Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Já jsem objel křížem krážem skoro celou zeměkouli, mám desítky kamarádu všech možných národností, a v ČR jsem byl po prvním konfliktu s morgošem označenej za rasistu :lol2: Tady u nás 99,9% lidí ani neví, co to ten rasismus vlastně je, takže já jsem s touto nálepkou na čele úplně na klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem objel křížem krážem skoro celou zeměkouli, mám desítky kamarádu všech možných národností, a v ČR jsem byl po prvním konfliktu s morgošem označenej za rasistu :lol2: Tady u nás 99,9% lidí ani neví, co to ten rasismus vlastně je, takže já jsem s touto nálepkou na čele úplně na klid.

u nás to neníj rasimus ,je to pojmenování věcí pravým jménem..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nás to neníj rasimus ,je to pojmenování věcí pravým jménem..............

 

 

..... a bude hůř, protože dokud budou jedni makat, platit daně a druzí sedět na p*deli, dělat bordel, fetovat, čorovat a bude jim to procházet, tak to na klidu asi moc nepřidá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jako hodně štve, že ten uměle vytvořenej rasismus mají v sobě zakódovaný už i malý děcka, nedávno jsem malýmu čertíkovy, tak sedmiletýmu řekl, ať mě před barákem nevyhazuje papírky od čokolády, jelikož pár metrů od něj stojí popelnice a okamžitě klučina na mě, no pán je rasista, co, bílýmu by jste to neřekl, co? A to se mi nestalo poprvé. To je prostě krach, a lidi typu decebal tento vážný problém jenom prohlubují <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nás to neníj rasimus ,je to pojmenování věcí pravým jménem..............

 

 

..... a bude hůř, protože dokud budou jedni makat, platit daně a druzí sedět na p*deli, dělat bordel, fetovat, čorovat a bude jim to procházet, tak to na klidu asi moc nepřidá.

To co popisuješ dělají i tzv. bílí, a je jich rozhodně více.

 

Mě jako hodně štve, že ten uměle vytvořenej rasismus mají v sobě zakódovaný už i malý děcka, nedávno jsem malýmu čertíkovy, tak sedmiletýmu řekl, ať mě před barákem nevyhazuje papírky od čokolády, jelikož pár metrů od něj stojí popelnice a okamžitě klučina na mě, no pán je rasista, co, bílýmu by jste to neřekl, co? A to se mi nestalo poprvé. To je prostě krach, a lidi typu decebal tento vážný problém jenom prohlubují <_<

Opravdu? A řekl bys to bílému děcku? Pochybuju. Dej si radši pivo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako, že bych neřekl nějákýmu děcku ať nedělá bordel na ulici, protože je bílej? Ty jseš fakt mimo, a tomu odpovídají i tvoje názory na rasismus, takže na zdraví :cheers:

To co popisuješ dělají i tzv. bílí, a je jich rozhodně více.

 

Opravdu? A řekl bys to bílému děcku? Pochybuju. Dej si radši pivo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co popisuješ dělají i tzv. bílí, a je jich rozhodně více.

 

Opravdu? A řekl bys to bílému děcku? Pochybuju. Dej si radši pivo...

Ty mě dokážeš vždycky pobavit, bože :clap: . Tvé názory tesat do kamene, někdy nějak nechápu, proč sem chodíš- jestli to tu rozhádat, že ti to dělá dobře, nebo proto, že jsi opravdu takovej pravdoláska, jak se tu prezentuješ. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co popisuješ dělají i tzv. bílí, a je jich rozhodně více.

 

To co popisuješ, částečně uznávám, bodel dělají i bílí, ale když mu dáš do držky, tak nejde brečet na Policii, že je to dyskrymynace a že to mělo ras. podtext. Prostě si to vyřídíte, jako chlapi. Mám v soužití s cigány velké zkušenosti ... prakticky už od mala a už podle chování na míle poznám, kdo je prase a kdo je slušnej. Neházím všechny do jednoho pytle, ale z 90% se neumí chovat, dělají bordel (hluk i nepořádek), kradou a myslí si, že jim tady všechno patří a že mají všude zastání. Pravidla by měla být pro všechny stejná. Popravdě je mi někdy líto těch, co se chovají lépe než, někteří gádžové, protože mezi svými asi moc uznání mít nebudou.

 

A jinak to co napsal Sibiř ... hodně mě to překvapilo, jeden z mála co se nebojí napsat svůj názor a stojí si za nim.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...