Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Dcérinho priateľa aj so spolucestujúcimi lúpežne prepadli, jeho zranili nožom a zobrali všetko aj s autom.

Ostali im našťastie pasy a peniaze, ktoré mali prezieravo pri tele pod oblečením.

Myslim,ze muzou bejt radi,ze to dopadlo jen tou kradezi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Imho blba nahoda, asi takova pravdepodobnost, ze te jako turistu pobodaj v Chorvatsku.

Ted to po sobe ctu a vono se to da vylozit tak i tak - jako ze to myslim vazne nebo si delam prd?l, jakoze ironie. Tak todle myslim tak,ze si myslim, ze Iran neni extremne nebezpecna zem.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divoké oblasti prešli v pohode, s neskutočnou pohostinnosťou miestnych a toto sa stalo za bieleho dňa v Teheráne. Takýto prípad tam vraj naposledy mali pred 29 rokmi.

Nevím, sám jsem tam nebyl, ale má zkušenost je, že "divoké" oblasti- většinou není problém, lidi pomůžou, ale naopak "civilizace" tam je větší šance něco zchytat. Každopádně přeju, ať se oklepou a nenechá to v nich žádnou negativní stopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistete si napred neco o cestovani do Iranu a teprve pak prosim delejte zavery. Generalizovat Blizky vychod je chyba.

Neco nacteno mam a nikde nevidim ani zminku o vrelem doporuceni turistiky.pro vysloveni nazoru snad nemusim prelouskat celou knihovnu?nebo je trestne mit jinej nazor nez ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted to po sobe ctu a vono se to da vylozit tak i tak - jako ze to myslim vazne nebo si delam prd?l, jakoze ironie. Tak todle myslim tak,ze si myslim, ze Iran neni extremne nebezpecna zem.

Já to právě pochopil že si děláš pr..ironii))

Ale je fakt, že tohle se ti může stát i v tzv.civilizovaný části evropy, potažmo u nás :smile_anim:

Zažil jsem horký chvilky v noci u Marseille, v Neapoli, v Norimberskym metru i u nás ve městě, naštěstí se vždy ukázalo že protivník jen dělal ramena a prostě to jen zkoušel ale ne každý má to štěstí jak zatím já B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco nacteno mam a nikde nevidim ani zminku o vrelem doporuceni turistiky.pro vysloveni nazoru snad nemusim prelouskat celou knihovnu?nebo je trestne mit jinej nazor nez ty?

Jezisi, jasne, ze to neni trestne. Zrovna od tebe bych tenhle argument necekal...

Vrele doporuceni turistiky? Jo, cedok tam zajezdy neporada, ale Cechu tam jezdi dost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezisi, jasne, ze to neni trestne. Zrovna od tebe bych tenhle argument necekal...

Vrele doporuceni turistiky? Jo, cedok tam zajezdy neporada, ale Cechu tam jezdi dost ;)

To vim,jsem prikrej,diky fotbalu,sorry :-))).poslednich 8 let nectu nic jinyho nez pruvodce,cestopisy, turisticky plky a tam je to spis cerna kronika,tak proto.navic mam tuhle zem taky jeste v planu,nekdy.

a argument je primo stupidni,ten muj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...