Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

...že som dal podlahu pri lezení = dvojnásobná fraktura ruky (slabá náplasť - že ľavej)

Držím palce, ať je to co nejdříve v cajku. Ale hlavně, že je to opravitelný. 

Mimochodem: na Čarodějnice jsem si spálil ruce tak úspěšně, že jsem byl 6 týdnů bez lezení, z toho 2 týdny zavázanej jak mumie - nějak jsem to vydržel, no nebylo na výběr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jéžiš, Stano, Ty zas nevíš roupama, coby - aby Ti to líp srůstalo, uděláš si a budeš pravidelně užívat tenhle starodávnej babskej koktejl dle MUDr Sehnalíka (já tenhle recept dostal, když jsem si křusnul zápěstí na bajku - neuškodí, ale pomoct třeba může .-):

 

vezmi pár čerstvých vajec, raděj bílých, ale na barvě vlastně nezáleží; pořádně je omyj - očisti

kup kilo citronů, vymačkej

naskládej vejce do nějaký sklínky a zalej tou citronovou šťávou

strč do lednice

občas můžeš promíchat, aby se uvolnily bublinky s povrchu vajec

za dva - tři dni bude skořápka vyžraná tou kyselinou citronovou, vejce budou držet jen v tý bláně co je pod skořápkou

jak to leží a běží, pořádně to rozmixuj a dochuť tuzemákem a čímkoli jiným dle chuti (slazeným kondenzovaným mlékem třeba)

uchováváš v lednici, několikrát denně užíváš štamprdli, před užitím vždy promíchat, aby se zvedla vápenná sedlina ze dna

 

Přeju chutné a rychlé srůstání .-)

 

Edit: A abys eliminoval zbytečný otok a urychlil hojení, můžeš investovat do velký krabice Phlogenzymu, případně Wobenzymu, dávkování dle rozpisu pro stavy po úrazu, dodržovat užívání nalačno! - jinak ty drahý enzymy neprojdou přes žaludek -

Upraveno uživatelem sery.vlk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky chlapi za povzbudenie, cením si to.

 

sery.vlk - recept znie sice nevábne, ale určite vieš o čom hovoríš. Mňa čaká čoskoro titánová svorka a potom...žeby som to s receptom skúsil? Bude ťažká bolestná noc...ale zase, čo to proti iným, ktorý toho v bolestiach zažili viac. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stano pokud nejsi 100% výlučným zastáncem západní medicíny a chemie, tak se vyprdni na ty enzymy - beztak budou předražený jak kráva (recept s vajcama kvůli vápníku určitě neuškodí) a kup si ťanšanské čištěné mumio -

 

http://www.urinoterapie.eu/mumio_new.htm  

Upraveno uživatelem Lu2cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- nejpodrobnější počtení, tady kupuju já, a můžu doporučit ... Partyková je sice šílená (v Rusku jsem ji měl jako obvodní lékařku, ale mumio jsme kupovali tady tento typ, to co se prodává v kapslích v lékarně - buhvíjakého původu nebude moc kvalitní a vychází dokonce i draho - kupuj buď tablety v platu nebo kapsle v dóze)

 

http://www.ipavelvana.eu/product.php?id_product=47 - toto vypadá taky dobře, jako produkt výše - přímo tablety čistého mumia, zbytek odkazů jen pro počtení....

http://www.medicinman.info/products/mumio-zazrak-pro-kosti-slachy-vazy-kuzi/

http://mumio.cz/aplikace-mumia/fraktury.html

http://www.eccevita.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=45:mumio&catid=6:byliny&Itemid=49

 

akorát se do toho nesmí kalit, alkohol silně ruší ozdravný proces...

 

Tak držím palce a také přeji rychlé uzdravení!

Upraveno uživatelem Lu2cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje poslední rande se skálou skončilo silným otřesem mozku, zlomenou rukou, prsty, vylomenými zuby a urvanou patou :mellow: Dvě operace ve Fakultce v HK a rok celkové léčby. Od té doby koukám na skály jenom z dola, takže může být i hůř, jak píšeš :cheers: Tenkrát u nás frčeli přeskoky, kamarád Kyslík dodnes drží nějáké rekordy, no a mě to také chytlo   :punk: Při jednom přeskoku jsem při dopadu zlomil patu, překulil se a letěl asi čtyři metry ze skály na kebuli, no a bylo to raz,dva, paráda.... :oneeyed02:

http://www.casopisdobrodruh.cz/archiv/0504.pdf

 

Díky chlapi za povzbudenie, cením si to.

 

sery.vlk - recept znie sice nevábne, ale určite vieš o čom hovoríš. Mňa čaká čoskoro titánová svorka a potom...žeby som to s receptom skúsil? Bude ťažká bolestná noc...ale zase, čo to proti iným, ktorý toho v bolestiach zažili viac. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KROUPY velikosti mandarinky včera v Psárech. Rozsekalo mi to střešní okno a celty přes teakovej nábytek venku na cedník, zbytek jsem měl uklizenej. Ještě, že jsem spěchal rovnou z práce s autem do garáže. Všichni sousedi venku auta na sračky, vysypaný boční okna dovnitř, prasklý čelní okna, jamky ve střechách a haubnách tak, až popraskal lak i na nových autech. Pergoly a zahradní domky na krupici. Kdo má zateplenej barák, tak má z omítky ementál. Přijela i sanita pro nějakýho borce co ho to trefilo do šišky...

post-5919-0-67244500-1402562315_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe tak mazec, ještě že auto jsi uchránil... a sklo snad vyřeší pojištění nemovitosti....ale zase vopruz, nahánět výrobce, někoho kdo to vymění atd...hmmmm doufám, že to dneska nepřijde sem... nemáme garáž :)

 

A co vím, tak ty skla v těch střešních bývají ještě nějak spešl tvrzený, ne? To nejsou normální skla...to fakt musely padat mandarinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kroupy byly větší než vejce, ale zase ne jak tenisák, takže asi jako mandarinka. Když jsem to vzal do ruky, tak to celkem vážilo, když to nabere rychlost, tak je to projektil. Chtěl jsem při té palbě vyběhnout zadekovat ty lehátka, ale paní mě nepustila.

Okna jsem si myslel, že mají minimálně nějakou folii, když je to vlastně střecha, bohužel nemají (Velux). Ale psychicky to neuneslo jen jedno z šesti, tak to ještě jde. Celkově podle sousedů máme nejmenší škody v ulici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naštvali debilové  headphones.cz - potvrdí mi objednávku, pošlou mě (MHD, mám něco s nožičkou :D :D ) na druhý konec Brna, což je cca dvě hodiny cesty jen pro to, abych si přečetl, že tam už nesídlí a jsou jinde.

 

Napsal jsem jim krásný mail a objednávku zrušil, takový kreténi, to jsem jim tam dnes chtěl nechat dvacku za DAC a pár doplňků, fakt nakadit, by mě zajímalo kolik mají obrat denně, že jim to nechybí :lol2:

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvaly mě debilní ožralé ruské děcka. To je fakt prdel házet vajcama  na balkón. Naštěstí se netrefili a odnesla to jenom fasáda. Snad to déšť od toho žloutku smyje.

Odneslo to několik sousedů a než jsem byl dole, tak zdrhli pryč.

 

Hmmm nam zase vecer bud rvou pod vokny nebo sedi v karach se stazenyma vokynkama a vytocenou muzikou. Asi zacnu brzo zavidet chudakum, co maj za sousedy 'pouze' kofoly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsem debil. Konečně si objednám v Německu novej řemen. Pošlou jedno potvrzení, nečtu. Pošlou druhý, že ho jako už poslali a teď si přečtu, že je to dýlka "short". Takže když budu mít kliku, půjde zapnout na posle dírku, což stejnak vypadá blbě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje poslední rande se skálou skončilo silným otřesem mozku, zlomenou rukou, prsty, vylomenými zuby a urvanou patou :mellow: Dvě operace ve Fakultce v HK a rok celkové léčby. Od té doby koukám na skály jenom z dola, takže může být i hůř, jak píšeš :cheers: Tenkrát u nás frčeli přeskoky, kamarád Kyslík dodnes drží nějáké rekordy, no a mě to také chytlo   :punk: Při jednom přeskoku jsem při dopadu zlomil patu, překulil se a letěl asi čtyři metry ze skály na kebuli, no a bylo to raz,dva, paráda.... :oneeyed02:

http://www.casopisdobrodruh.cz/archiv/0504.pdf

Ooooh, kurnik, to je sila. Samozrejme, už som o tom počul i čítal, v Sedmihorkách, v Pracháči sme už boli. Niekto povie zbytočné bláznovstvo - myslím tým skoky na obťiažnosť, nie len kvôli lepšiemu fleku na zlanenie Ja však krojím hlbokú poklonu. Na tie extrémy si netrúfam, ale krásne to mrazí v žilách...a potom to psychické uvolnenie, čo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...