Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

Já prostě nerozumím tomu, proč někdo dokáže na základě rozhovoru v novinách odsoudit někoho jako totálního pitomce, aniž by ho někdy viděl. IMHO se divím, že YPO nedostal za sprosťárny vůči třetí osobě ban, asi jsme tady taková Farma zvířat...

co to meleš ?  .... odkaž mě na mé sprosťárny vůči třetí osobě .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm...za mýho mlada to bylo 1024.

 

Tak to i za mého mlada. Ale to bych mu odpustil. Mám totiž pocit, že se ho tenkrát ptali, kolik má bajt bitů a to nevěděl vůbec, tedy pokud to byl on, už si to moc nepamatuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo...ale když měl bejt ředitel republiky přes ty kilobajty... Ona to byla tehdy vůbec zábavná anketa, sice si to už konkrétně nepamatuju, ale ten Mlynář patřil mezi ty se slabšíma zářezama. Byli tam i větší odvazníci, matně se mi vybavuje Buzková (školství) a nějaká vyjmenovaná slova...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ona by to snad ani taková hrůza nebyla, pokud by si tito lidé své nedostatky uvědomovali, přiznali si je a obklopili se lidmi, kteří dotyčné znalosti mají. Kdyby jim dokázali naslouchat a vytvářeli jim pro práci podmínky. Namísto toho si myslí, že když jsou ministři, mají patent na rozum a chovají se podle toho. Tam je imho zakopaný pes. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mě naštvalo, že mě po prodloužené noční probudili moji sousedé z vedlejšího domu, jak jinak, než reprodukovanou cigánskou muzikou.

Prosba na Vás, hoši. Nevíte, jestli by šlo sestrojit nějakou rušičku, která by vyvolvala vazbu, nebo jinak znehodnocovala zvuk v reproduktorech?

S dosahem na 10-15m? Jsem v tomto oboru zcela neznalý. To, že by to rušilo i okolí, mě nevadí, spíš mému okolí vadí ten kravál.

Rady, abych si s nimi promluvil, jednal na úřadech atd. si prosím nechte od cesty.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náš soused je vášnivý radioamatér, na střeše má antenu jak z filmu o NASA a když si večer povídá s někým z Madagascaru nebo Bornea nebo Fidži, tak jeho konverzaci slyším v reprobednách ...

...ehm, nebyl by na něj nějaký kontakt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mě naštvalo, že mě po prodloužené noční probudili moji sousedé z vedlejšího domu, jak jinak, než reprodukovanou cigánskou muzikou.

Prosba na Vás, hoši. Nevíte, jestli by šlo sestrojit nějakou rušičku, která by vyvolvala vazbu, nebo jinak znehodnocovala zvuk v reproduktorech?

S dosahem na 10-15m? Jsem v tomto oboru zcela neznalý. To, že by to rušilo i okolí, mě nevadí, spíš mému okolí vadí ten kravál.

Rady, abych si s nimi promluvil, jednal na úřadech atd. si prosím nechte od cesty.

Díky.

Nitrogen hexan, dusikaty hnojivo, nitril, semtex, perunit, nitroglycerin, enola, deka s nestovicema, rulik zlomocny vejvar, mochomurka zelena, voda z konvalinek, vrani voko namisto boruvek, vztekla liska, úkacka a tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já prostě nerozumím tomu, proč někdo dokáže na základě rozhovoru v novinách odsoudit někoho jako totálního pitomce, aniž by ho někdy viděl. IMHO se divím, že YPO nedostal za sprosťárny vůči třetí osobě ban, asi jsme tady taková Farma zvířat...

co to meleš ?  .... odkaž mě na mé sprosťárny vůči třetí osobě .... 

 

Moc se omlouvam, YPO, byl to Zmizik, mea culpa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náš soused je vášnivý radioamatér, na střeše má antenu jak z filmu o NASA a když si večer povídá s někým z Madagascaru nebo Bornea nebo Fidži, tak jeho konverzaci slyším v reprobednách ...

ale když to budeš chtít udělat úmyslně tak to zrovna nepůjde. Obvykle to dělají blbě navržené zesilovače, typicky je to vidět na rušení od mobilních telefonů. Levné počítačové repráky nebo rádia od vietnamců mobil zdivočí na 5 metrů, kvalitní techniku můžeš telefonama obložit ze všech stran a ani to neťukne. Pokud ti leze amatérské vysílání do repráků mohlo by pomoct na kabely dát odrušovací ferity. Někdy překvapivě stačí taková blbost jako přepojit zařízení do jiné zásuvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orlík? Eva a Vašek?

Obávám se že to už je dost na pováženou. Technicky podle mě neproveditelné (za peníze menší než náklady na stěhování určitě ne).

Heleďte, nejde mi o to, jejich výtvory přerušit mými skladbami, ale jen o to, aby jim to jen vazbilo, či škrčelo z repráků a šli z tama do pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...