Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

vim, že je to malichernost, ale štve mě, že po rekonstrukci tramvajových kolejí v Jindřišské a Vodičkově se nevrací stará dlažba na své místo...místo toho je tam beton/asfalt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

covece ja ti nevim, chapu jak to myslis, ale pul roku jsem bydlel v ulici, kde byla dlazba a byl z ni desnej bordel, vubec jsem neotviral okno do ulice...

vim, že je to malichernost, ale štve mě, že po rekonstrukci tramvajových kolejí v Jindřišské a Vodičkově se nevrací stará dlažba na své místo...místo toho je tam beton/asfalt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno mne zklamal jeden "vážený člen" z prodejní sekce. Jen taková drobná česká vychcanost, která sice běžně nepřekvapí, ale tady docela dost zamrzí.

A náladu mi totálně zkazilo, když jsem se před chvílí dozvěděl, že zdejší, sice "málomluvná členka", ale jinak, podle konverzace přes SZ, určitě fajn baba, je vážně nemocná a fakticky sedm měsíců mimo provoz. Olinko, držím palce, ať vše zvládneš!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bud konkretni, takhle je to akorat vykrik do tmy....

Olinu sice neznam, ale drzim taky paluchy

Toto vlákno ale o výkřiku je, nikoli o rozhřešení. A pak - v prvním případě nechci vyvolávat flame a ve druhém vůbec netuším, zda by dotyčná o nějakou pozornost stála. Jen mne to naštvalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

X5, nbeo sluzebak? Ses ready? A hodinky?

 

Podržely tě svodidla?

 

Jojo, levý svodidla, nikde nikdo široko daleko. Všechno v poho, Deepseačka vydržely pak i mohutný (cca 0,5m) ponory. Zpátky jedem přes den, i kdyby se děti měly zbláznit nudou..

Služebák už je vobjednanej do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...