Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

:) to DVD s Ronniem doma mám, nedivím se, že když trénuje, tak je tam vždycky prázdno. To jeho řvaní "light weight" a "yep buddy" nebo co to tam asi 200x opakuje je o nervy... i když jako motivačka při tréninku s činkama to doma puštěný párkrát zafungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednouc jsem si koupil permanentku do posilky, která se mi líbila že je po cestě z práce. Asi při druhé návštěvě jsem si všiml chlapa tak 45, celkem namakanýho, kterej měl na sobě zřejmě nějaký trofejní cvičící tričko, který (asi) nikdy nepral. Původně zřejmě bílý, pod pažema, kolem krku a celý záda totálně mapovitě prožloutlý, prostě humus. Když jsem ho tam potkal po třetí v totožným outfitu, tak jsem to radši zabalil a zbylý vstupy nechal propadnout. Pak mě lákal kamarád do své posilky, ale zabil to radou, abych si vzal dřeváky s tlustou podrážkou, že ve sprchách bývá hodně stříkaček - nebyl to vtip, vážně míněná rada. Tak jsem si koupil domů lavici a činky.

Smraďocha v posilce jsem taky jednou zažil, zrovna tam musel bejt, když jsem přesvědčil polovičku aby šla se mnou, že tam chodí jen slušný lidi. Tenhle byl možná slušnej ale smrděl na deset metrů bez legrace.

 

určitě sebevědomej? většina (ne všichni, znám dva, který ne, ale zbytek jo :-)) z nich trpí tzv. bigorexií - plyne z vnitřního pocitu "malosti" jedince...

:) to nevim, do hlubší psychoanalýzy jsem se raděj nepuštěl

 

Ja robim euro training....

Kýho šlaka?

 

Jo, taky mě někteří bušiči pěkně sejou...takže jsem pořídil sportovní sluchadla. Na druhou stranu, některé kočenky, které do mojí posilky chodí, to hravě vyváží ;)

To máš dobrý, k nám většinou ty baby přijdou obvykle jen jednou... moje pani řikala, že je to proto, že tam jsou jen chlapi, je tam malá kardio zóna (to nevim co je), řve tam nahlas hnusná muzika a vůbec prostředí že je agresivní... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je těžký... v pořádné "hardcore" posilce v panelákovém sklepě je plno chlapského řvaní, až se třesou dveře, třískání činkama o zem, smradu, že slzí oči, a v "lepší" posilce (takové ty kluby typu BBC, Holme's Place, World Class apod.) je zase zvýšená koncentrace nagelovaných a navoněných (!) metroušů... ženských je tam sice dost a na většinu z nich se dá i koukat, ale zhusta jsou navoněné stejně jako ti vydepilovaní hoši, tj. člověku z toho taky slzí oči... Krom toho tam zase po mně párkrát blbě dámy koukaly, když jsem si pod váhou činky ulevil polohlasem slabým "ungh" a asi se jim nelíbilo propocené tričko (pro rejpaly: ručník nosím a vím, jak s ním zacházet).

Takže jsem se postupně vybavil doma: Lavičkou, jednoručkama, kettlebellem a hrazdou do futer - a občas to teď opráším  :blush02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filipe, do jednoho z výše uvedených chodím a jdu i dnes :) nejbrutálnější koncentrace je v pátek podvečer a v šatnách se pak opravdu nedá ani dýchat bo kucí vyrážej na lov do centra. A je pravda, že to není klasická činkárna, ale ulevit si tam lze slušně. Navíc, na obvody jsem už rezignoval, a víc než přibírání je momentálně aktuální shazování. Ráno jsem to vážil, a to číslo mně vážně naštvalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

nejsem ani tak naštvanej jako v pasti ..... potřeboval bych něco prodat a nesmím, neb mi to ta moje čůza zakázala .... a každej den kontroluje zda něco neubylo .................................................................... možná bych jí měl slíbit ňákou kabelku 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem ani tak naštvanej jako v pasti ..... potřeboval bych něco prodat a nesmím, neb mi to ta moje čůza zakázala .... a každej den kontroluje zda něco neubylo .................................................................... možná bych jí měl slíbit ňákou kabelku 

Jestli u tebe doma fungují kabelky tak to máš dobrý... já kupuju pořád LV, Burberry atd. ale jakmile koupím hodinky tak jsem kikot co vyhazuje prachy za čičoviny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neskutecne me s..e windows 7.... koukam na film a najednou v pulce se mi restartuje pocitac a zacnou se instalovat aktualizace. Jak si muze do hajzlu nejakej operacni system dovolit automaticky zavrit vsechny programy a vypnout pocitac tak, ze ho treba 10 minut nemuzu pouzivat!!!! Nedavno mi udelal to same pracovni pocitac v momente, kdy jsem se potreboval napojit na online meeting. Proste si automaticky zacal instalovat aktualizace a nez se znova zresetoval, tak jsem byl za debila, na kteryho se musi cekat.

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neskutecne me s..e windows 7.... koukam na film a najednou v pulce se mi restartuje pocitac a zacnou se instalovat aktualizace. Jak si muze do hajzlu nejakej operacni system dovolit automaticky zavrit vsechny programy a vypnout pocitac tak, ze ho treba 10 minut nemuzu pouzivat!!!! Nedavno mi udelal to same pracovni pocitac v momente, kdy jsem se potreboval napojit na online meeting. Proste si automaticky zacal instalovat aktualizace a nez se znova zresetoval, tak jsem byl za debila, na kteryho se musi cekat.

 

macbook? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neskutecne me s..e windows 7.... koukam na film a najednou v pulce se mi restartuje pocitac a zacnou se instalovat aktualizace. Jak si muze do hajzlu nejakej operacni system dovolit automaticky zavrit vsechny programy a vypnout pocitac tak, ze ho treba 10 minut nemuzu pouzivat!!!! Nedavno mi udelal to same pracovni pocitac v momente, kdy jsem se potreboval napojit na online meeting. Proste si automaticky zacal instalovat aktualizace a nez se znova zresetoval, tak jsem byl za debila, na kteryho se musi cekat.

 

Control panel a pozri, ako máš nastavené Automatic Updates. Daj si prípadne druhú, alebo tretiu voľbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

macbook? :)

 

Diky, ale uz skoro 5 let si jedu spokojene stary Thinkpady s nezmrvenou klavesnici (az mi umre X301 tak ale absolutne netusim co budu delat) a LinuxMint ...ale bohuzel v praci + obcas s nejakym pocitacem co ma win 7 se musim potykat. 

 

Control panel a pozri, ako máš nastavené Automatic Updates. Daj si prípadne druhú, alebo tretiu voľbu.

 

Na pracovnim to je bohuzel osetrene jinak, tam s tim neudelam vubec nic. Na domacim to asi vypnu, ale proste me stve, ze Win7 si kvuli aktualizaci dovoli bez potvrzeni zresetovat pocitac, + ze ho musi resetovat kvuli kazde druhe aktualizaci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli u tebe doma fungují kabelky tak to máš dobrý... já kupuju pořád LV, Burberry atd. ale jakmile koupím hodinky tak jsem kikot co vyhazuje prachy za čičoviny :-)

Taky jsem to tak řešil, ale došlo mi, že když kupuješ pí...je a když Ti to dojde a nekupuješ pořád stejně pí...je :-) je to hold zvláštní plemeno a je velkej problém se mu zavděčit.....a kukačky ji nic neříkají a tak nějak se ji sem tam ze slušnosti zeptám a ona mi zase jen ze slušnosti řekne at si je koupím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...