Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Prodávám Focuse v benzinu, chci větší. Dal jsem cenu nízkou, ze mi volají vykupčí, kteří to pak budou prodávat se ziskem 25tis a prodají. Volala mi ženská a když jsem ji říkal, ze je lakovany nárazník, tak už neměla takový zájem, ze tolik peněz a už to ma lakovany nárazník. Ať si jede do autobazaru pro vonavku za 200tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po včerejší generálce brzd u auta ( mimochodem, vydařila se, nic nezbylo a testovací jízda na 50 km ukázala, že to brzdí :-))) nemůžu hejbat prstama ani na jedné ruce ( odřený a otlačený ruce tak, jak jsem ještě nikdy neměl ). Ale dokázal jsem si, že na Fabii ještě něco opravím a že tak levej, jak tvrdí táta, taky nejsem, snad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opet me s..e, ze me v praci prinutili delat na windows.

 

Osobne nechapu jak to nekdo dobrovolne muze pouzivat.

To je divný... Windows7 jsou v pohodě, WindowsXP byly naprosto skvělé, dokud jsem je měl, Windows Server 2008, co máme v práci, je v pohodě...

Zatímco to ERP a plánovací SW s Oracle enginem, co nám pořád tuhnou, padají a ztrácejí data, jedou na linuxových serverech...

Stejně tak mi častěji vytuhne mobil s Androidem než soukromý laptop s Windows7.

Jak říkám, divný  ^_^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opet me s..e, ze me v praci prinutili delat na windows.

 

Osobne nechapu jak to nekdo dobrovolne muze pouzivat.

Já dělal cca od roku 94 na OS 2 WARP od IBM a nevěděl jsem co je to spadnout nebo vytuhnout počítač. Pak mne před příchodem roku 2000 situace a hlavně blbá obchodní politika IBM (tak si OS2 chránili pro sebe, až je nikdo nepoužíval a nevyvíjel pro ně aplikační SW) donutila přejít na 98. Nadával jsem strašně, ale od XP nemám důvod si stěžovat. Wisty jsem neměl a osmičkám se prozatím vyhýbám, ale 7 jsou naprosto v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nastoupí tak parádní počásko jako bylo včera a je dnes, pro mě znamená nástup super migrén. Nepomáhá zavodnění. Obvykle sem probuzen někdy kolem 4tý ráno s bolestí že je lepší mlátit hlavou o zeď. Pak následuje celodenní futrování práškama.....  miluju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dělal cca od roku 94 na OS 2 WARP od IBM a nevěděl jsem co je to spadnout nebo vytuhnout počítač. Pak mne před příchodem roku 2000 situace a hlavně blbá obchodní politika IBM (tak si OS2 chránili pro sebe, až je nikdo nepoužíval a nevyvíjel pro ně aplikační SW) donutila přejít na 98. Nadával jsem strašně, ale od XP nemám důvod si stěžovat. Wisty jsem neměl a osmičkám se prozatím vyhýbám, ale 7 jsou naprosto v pohodě.

Osmičky jsou od verze 8.1 naprosto v pohodě, jen mají problém s některými starými aplikacemi pro DOS (program v DOSOVé FoxPro v nich prostě nespustíte). Nechápu, jak to ten MS dělá, některé systémy perfektní, některé absolutní s**čka (rekord myslím drží ME).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osmičky jsou od verze 8.1 naprosto v pohodě, jen mají problém s některými starými aplikacemi pro DOS (program v DOSOVé FoxPro v nich prostě nespustíte). Nechápu, jak to ten MS dělá, některé systémy perfektní, některé absolutní s**čka (rekord myslím drží ME).

 

Tak aplikace pro DOS (tedy alespoň ty, které jsem zkoušel já) nejdou pouštět ani ve Windows 7 a tuším ani v XP. Potřeboval jsem onehdá T602 a ani ťuk. Stejně tak Wolfenstein 3D a ještě něco dalšího - už nevím. Musel jsem nasadit DOSBox.

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nastoupí tak parádní počásko jako bylo včera a je dnes, pro mě znamená nástup super migrén. Nepomáhá zavodnění. Obvykle sem probuzen někdy kolem 4tý ráno s bolestí že je lepší mlátit hlavou o zeď. Pak následuje celodenní futrování práškama.....  miluju

nemáš rozhozenej hořčík? Jednou mi jeden říkal že má tyhle potíže, bolesti hlavy když je horko a hodně vypotí. Že je potřeba doplnit hořčík, že od doby co začal pít Magnézii a občas hořčík v šumáku tak má pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáš rozhozenej hořčík? Jednou mi jeden říkal že má tyhle potíže, bolesti hlavy když je horko a hodně vypotí. Že je potřeba doplnit hořčík, že od doby co začal pít Magnézii a občas hořčík v šumáku tak má pokoj.

no vida, to netušim. Já to mam s migrénama obecně podle změny tlaku. Bolest hlavy když dostatečně nepiju, nebo sem v blbě osvětlený místnosti.

Magnézie je strašně hnusná :-) s těma šumákama bych to mohl zkusit :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co stojí tabulka? :-)

No nevim :-) Par gramu + vyroba másla + tak 10 tabulek cokolady na vysledny produkt. Ja myslim, ze tak do 500 je to realny a vydrzi mi to v mrazaku dost dlouho a je s tim dost zábavy  :lol2:

Ale neprodavam. Kazdej musite pekne doma uvarit.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem dorazil na kole domu a nějaký jelito v modrym Mercedesu ma asi zřejmě blikání při změně směru jízdy za obtěžování nebo nevím..dávám mu přednost jako protijedoucímu při záhýbání vlevo a on to přímo vedle mě, přes pruh co vede rovně, řízne doleva.. A pak na mě mává co se pletu..

 

Asi to vedro, jdu hodit flakotu na gril a osvěžit do vody.. A slunko mi ji navíc ohrálo snad na 35st.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...