Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Začal jsem dnes s tréninkem na Mont Blanc, no a po 2 km běhu jsem se pěkně zeblil a bylo po tréninku :lol2: Takže ode dneška saláty, méně vína, atd.. Sakra, asi stárnu, ale radši bych se viděl někde pohozenej na pláži, než na nějákým zasněženým studeným kopci...to je krach..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal jsem dnes s tréninkem na Mont Blanc, no a po 2 km běhu jsem se pěkně zeblil a bylo po tréninku :lol2: Takže ode dneška saláty, méně vína, atd.. Sakra, asi stárnu, ale radši bych se viděl někde pohozenej na pláži, než na nějákým zasněženým studeným kopci...to je krach..

Sorry,ale kecas :-)))).videl jsem tva fota,tesim se na dalsi. Takze,koukej se vzmuzit a makej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal jsem dnes s tréninkem na Mont Blanc, no a po 2 km běhu jsem se pěkně zeblil a bylo po tréninku :lol2: Takže ode dneška saláty, méně vína, atd.. Sakra, asi stárnu, ale radši bych se viděl někde pohozenej na pláži, než na nějákým zasněženým studeným kopci...to je krach..

 

:-)

Jsem se zasmál. Fajny příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ser na Mt. Blanc a flakni sebou na plaz nekde na Kubě a popijej koktejliky :D Ale houby...ty se hecnes a nakonec ten kopec vybehnes :D a víno otevreš az na vrcholu....

+1. Ta pneumatika může bejt dobrá motivace. Já držím palce a už teď se těším na fotky. Takže se koukej snažit :clap: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sere mě to už dlouho, ale zase mi někdo připomněl, jak moc i kdyby jen polovina byla pravda...chamtivost je hrozná vlastnost.

Nechápu, jak někdo může žít s tím, že dost podstatně dokázal zaříznout už tak odepsaný region. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poslední době mám docela málo času a začínají mě štvát lidi co lezou do obchodu a nemají na zaplacení. Musím kvůli někomu stát ve frontě, čekat na storno, protože si někdo nespočítal jestli má na dva, nebo tři lahváče a instantní polévku v pytlíku. Ti samí stojí před bankomatem a několikrát za sebou zkouší jesli mu bedna dá dvě nebo čtyři kila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jel jsem do Brna na GP revival, na okruh. Říkám si, musím si vzít protisluncový nátěr. Vzal jsem, jenže bylo zataženo takže jsem se nenatřel. A pak se vyjasnilo a hádejte co? No trošku se červenám, večer asi nebudu vědět jak si lehnout. A bolejí mě nožičky a doufám že mi nepřijde pozdrav od radarového střelce, jel jsem asi 55 tacho takže ve skutečnosti tak 52-53. Ale jináč to bylo moc pěkný, teď ještě probrat tu spoustu fotek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dělám na Windows pořád a nijak mě to neštve. Je pravda, že W95 a 98 byly hodně nestabilní, ale XP a zejména 7, na kterých momentálně jedu už 5. rokem, mi důvody k naštvání nedávají. Na co jsi zvyký ty, Linux? Mac?

 

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...