Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Díky za účast, tohle se mi zatím opravdu nikdy nestalo, tak budu doufat, že příště už to proběhne hladce jako kdykoliv předtím. Asi fakt ty dovolený, jiný vysvětlení mě nenapadá ... Ještěže se v sekci music včera objevil ten klip s Němkama, to mi dneska fakt na celej den roztahovalo hubu od ucha k uchu ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že opět nevím, jestli chci SKX009 nebo 007. A to jsem si myslel, že už půl roku vedou 007. Nejhorší je, že 009 jsem měl 2x a 007 1x a přesto mě to táhne víc k 009 :D

 

Chlapi, co na těch SKX vidíte? Já je měl dvakrát a je to takový nic-moc, ničmím mě nechytly. Ze Seika mi fakt zůstaly jen "Příšery". To není nic proti ničemu, jen by mě zajímalo, co je na nich tak super :D ? Kor když vidím někdy ty euforie - "co máte právě na ruce" :D .

 

Ale když už, tak asi 009 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že opět nevím, jestli chci SKX009 nebo 007. A to jsem si myslel, že už půl roku vedou 007. Nejhorší je, že 009 jsem měl 2x a 007 1x a přesto mě to táhne víc k 009 :D

 

Kdyby ses rozhodl opět pro 009, tak až se jich budeš potřetí zbavovat, stavím se do řady. Taky mě to k nim táhne, ale sám nevím proč, tak čekám a čekám a prostě tomu dávám volný průběh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šel jsem na golf odbourat špatnou náladu a moc se to nepovedlo :-/ a po pár špatných patech jsem to trošku vyventyloval skrze patr... Je.bnul s ním směr chodník... prostě idiot = limitovka Scotty Camrona v ha.jzlu

 

Lze to napsat i jinak. Obcházení filtru vulgarit vloženými tečkami mne nebaví. Trochu slušněji prosím!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, co na těch SKX vidíte? Já je měl dvakrát a je to takový nic-moc, ničmím mě nechytly. Ze Seika mi fakt zůstaly jen "Příšery". To není nic proti ničemu, jen by mě zajímalo, co je na nich tak super :D ? Kor když vidím někdy ty euforie - "co máte právě na ruce" :D .

 

Ale když už, tak asi 009 :)

Třeba pro mě unikátní a ergonomický tvar pouzdra s korunkou na čtyřce. Tím pádem se hodinky velmi dobře nosí. Díky šířce stěžejek 22mm se dá dobře zablbnout s řemeny či strapy. Cenově jsou velmi dostupné. Suma sumáru jsou universálnější než Monstra. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...