Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ze jsme po prichodu na letiste zjistil, ze letime az zitra. Ubytovani jsem samozrejme zabukoval od dnes. Jeste ze Italove nemeli problem a okamzite mi potvrdili zmenu terminu. Tak si to zitra dame cele jeste jednou :D

Hezky pěkně, aspoň, že v tom nejsem sám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes se po čase ozval. Prej má rozjetej nějakej parádní kšeft, ale někde se to zadrhlo ... :suicide_anim:

 

Vůbec bych ti nepřál, aby se potvrdila moje hypotéza vycházející z osobní zkušenosti. Nechci malovat čerta na zeď, ale to je bohužel pro dlužníky, kteří jsou v bezvýchodné situaci, typické chování. Kámoš ti zavolal, protože je totálně v pr. a potřebuje získat čas. Takhle to může jít klidně měsíce. Jednou přijde za tebou až domů s tím, že peníze už měl, ale po cestě ho přepadli. Bude říkat: "Už zítra" A vždycky se to na poslední chvíli nějak podělá....

 

Kéž bych se mýlil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec bych ti nepřál, aby se potvrdila moje hypotéza vycházející z osobní zkušenosti. Nechci malovat čerta na zeď, ale to je bohužel pro dlužníky, kteří jsou v bezvýchodné situaci, typické chování. Kámoš ti zavolal, protože je totálně v pr. a potřebuje získat čas. Takhle to může jít klidně měsíce. Jednou přijde za tebou až domů s tím, že peníze už měl, ale po cestě ho přepadli. Bude říkat: "Už zítra" A vždycky se to na poslední chvíli nějak podělá....

 

Kéž bych se mýlil.

To jsou aspekty, které si samozřejmě velice dobře uvědomuju. Je to docela prů*er, je to kolega z profese, známe se dobře 20 let, má dva VŠ tituly a dosud jsem ho považoval za slušnýho a normálního člověka (snad až na zálibu v šachách :goof: ). No teď vlastně hraje šachy se mnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím to podobně jako siwi. Mám dva dlužníky, peníze jsem už de facto odepsal, ani mě nebaví je uhánět, přijde mi to (ty debaty) pod úroveň (od posledních domluv uběhly tři roky, po pánech ani vidu, ani slechu; naštěstí se nejedná o stovky tisíc, ale o pouhých šedesát...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím to podobně jako siwi. Mám dva dlužníky, peníze jsem už de facto odepsal, ani mě nebaví je uhánět, přijde mi to (ty debaty) pod úroveň (od posledních domluv uběhly tři roky, po pánech ani vidu, ani slechu; naštěstí se nejedná o stovky tisíc, ale o pouhých šedesát...).

 

To jsi přesně vystihl. Nedůstojně se cítí věřitel, nikoli dlužník. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi to před tím neudělal a pokud jde o slušného a normálního člověka, sepiš s ním dodatečně dlužní úpis, kde uzná svůj závazek vůči tobě. 

Pokud to bylo na mě, tak v tom problém není. Šlo to z mýho účtu na jeho účet a vlastnoručně mi podepsal závazek peníze vrátit. Problém je, že asi reálně nemá. Od společnýho známýho si chtěl půjčit 2 mega. Zlatejch 200t. Jo a samozřejmě, že se cejtím nedůstojně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pohoda, stalo mne to italskou veceri na Zlicine, kino a sukni v Desigualu :D Ale bez stresu, zasmali sme se jako uz dlouho ne a uzili jsme si krasne odpoledne. Uz jsme doma, vyspime se a zitra repete.

Jinak nejste sami, kto se smal, i Maria z Rima se smala, az se za bricho popadala, pry se ji to jeste nestalo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to bylo na mě, tak v tom problém není. Šlo to z mýho účtu na jeho účet a vlastnoručně mi podepsal závazek peníze vrátit. Problém je, že asi reálně nemá. Od společnýho známýho si chtěl půjčit 2 mega. Zlatejch 200t. Jo a samozřejmě, že se cejtím nedůstojně.

 

Jo, tak v tom případě držím palce. Zatím je to krátká doba, není to beznadějné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JaRooN: moc pekne. Mne se jednou stalo, ze jsem pritelkyni koupil letenku za mnou do Norska a pri prichodu na letiste zjistila, ze jsem misto Praha - Stavanger a za 14 dni Stavanger - Praha to koupil presne naopak. Takze jsem to musel koupit jeste jednou a spravne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od klientů nezaplacenejch cca 300 tisíc a půjčenejch a nevrácenejch cca 200 tisíc mě provždy přimělo k tomu, že jsem zredukoval počet lidí, kterým lze půjčit tak zhruba na 5. Od tý doby, co se týhle zásady držím, se mi už nikdy nestalo, že by k navrácení půjčky nedošlo. Prachy jsem dávno odepsal, ty lidi potkávám dodnes, nehorší na tom je, že se vlastně skoro blbě cejtím já, jak jste tady už psali. V každým případě držím warannovi palce, aby to v jeho případě dopadlo dobře. I když to asi budou ještě nervy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...