Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Co říct k tomu Humlovi - expert přes bezpečnost? sice dopravní, ale i tam je nutné předvídat... Navíc když poměrná část národa kupuje Blesk a čumí na zprávy TV Nova...   http://ostrava.idnes.cz/kvitove-v-telefonu-hrozil-smrti-triapadesatilety-muz-uz-ho-ma-policie-1mc-/ostrava-zpravy.aspx?c=A140711_112909_ostrava-zpravy_ama#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=main

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Optimalizace" dopravy o prázdninách- firma ROPID, ale padneš na stejnýho chudáka, jako jsem já, kdybys na mě chtěl řvát třeba ohledně uzavírek a podobně ( odkejve ti to a nic s tím udělat nemůže ). Rozhodnutí shora, konzultované s Magistrátem hl.m Prahy( chlebodárce a sponzor ) a jednotlivé městské části nemaj ani podporadní hlas.

Jinak to ostatní, chtěl jsem to odlehčit a trefoval se do tebe, to asi víš. :cheers:

Kamaráde, buď bez obav, pochopil jsem to a nevadí mi to, umím si ze sebe udělat srandu, vždyť to víš :) .

 

Jinak určitě bych nešel za nikým si stěžovat(protože bych se asi neudržel) a navíc tady to stejně nemá smysl a zase si na někom hojit náladu za jiného ... proč? Ale štve mě to z principu ... autem se po Praze dostane velmi obtížně a když už, je roblém s parkováním, když někam jedu na velké koloběžce, tak se hádám s autobusákem - ještě Ti ohledně toho napíšu SZ a když jedeš metrem, je tam lidí, jak na Staromáku a smrdí to tam, jak v prasečáku (když jsou vedra). Nechci, aby to vypadalo, že mám s něčím problém, ale tohle mě fakt s*re(platím za tu zlodějnu 6.600,-Kč ročně), tak ať se někdo z těch primátů chytne za palici a udělá logickou "optimalizaci" a ne tenhle guláš.

 

Fajn den všem!!! :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další exemplář je Komárek. Předtim sem si rád četl jeho články, ale teď je to naprostej trotl, viz aféra se seriálem Čtvrtá hvězda.

 

Komárka jsem měl rád, rád jsem četl jeho jeho komentáře v MF Dnes, a skoro všechny mi mluvily z duše.  Přitom je to chytrej chlap. Ale jakmile se dal na politiku stal se z něj podivnej brouk. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě třeba dneska naštvalo (a stále štve) počasí....celý týden nic moc, ale klasicky na víkend zase jen deště.... k tomu mě se.e, že jsme nechali kvůli novému trávníku zkypřit strojem celou zahradu, abychom mohli vybrat šutráky, a od té doby chčije a chčije, takže to zase sedlo, bude to tvrdé jak šutr, nic nevybereme a ještě z toho zase začal rašit plevel...do toho v tom bordelu běhají kočky, lezou na okna a oťapkávají fasádu, a prohání je tchynin bílej boloňák, kterej s těma tlapama pro změnu leze do baráku a skáče po každým, koho potká... 

 

prostě takové poklidné pejskařské odpoledne :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GLS je koukám vůbec banda. Mně se v reálu stává opravdu výjimečně, abych někoho z očí do očí poslal do p....e, ale doručovateli GLS jsem to řekl, když byl na mě drzej.

 

Dve skúsenosti s GLS v poslednom čase:

- dlho mi nechodil balík, tak som sa nakoniec dopátral, že už dva týždne je u GLS v Bratislave. Podľa webu asi 12-krát pokus o doručenie domov. Manželka je doma, nikto nezvonil, nikto nenechal lístok. Tak som ich trochu zvozil.

- druhý balík z US visel preclený asi 4 dni v Nemecku. Potom pozerám, že už je v BA a vzápätí mi volá kuriér cca o 10:00, že ide ku mne domov. Tak som skromne poznamenal, že pracujem a doma nie som. Zdrbal ma jak hada, vraj som sa mu mal ozvať, že ráno poslal sms. Poslal, ale zrovna som si ju nevšimol.

 

Iné spoločnosti vedia normálne zavolať, kým to je ešte v depe a dohodnúť sa, kedy a kam to doručia, prípadne si to vyzdvihnem rovno v depe a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

McStinger: Mně právě žádná SMS nepřišla, nechával jsem si něco posílat do práce a najednou telefon z recepce, že je tam chlapík s dobírkou pro mě.

To měl ještě kliku, že jsem byl zrovna na svém místě a neřešil nějakou blbost v meetingovce. Jelikož jsem fakt nevěděl, že přijede (podle trackingu ležel balík už třetí den na depu a ne na autě), neměl jsem připravenou hotovost a kartou se u něj platit nedalo - tak jsem se mu slušně omluvil, ať vydrží, že si skočím do bankomatu. To mi trvalo 7 minut, a když jsem se vrátil, držkoval na mě, že ho zdržuju. Kontroval jsem tím, že jsem nevěděl, že přijede, on že mi prý posílal SMS, já mu říkám, že mi žádná SMS nepřišla - tím jsem si fakt jistý, mobil mám nabitý a sleduju ho - a on, že je to blbost. Celou dobu od začátku byl nepříjemý a teď v té poslední větě na mě ještě zvedl hlas. Tak jsem ho poslal do té pr***e, ať to teda všechno stihne tímhle svým stylem porozvážet...

 

Naštěstí mi nevezl hodinky, to by mě nejspíš vážně kleplo  :taz:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Den a půl trvá přeprava zásilky ze Singapuru do Prahy, kam dorazila minulej tejden ze čtvrtka na pátek. Dalších osm dní, z toho šest pracovních, se zásilka válí na celnici a každej den se jednou či dvakrát jen ukáže na trackingu "Událost při clení" či "Aktualizace průběhu clení". Kdybych se jim neozval začátkem tejdne, kde to drhne a při tý příležitosti si vyžádali nějaký dokumenty, který jsem jim poslal obratem, tak by se snad nikdo dodnes ani neozval, přestože na mě měli jak telefon, tak email. Přemejšlel jsem, že bych se dojel na celnici pozeptat osobně, ale radši jsem si to rozmyslel, sedět kvůli tomu fakt nehodlám ... A bohužel takhle podobně funguje všechno, co má co do činění se státem ...

A do toho ještě před pár minutama začalo chcát jako z konve, když jsem se už pomalu začal převlíkat na kolo :frusty: .

Upraveno uživatelem Hodo65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Den a půl trvá přeprava zásilky ze Singapuru do Prahy, kam dorazila minulej tejden ze čtvrtka na pátek. Dalších osm dní, z toho šest pracovních, se zásilka válí na celnici a každej den se jednou či dvakrát jen ukáže na trackingu "Událost při clení" či "Aktualizace průběhu clení". Kdybych se jim neozval začátkem tejdne, kde to drhne a při tý příležitosti si vyžádali nějaký dokumenty, který jsem jim poslal obratem, tak by se snad nikdo dodnes ani neozval, přestože na mě měli jak telefon, tak email. Přemejšlel jsem, že bych se dojel na celnici pozeptat osobně, ale radši jsem si to rozmyslel, sedět kvůli tomu fakt nehodlám ... A bohužel takhle podobně funguje všechno, co má co do činění se státem ...

A do toho ještě před pár minutama začalo chcát jako z konve, když jsem se už pomalu začal převlíkat na kolo :frusty: .

Já si tam vždycky jezdil osobně, to je nejrychlejší :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ono to vyclívá DHL jako přepravce, tak jsem to nechtěl komplikovat. Tak holt počkáme ... Už jsem trochu vystyd, asi po tom ochlazení po průtrži, která tady asi 1,5 hodiny řádila.

 

Já mám DHL ze zemí mimo EU v Praze za 24 až 36 hodin. DHL sídlí v Klecanech a proclívají přímo tam, jezdí tam za nimi celní správa. Pokud bylo někdy potřeba nějaký balík proclít, tak během hodiny po tom, co zásilku v Klecanech přijali volal zaměstnanec, pouze emailem jsem zaslal fakturu nebo výpis a ještě ten den doručováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám asi tentokráte pech, dosud tomu bylo přesně tak, jak píšeš. Jestli řáděj dovolený a nestíhaj v DHL nebo celníci, asi nemá cenu řešit. Jednou to dorazit snad musí, včerejší 3 telefony s pracovníkem DHL, by to snad mohly už konečně někde rozpohybovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...