a kvuli tomu nebudou ani zadne pekne fotky... vole ja penim jak bublifuk! :furious:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nenapsal naplno právě z důvodu ohleduplnosti vůči KFL - ano, je to ono  :)

Dekuji, to neni treba :).

 

Jen na vysvetlenou, MACH program ve sve podstate vubec neni spatny. Ne vzdycky se povede vybrat kvalitniho "novacka", ale mnohdy jsou to fakt drici, co maji drive, napady a plno elanu, kterymi castecne nahrazuji zkusenost starych bardu. A jindy zase ne, tak uz to chodi.

 

K clanku se vyjadrovat nebudu, myslim, ze je samovypovidajici :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji, to neni treba :).

 

Jen na vysvetlenou, MACH program ve sve podstate vubec neni spatny. Ne vzdycky se povede vybrat kvalitniho "novacka", ale mnohdy jsou to fakt drici, co maji drive, napady a plno elanu, kterymi castecne nahrazuji zkusenost starych bardu. A jindy zase ne, tak uz to chodi.

 

K clanku se vyjadrovat nebudu, myslim, ze je samovypovidajici :).

OK  :) Podstatu programu chápu, taky u nás máme firemní "univerzitu" pro talenty, plány rozvoje osobního i kariérního pro všechny a tak, a taky z toho vylézají bezva lidi... a někdy taky ne. Mám to tady z první ruky, ale proč mě prezentace zrovna téhle skvělé Machyně nadzvedla, vidím že vysvětlovat nemusím. Sám jsem loni dvěma stážistkám pomáhal s jejich projekty, co to šlo, když se cpaly do odborných témat - a fakt na to ani jedna neměly - ale když pak vidím, jak ty výsledky jejich snažení můžeme komplet zahodit a udělat si to sami celé znovu, aby to k něčemu bylo, a přitom pak není budget na ty odborné věci, např. jsem teď řešil školení na databáze pro lidi, co dělají s databázemi, tak to prostě nechává takovou hořkou pachuť...

No, mám nízký tlak, takže bych měl být za jeho zvednutí, že  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...