Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník Alda

Jestli něco nesnáším, tak jsou to namachrovaný kokoti v posilce. Aby si neodřeli bicáky, pohybují se vratkým houpavým krokem (protože mají většinou nafouklej jen vršek, nohy mají jak neduživý pubescenti, protože je nikdy necvičili) s rukama upaženýma. Na pozdrav ti zamračeně na půl huby něco zamrmlaj aby bylo jasný že oni jsou predátor a ty jsi kořist. Nejhorší jsou ale ty zvuky co vydávaj, aby povzbudili sami sebe, jako např: "hop, hop hop, Sss, Sss, Yes, Yeeeeees, Yes, Kam-on!, uááá, HU! hu! HU!!!".

Včera jsem přeně takovýho blba zažil, nedivím se, že lidi vraždí v afektu tím co maj po ruce..

 

Ted jsem se malem pocikal :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli něco nesnáším, tak jsou to namachrovaný kokoti v posilce. Aby si neodřeli bicáky, pohybují se vratkým houpavým krokem (protože mají většinou nafouklej jen vršek, nohy mají jak neduživý pubescenti, protože je nikdy necvičili) s rukama upaženýma. Na pozdrav ti zamračeně na půl huby něco zamrmlaj aby bylo jasný že oni jsou predátor a ty jsi kořist. Nejhorší jsou ale ty zvuky co vydávaj, aby povzbudili sami sebe, jako např: "hop, hop hop, Sss, Sss, Yes, Yeeeeees, Yes, Kam-on!, uááá, HU! hu! HU!!!".

Včera jsem přeně takovýho blba zažil, nedivím se, že lidi vraždí v afektu tím co maj po ruce..

 

:gora: Díky za zpříjemnění dopoledne. Asi se budu muset do nějaký posilovny vypravit, to bych chtěl taky slyšet  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

:gora: Díky za zpříjemnění dopoledne. Asi se budu muset do nějaký posilovny vypravit, to bych chtěl taky slyšet  :clap:

Doporucuji posilovnu v kraji razovitem. Tady to bude jeste poradne okorenene mistnim slangem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli něco nesnáším, tak jsou to namachrovaný kokoti v posilce. Aby si neodřeli bicáky, pohybují se vratkým houpavým krokem (protože mají většinou nafouklej jen vršek, nohy mají jak neduživý pubescenti, protože je nikdy necvičili) s rukama upaženýma. Na pozdrav ti zamračeně na půl huby něco zamrmlaj aby bylo jasný že oni jsou predátor a ty jsi kořist. Nejhorší jsou ale ty zvuky co vydávaj, aby povzbudili sami sebe, jako např: "hop, hop hop, Sss, Sss, Yes, Yeeeeees, Yes, Kam-on!, uááá, HU! hu! HU!!!".

Včera jsem přeně takovýho blba zažil, nedivím se, že lidi vraždí v afektu tím co maj po ruce..

a bylo come on, nebo cum on???? :starwars:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli něco nesnáším, tak jsou to namachrovaný kokoti v posilce. Aby si neodřeli bicáky, pohybují se vratkým houpavým krokem (protože mají většinou nafouklej jen vršek, nohy mají jak neduživý pubescenti, protože je nikdy necvičili) s rukama upaženýma. Na pozdrav ti zamračeně na půl huby něco zamrmlaj aby bylo jasný že oni jsou predátor a ty jsi kořist. Nejhorší jsou ale ty zvuky co vydávaj, aby povzbudili sami sebe, jako např: "hop, hop hop, Sss, Sss, Yes, Yeeeeees, Yes, Kam-on!, uááá, HU! hu! HU!!!".

Včera jsem přeně takovýho blba zažil, nedivím se, že lidi vraždí v afektu tím co maj po ruce..

:D Se nedivím, já už ani do posilky nechodím, vše si z 90 % odedřu doma. Dřív jsme se mordovali po panelácích ve sklepech. Byla to v podstatě uzavřená komunita.

Jinak za vrchol verbálních projevů považuji již legendárního Ronniho Colemana se svým: yeah buddy light weight baby!!!    

 

http://www.youtube.com/watch?v=oFmW_TUWK40

 

 

No počkat! Ony ale průzkumy, o kterých píšou v Muscle & Fitness, prý prokazují, že když si takhle zařveš, zabenchuješ klidně i o 5% vyšší váhu!

Někteří hoši ani nedýchají, nebo dýchají špatně. Pak ovšem zdvihnou prdlačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Se nedivím, já už ani do posilky nechodím, vše si z 90 % odedřu doma. Dřív jsme se mordovali po panelácích ve sklepech. Byla to v podstatě uzavřená komunita.

Jinak za vrchol verbálních projevů považuji již legendárního Ronniho Colemana se svým: yeah buddy light weight baby!!!    

Někteří hoši ani nedýchají, nebo dýchají špatně. Pak ovšem zdvihnou prdlačku.

Na základě toho videa se mi vybavilo ještě jedno slovo co tihle borci rádi křičívají: "Yep, yep, yep!" Prostě pitomci. Divnejch lidí do posilky chodí dost, vzpomínám si na jednoho cca 24 let, sebevědomej hubeňour s emo/hipstersko buzerantskou patkou, evidentně podporující růst knírů v rámci té podzimní akce. Celou dobu během toho co se potýkal s činkama žvejkal žvejkačku tak usilovně, že se mu ten řídkej knír třepotal ze strany na stranu jak motýl. Zřejmě by jeho image utrpěla, kdyby tu žvejku dal z huby ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na základě toho videa se mi vybavilo ještě jedno slovo co tihle borci rádi křičívají: "Yep, yep, yep!" Prostě pitomci. Divnejch lidí do posilky chodí dost, vzpomínám si na jednoho cca 24 let, sebevědomej hubeňour s emo/hipstersko buzerantskou patkou, evidentně podporující růst knírů v rámci té podzimní akce. Celou dobu během toho co se potýkal s činkama žvejkal žvejkačku tak usilovně, že se mu ten řídkej knír třepotal ze strany na stranu jak motýl. Zřejmě by jeho image utrpěla, kdyby tu žvejku dal z huby ven.

Možná by jen stačilo změnit lokál. Já si raději zacvičím sám nebo se starýma pákama. Přemotivované adolescenty taky nemusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajmavý... já byl v posilovně jen jednou v životě, je to už dávno, a bylo tam prázdno, neb jsem tam byl po zavíračce čistit koberce, na vejšce jsem měl brigádu u úklidové firmy... asi se tam někdy zajdu podívat v provozní době...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by jen stačilo změnit lokál. Já si raději zacvičím sám nebo se starýma pákama. Přemotivované adolescenty taky nemusím.

Jednouc jsem si koupil permanentku do posilky, která se mi líbila že je po cestě z práce. Asi při druhé návštěvě jsem si všiml chlapa tak 45, celkem namakanýho, kterej měl na sobě zřejmě nějaký trofejní cvičící tričko, který (asi) nikdy nepral. Původně zřejmě bílý, pod pažema, kolem krku a celý záda totálně mapovitě prožloutlý, prostě humus. Když jsem ho tam potkal po třetí v totožným outfitu, tak jsem to radši zabalil a zbylý vstupy nechal propadnout. Pak mě lákal kamarád do své posilky, ale zabil to radou, abych si vzal dřeváky s tlustou podrážkou, že ve sprchách bývá hodně stříkaček - nebyl to vtip, vážně míněná rada. Tak jsem si koupil domů lavici a činky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na základě toho videa se mi vybavilo ještě jedno slovo co tihle borci rádi křičívají: "Yep, yep, yep!" Prostě pitomci. Divnejch lidí do posilky chodí dost, vzpomínám si na jednoho cca 24 let, sebevědomej ....

určitě sebevědomej? většina (ne všichni, znám dva, který ne, ale zbytek jo :-)) z nich trpí tzv. bigorexií - plyne z vnitřního pocitu "malosti" jedince...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...