Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Nikdy není pozdě.

 

Např mě nas®alo to, že mám volné odpoledne a následujících 14 dní bez dítěte, celej den se těším, jak hned po práci vyjedu do kraje a za deset minut padla začne ch©at

A místo ježdění zas čumím na chmg.

Du si otevřít láhev.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy není pozdě.

 

Např mě nas®alo to, že mám volné odpoledne a následujících 14 dní bez dítěte, celej den se těším, jak hned po práci vyjedu do kraje a za deset minut padla začne ch©at

A místo ježdění zas čumím na chmg.

Du si otevřít láhev.

hmm mě taky jen já jsem se chtěl jet projet s malou na kolech a namísto toho abych jel teď autem do Teska pro rohlíky

ale ta lahev je dobrej nápad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm mě taky jen já jsem se chtěl jet projet s malou na kolech a namísto toho abych jel teď autem do Teska pro rohlíky

ale ta lahev je dobrej nápad

 

 

pred navstevou Tesca a rohliky odtud bych tu lahev otevrel, bude se i lip ridit...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda Contadora, měl ještě snahu ale asi to prostě nešlo, padaj tam letos jako zralý hrušky

 

Je to bida, na co budeme koukat zbyle 2 tydny? :( Skoda ze nejede Roman, takhle nema Tinkoff saxo asi zadny zalozni plan. 

 

edit: ted ctu ze Contador ma zlomenou holen a pujde na operaci....jak se zlomenou holeni muze nekdo sednout na kolo a zacit slapat do kopce?? to je maso...nechapu...

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dnes konecne po 5 tydnech dorazil shark mesh na V-E. A ten blbec mi misto 24mm poslal 20mm :(

Sice mi okamzite zdarma odesila spravny rozmer a ta 20 mi zustane, ale ta je mi k nicemu, nemam ji na co dat a nez mi dorazi 24, tak budu temer cele leto bez remene, ktery jsem chtel... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dnes konecne po 5 tydnech dorazil shark mesh na V-E. A ten blbec mi misto 24mm poslal 20mm :(

Sice mi okamzite zdarma odesila spravny rozmer a ta 20 mi zustane, ale ta je mi k nicemu, nemam ji na co dat a nez mi dorazi 24, tak budu temer cele leto bez remene, ktery jsem chtel... :(

ukaz tu 20tku,mozna bych prece jen osadil monstra meshem...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes má mystr narozky. Já Gottovi nic nezávidím, neposlouchám ho, nikdy jsem neposlouchal a nikdy nebudu, ale dnes na dvou TV v obou relacích mu lezou do .... (přízně) až mě to naštvalo - velmi slušně řečeno. Obě moderátorky z toho budou ještě tejden vhlký ... :photo:  :mummy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes má mystr narozky. Já Gottovi nic nezávidím, neposlouchám ho, nikdy jsem neposlouchal a nikdy nebudu, ale dnes na dvou TV v obou relacích mu lezou do .... (přízně) až mě to naštvalo - velmi slušně řečeno. Obě moderátorky z toho budou ještě tejden vhlký ... :photo:  :mummy: .

Na mě to zase vyštěklo z netu. Tak jsem si projel fotky.....prdel je, že se prej narodil v Plzni...no možná, ale vesnice kde vyrůstal se jmenuje Stupno...to pro PR  není zas tak dobrej název.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...