Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ano, koník (ale nikoli červenej). Pro rejpaly: mimo komunikaci pro motorová vozidla. Podřazení z 5 na 4, souběžně brždění z 220 na hodně pomalu, protože po 130 metrech ostrá pravá .....

 

EDIT: vcelku logicky na 3 a 2 už nedošlo :-(

Upraveno uživatelem Bert
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škyt, krk, prd, Engine malfunction, otáčky nejdou přes 1000, při přidání to chcípne jak přechlastanej fichtl. Nevyjedu z garáže.

Ráno jedu na laně... Podruhé v celkem krátké době.

5 let, 110tkm. Aneb Fordem tam...

A to katalogová cena byla před těma pěti lety necelý míč...

Jde o houby, ale mrzí mě to - prémiovýmu modelu značky jsem věřil, že vydrží 8 let a 180tkm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A poctivej meziplyn byl? :)

Tak hlavne ze to neni nic horsiho..

 

Byl, jak prase. U stanga to jinak nejde, opomenutí auto krutě trestá. A přesně jak píšeš, hlavně, že nic horšího. Jenom krapánek dlouhej do zatáčky a pak více méně regulovaný výjezd do travičky a kačírku..... a pak už klasika: odtah :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden můj známý se prokouřil až k rozedmě plic. Prý už mu dávno doktor říkal ať toho nechá, že špatně skončí. Nenechal. Někdy v půlce léta to s ním seklo, dusícího se ho odvezla sanitka. Když jsem ho pak viděl, skoro jsem ho nepoznal. Úplná troska, hubený, šedivý, neschopný čehokoliv. Zadýchával se i když se nehýbal, nebyl schopný říct souvislou větu. Včera prý ho zas odvezli. Bohužel je to nevratný stav, v plicích jsou nefunkční místa co se nikdy nespraví. Člověk se permanentně dusí a nemůže s tím vůbec nic dělat. Jen doufat že se to nezhorší protože pak pomůže už jen transplantace plic. Snad ani ta rakovina není takováhle hrůza. Jo, kuřáci to nechtějí slyšet, rádi vtipkujou že tělo musí do hrobu zhuntovaný. No, když na to má někdo koule...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...