Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník maxigabrielg

Bandi, já to měl na novém Meďaku. Nakonec to byl zoxidovany multipin na kabelu do řídící jednotky. Oprava 5 minut Contaxem. Kazí se všechny stroje.

asi tak?. bud v pohode, to este Fordy su aspon dobre postavene aj pre Drivera...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě už asi tak dva roky mě doslova **rou projektanti. Samý kulatý razítko a ani jeden z nich neni schopnej udělat ani na podruhý projekt tak, aby byl realizovatelnej, aby byl bez chyb a podle přesného zadání objednatele. A je jedno, jestli je to velká firma nebo týpek co učí na VŠ.

Desítky hodin nad rámec pracovní doby trávim kontrolou jejich dodrbaných projektů, za který se nestydí vzít peníze. A zaměstnavatel je neschopnej (nebo se bojí či nechce) na nich vymáhat škodu za nekvalitní dílo. :wallbash: :rifle:

 

zkus rozvest    :war:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tři dny starý boty, zjistim že se odlepuje podrážka... přijde novej nůž, údajne jsou pod DLC fleky od patiny, kurva koroze jak s..ně... Nůž je v pořádku.... zámek sice nejistí a zavřel sem si ho do prstu ale jinak je nůž v absolutním pořádku....ty vole...

 

post-15884-0-75620000-1412154010_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vesmě se jedná o autorizace IL00, IV00, SV01-03, TV01-03. Jmenovitě uvádět nebudu, nerad chodím k soudu. :rolleyes:

Zvláště hustý jsou ti, kteří projektují na ŽL po večerech a dovolených mimo své řádné zaměstnání.

tak krajinne inzenyrstvi jde nastesti mimo muj fokus, drzim palec, at ti to ti smudlalove dodaji v pouzitelne forme ...

 

P.S. jinak taky obcas neco udelam po vecerech, ale husty fakt nejsem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projíždím idnes a najednou na mě bafne tenhle titulekhttp://ona.idnes.cz/muzum-se-libi-zeny-bez-liceni-di9-/vztahy-sex.aspx?c=A140922_105420_vztahy-sex_jup#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box

 

Co to je za kravinu,komu se líběj nenamalovaný ženský ciwe? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to stejnej blud jako kecy o tom, že chlap si za ženu vezme raději škaredší než  pěknou, prej aby měl jistotu,

že se mu kolem ní nebude nikdo motat. :bangin: Tím nechci říct, že když není namalovaná je to špatně, ani to, že

když má hezkou duši, ale ten výzkum je ko....na a to hlasování zmanipulované :guitar:  

 

Projíždím idnes a najednou na mě bafne tenhle titulekhttp://ona.idnes.cz/muzum-se-libi-zeny-bez-liceni-di9-/vztahy-sex.aspx?c=A140922_105420_vztahy-sex_jup#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box

 

Co to je za kravinu,komu se líběj nenamalovaný ženský ciwe? :)

Upraveno uživatelem Flipik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sou takovy ty pseudovyzkumy, kde vsichni tvrdi, ze se jim libi nenamalovany zensky, nebo ze se jim nelibi silikony, ze maj radi prirozenost...........a taky ze vsichni tridi odpad a preferuji ceske potraviny a bio a zdravi zivotni styl.............a nikdo neji v McDonalds............a ze nikdo nekouka na TV Nova a na serialy a necte Blesk  :lol2:  Vypovidajici hodnota nula! Tak!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a ženský touží po slabých a neúspěšných mužích ...

 

To sou takovy ty pseudovyzkumy, kde vsichni tvrdi, ze se jim libi nenamalovany zensky, nebo ze se jim nelibi silikony, ze maj radi prirozenost...........a taky ze vsichni tridi odpad a preferuji ceske potraviny a bio a zdravi zivotni styl.............a nikdo neji v McDonalds............a ze nikdo nekouka na TV Nova a na serialy a necte Blesk  :lol2:  Vypovidajici hodnota nula! Tak!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sou takovy ty pseudovyzkumy, kde vsichni tvrdi, ze se jim libi nenamalovany zensky, nebo ze se jim nelibi silikony, ze maj radi prirozenost...........a taky ze vsichni tridi odpad a preferuji ceske potraviny a bio a zdravi zivotni styl.............a nikdo neji v McDonalds............a ze nikdo nekouka na TV Nova a na serialy a necte Blesk  :lol2:  Vypovidajici hodnota nula! Tak!

ale hlavně nikdo se nekouká na reklamy a už vůbec nikdo se jima nenechá ovlivnit :-) lidi prostě vykládají co se chce slyšet a ne co je pravda teda pokud ten celej psedovýzkum není vymyšlenej čemuž bych věřil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry Edgi, pokus o vtip, namalovaná vs nalíčená

 

myšleno tím, živá lepší než obraz (fotka)

Však jasný :)

 

No já když tak vzpomínám,ta možná pár ženskejch jsem viděl,který byly pěkný i nenamalovaný,ale namalovaný byly stejně hezčí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...