Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Hele je jasny, ze mas pomerne ultimatni nazor a nikdo ti ho nebere. Jen ne vsichni proste musej tleskat, protoze se to ocekava. Podobny to bylo s klukama, ktery spadli s hokejovym teamem - Marek, Rachunek a Vasicek- Ty meli dokonce vystavovat s rakvema na Staromaku a zpivat u toho "Hosi dekujem". Jakoze jejich smrt pro me byla otres, tomuhle silenstvi jsem nikdy nepodlehl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na letišti ve Kbelích ve čtvrtek v půl druhé přistál armádní speciál s ostatky čtyř vojáků, kteří v úterý zahynuli po útoku sebevražedného atentátníka v Afghánistánu. Smutečního ceremoniálu se vedle pozůstalých účastní i představitelé státu a armády v čele s prezidentem a předsedou vlády. Letoun na přistání doprovodily stíhačky JAS 39 Gripen.

...o tomto psal Frantik, jen o té taškařici kolem...:-) a má pravdu, velikou pravdu...a že s ním hned tak nesouhlasím, se ví  :cheers:

 

Ahá, a já si říkal, proč se mi třásly skleničky v kredenci a vono to bylo k tomuhle cirkusu. Letěly asi nízko, páč to bylo fakt znát. Hmmm, musím se večer přilepit k televizi čumět na zprávy on tam vo tom Such*ň bude určitě něco mlít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

*před pár dny jsem četl, že nám chybí 13 miliard na munici - rozuměj = nemáme čím střilet :) (pandury, breny atd.)........ není to vtipné ?

no jak říkam, tohle všechno je politická věc. 

a tady něco k tomu střelivu

http://www.onwar.eu/2014/07/06/nestastne-premysleni-v-nulach-a-jednickach/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele je jasny, ze mas pomerne ultimatni nazor a nikdo ti ho nebere. Jen ne vsichni proste musej tleskat, protoze se to ocekava. Podobny to bylo s klukama, ktery spadli s hokejovym teamem - Marek, Rachunek a Vasicek- Ty meli dokonce vystavovat s rakvema na Staromaku a zpivat u toho "Hosi dekujem". Jakoze jejich smrt pro me byla otres, tomuhle silenstvi jsem nikdy nepodlehl.

Asi to tak vypadá, že sem v tomhle militant... Občas se necham unést.

Já nepožaduju to aby se tu pořádali takové průvody, jenom poukazuju že jinde to maj jinak. Ten vztah k armádě je obecně jinej. A z toho to vychází. Prostě myslim že to jak to pořádá armáda je ok, to jak se na tom pasou média a politici už ok neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to tak vypadá, že sem v tomhle militant... Občas se necham unést.

Já nepožaduju to aby se tu pořádali takové průvody, jenom poukazuju že jinde to maj jinak. Ten vztah k armádě je obecně jinej. A z toho to vychází. Prostě myslim že to jak to pořádá armáda je ok, to jak se na tom pasou média a politici už ok neni.

To jsme asi zajedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

no jak říkam, tohle všechno je politická věc. 

a tady něco k tomu střelivu

http://www.onwar.eu/2014/07/06/nestastne-premysleni-v-nulach-a-jednickach/

moc tomu článku nerozumím, ale todle mě zaujalo: 

 

Odpověď na otázku jaká munice primárně ve skladech chybí, naznačí nepravdivost titulku v Právu o škrtání, až došla munice. Jedná se především o ?chytrou? munici, která nikdy nebyla nakoupena na modernizovanou techniku, ať od Pandurů, Gripenů, Brenů až po Carl-Gustavy, takže nemohla ani dojít   :D  :D  :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tenhle kádr by mohl jít i do p*ce.

To je hnus kterej by se měl tvrdě potírat. Třeba blbovi narvat tenisák do krku nebo tak něco.

Omluva za politiku, ovšem to mě nadzvedlo jako už dlouho nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel tento pseudo dopravni expert ted bude fusovat i do placeni dani a sportu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K Humlovi se ani nemá cenu vyjadřovat, on je zářným příkladem toho, že nejhorší ze všeho je opravdu aktivní blbec :devil: . Tihleti darmožrouti (i ten druhej článek) budou tak dlouho vysírat, až opravdu Kvitová bude reprezentovat s vlajkou Monaca a nikoliv s českou. Pak jim a dalším podobnejm možná dojde, že naše republika přijde o další osobnost, která ji reprezentuje ve světě líp než cokoliv jinýho a že jen díky takovejm lidem vůbec svět ví, že nějaká Česká republika existuje. Zmiňovat v tomto kontextu třebas Martinu Navrátilovou asi nemá smyslu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Česká armáda je vybavena o poznání modernějšími obrněnci a stíhačkami než třeba Poláci či Slováci. Kvůli podvodům a korupci na tom však málem finančně vykrvácela.

To by som chcel vidieť aké máte o poznanie modernejšie stíhačky ako Poliaci. A to už ani nejdem hovoriť, že tie ani nie sú vaše ale prenajaté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...