Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Mě vytočila pí.a co mi ukradla dvacet fotek a vydává je za vlastní, po slušném upozornění že je má stáhnout nebo si

za mrzký peníz zakoupit povolení k užívání mě akorát tak poslala do někam.
Server kde to visí mě informoval že mám, jsem-li poškozován, kontaktovat PČR (asi nemají nic lepšího na práci, že)
a na základě vyjádření policie že budou teprve jednat.
To tady v tomhle státě ochrana duševního vlastnictví a autorských práv jako funguje jenom tak že kOSAnostra dostane
výpalné a nazdar?

 

Rady asi nepotřebuju, na bábu mám další páky, teď momentálně ji chci vidět kroutit se jak žížalu na háčku, jdu na to
dokud jsem vzteklej :D

 

edit - s tím kroucením nevím, podle fotek co má na fukbuku je pěkně macatá . . .

Upraveno uživatelem tommas4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tu v pravdě podivné. Internet všeobecně. Kdybych měl dostat zaplaceno za autorství z díla které je nelegálně užíváno, tak mám taky už na pěkné hodinky. Vrcholem je nejmenované občanské sdružení, které bez zaplacení využívá celou CI a lhali o pozadí projektu. Další lidé si myslí že naopak jsem úschovna a po šesti letech mám povinnost jim dávat designové podklady, které ztratili, nebo prý policie. Nejhorší na faktu je to, že se mi časově-finančně, ač mám dobrého právníka, nevyplatí tyto věci řešit a akorát si tím člověk poškozuje karmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně podle Murphyho zákonů když je neočekávaný přijem okamžitě následuje neočekávané vydání.

To je zas den dopr................

Jsem na tom stejne. Minuly tyden trosku vetsi vyplata, prehlidnuty parez a uz je na ceste nova sekacka a prebytky fuc. Mohly byt aspon Seika.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tommas4> běž do toho! Před časem mi jedna firma ukradla jednu fotku z rally ("našli jsme ji na Gůglu"). Po dohodě mi za ni zaplatili pět tisíc. Já jsem měl ale tu výhodu, že fotka už byla vytištěná v oficiálním rally guide. Rozhodně se ale vyplatí, hájit své zájmy ;)

 

 

mondeo2> mám to teď úplně stejně, jen s tím rozdílem, že mám Focus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mi umřela vodní pumpa na Mondeu, pod pravým kolem po zastavení hromada vody, nojo no už je to dědeček.

Přesně podle Murphyho zákonů když je neočekávaný přijem okamžitě následuje neočekávané vydání.

To je zas den dopr................

 

u mě platí poslední dobou jen polovina, to znamená neustále nečekané výdaje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to máš za rok? My máme jednu 2002 a to snad vyrobil sám Rolls Royce :notworthy: Kupoval. jsme ho jako předváděčku, teď má najeto 230t a žádnej problém, neskutečný... Jako babka to je, rezatý, potlučený, ale výměna jen olej, brzdy, rozvody a to auto maká a maká :clap:

 

Asi mi umřela vodní pumpa na Mondeu, pod pravým kolem po zastavení hromada vody, nojo no už je to dědeček.

Přesně podle Murphyho zákonů když je neočekávaný přijem okamžitě následuje neočekávané vydání.

To je zas den dopr................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1997 už má najeto188 000 víceméně taky zatím jen výměna spotřebních věcí(loni desky a kotouče, občas filtry a olej) svíčky jsem neviděl od 2007 roku, jenom loni to servo a před pěti lety obě přední pružiny byly prasklý ale jinak je klid nepočítám kuláky a různý silentbloky vymlácený z našich silnic.Jen dolejvám benzín a vodu do ostřikovačů........... :whistling:   Jinak auto k neutahání, no nic nová pumpa už je na cestě a dneska ji kluci na dílně vymění.

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mondeo... neviem čo je v tom za motor ale kluci na dilne si pekne zanadavaju. :)

1.8i, mám šikovnýho mechanika, servo zvládl vyměnit za tři hodiny i s přistavením vozidla zpátky ke mě domů.Já ač jsem původně automechanik bych do toho nešel ani omylem, nějak se od mého vyučení to místo kolem motorů zmenšuje, nebo se ty motory zvetšují tak nevím..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem nenahodil auto (baterka total dead, ani booster se nechyt), odtah z garáže na laně do servisu, pak mi zjistili tříselnou kýlu, už 14 dnů me pobolívá, pak jsem muset dát SKX na poladění, protože se zpožďují nad rámec mé široké tolerance, celá Praha rozkopaná, na cestách dvakrát tolik času...

Blbej dojem ze dne aspoň zachránil pokec na zahrádce s mechanem, toho vždycky rád vidím.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcípla nám ta poslední rybka v akvárku, budu si muset změnit uživatelský název...

Bandicoote, držím pěsti s tou kýlou, ať to rychle a dobře dopadne. Auto taky naštve, ale je až v druhé řadě...

Upraveno uživatelem Filip.J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...