Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

ne o opicích se mluví o tlupě.. to si pleteš..

 

a to že se nemá chovat jak dobytek bych řekl klidně i tobě a i do očí.

 

To co popisuješ, částečně uznávám, bodel dělají i bílí, ale když mu dáš do držky, tak nejde brečet na Policii, že je to dyskrymynace a že to mělo ras. podtext. Prostě si to vyřídíte, jako chlapi. Mám v soužití s cigány velké zkušenosti ... prakticky už od mala a už podle chování na míle poznám, kdo je prase a kdo je slušnej. Neházím všechny do jednoho pytle, ale z 90% se neumí chovat, dělají bordel (hluk i nepořádek), kradou a myslí si, že jim tady všechno patří a že mají všude zastání. Pravidla by měla být pro všechny stejná. Popravdě je mi někdy líto těch, co se chovají lépe než, někteří gádžové, protože mezi svými asi moc uznání mít nebudou.

 

A jinak to co napsal Sibiř ... hodně mě to překvapilo, jeden z mála co se nebojí napsat svůj názor a stojí si za nim.

Hele, zkušeností mám možná víc než ty, tím mě asi netrumfneš. To nic nemění, že nebudu o lidech mluvit jako o opicích, nota bene v zemi, kde bílí nadělají tisícinásobně větší škody. Oni pro vás prostě fungujou jako hromosvod, to je celé. Rittigovi nebo podobnáým zmrdům dát po tlamě nepůjdete a dokonce si i myslím, že když před většinou národa zacinká pytlíkem s penězi, půjdou mu lidi na ruku. Národ zlodějů někomu nadává do zlodějů:-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

decebal: a ještě jedná poznámka, prosímTě nespojuj rasistu a nácka, je to dost velký rozdíl, protože v této republice by musel být i podle internetových či televizních diskuzí/debat nácek, každý druhý Čech :). To je další dominanta humanistů a nejen humanistů, když někdo projeví či se pozastaví nad etnickým problém, tak je hned nácek :D :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele mě Rittig neštve mě štveš ty, ty jsi snad Rittig?

a kdyby fungovali jako hromosvod, no asi by platilo "čím více sebevrahů tím méně sebevrahů"

 

 

Nic jdu na oběd hoši, dneska to vypadá na cikánskou směs s rýží..

jseš mi volnej.

edit: a pokud tě lidi jako Rittig neštvou, a nadáváš na cikány, že tě okrádaj, tak to ti opravdu gratuluju k brilantnímu úsudku

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně, vraťme se k hodinkám. Mě kupříkladu nasralo, že před odnesením mých hodinek na opravu strojku vypadaly takto

 

post-437-0-71793700-1412329245_thumb.jpg

 

a po jejich opravě takto

 

post-437-0-61293400-1412329416_thumb.jpg

 

K mé smůle se ručičky při přebírání vzájemně překrývaly tak, že to nebylo vidět a točit s nima mě opravdu nenapadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, zkušeností mám možná víc než ty, tím mě asi netrumfneš. To nic nemění, že nebudu o lidech mluvit jako o opicích, nota bene v zemi, kde bílí nadělají tisícinásobně větší škody. Oni pro vás prostě fungujou jako hromosvod, to je celé. Rittigovi nebo podobnáým z...ům dát po tlamě nepůjdete a dokonce si i myslím, že když před většinou národa zacinká pytlíkem s penězi, půjdou mu lidi na ruku. Národ zlodějů někomu nadává do zlodějů:-). 

 

Rittig a jemu podobní jsou mi úplně u zádele kolego. Ale když řeším jestli svou 8-letou dcerku pustím ven na hřiště s kolem nebo s ní raději půjdu do dva kilometry vzdáleného parku mi jedno není, když si dám koloběžky za 15000,-kč do sklepa, do měsíce zmizí a pak tady vidím prohánět se na kolobce mojí ženy - dítě od cigána ... stejně tak, když ráno vstávám do práce, jdu si lehnout v deset večer a do dvou nemůžu zabrat, protože Ti co nemakaj, prostě dělaj bordel ... o tom to je ... čili bylo by dobré začít u sebe ... já jim před barákem taky bordel nedělám.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně, vraťme se k hodinkám. Mě kupříkladu nasralo, že před odnesením mých hodinek na opravu strojku vypadaly takto

 

attachicon.gifPrim Sport II Humberto sklicko6.jpg

 

a po jejich opravě takto

 

attachicon.gif01.JPG

 

K mé smůle se ručičky při přebírání vzájemně překrývaly tak, že to nebylo vidět a točit s nima mě opravdu nenapadlo.

Kdes je měl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

decebal: tohle stejně nevyřešíme, je to otázka jasně nastavených pravidel pro všechny bez ohledu na barvu pleti. Když vidím cigána, kterej kope na stavbě nebo pracuje za pokladnou, tak mám můj obdiv - jeden z mála slušných. Když budou jen brát dávky a stát jim půjde na ruku, tak se to nezmění a tento problém se bude jen stupňovat, proto je potřeba začít od shora jasně nastavenými pravidly ...

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rittig a jemu podobní jsou mi úplně u zádele kolego. Ale když řeším jestli svou 8-letou dcerku pustím ven na hřiště s kolem nebo s ní raději půjdu do dva kilometry vzdáleného parku mi jedno není, když si dám koloběžky za 15000,-kč do sklepa, do měsíce zmizí a pak tady vidím prohánět se na kolobce mojí ženy - dítě od cigána ... stejně tak, když ráno vstávám do práce, jdu si lehnout v deset večer a do dvou nemůžu zabrat, protože Ti co nemakaj, prostě dělaj bordel ... o tom to je ... čili bylo by dobré začít u sebe ... já jim před barákem taky bordel nedělám.

Tak začni:-). U nás nefunguje policie? Já to teď nemyslím jako flame, ale na to tady jsou, aby Ti pomohli. Ty bydlíš v baráku, kde nefunguje samospráva? U nás v baráku taky byla problémová partaj, světě div se, čistokrevní bílí Slováci, večírkovali více než často. Už nevečírkují. Chytls to děcko na té kolobce a zavolal policajty? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rittig a jemu podobní jsou mi úplně u zádele kolego. Ale když řeším jestli svou 8-letou dcerku pustím ven na hřiště s kolem nebo s ní raději půjdu do dva kilometry vzdáleného parku mi jedno není, když si dám koloběžky za 15000,-kč do sklepa, do měsíce zmizí a pak tady vidím prohánět se na kolobce mojí ženy - dítě od cigána ... stejně tak, když ráno vstávám do práce, jdu si lehnout v deset večer a do dvou nemůžu zabrat, protože Ti co nemakaj, prostě dělaj bordel ... o tom to je ... čili bylo by dobré začít u sebe ... já jim před barákem taky bordel nedělám.

Presne takto nejak si to myslím aj ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, to co říkáš, není pravda, zákon platí pro všechny. 

no když myslíš...realita je vcelku jiná a hlavně každej ví jaký má práva ale povinnosti to už ne....prostě chovají se jako paraziti na úkor slušnejch,pracovitejch lidí...to není rasimus,to je prostě reálná podoba našich životů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

decebal: tohle stejně nevyřešíme, je to otázka jasně nastavených pravidel pro všechny bez ohledu na barvu pleti. Když vidím cigána, kterej kope na stavbě nebo pracuje za pokladnou, tak mám můj obdiv - jeden z mála slušných. Když budou jen brát dávky a stát jim půjde na ruku, tak se to nezmění a tento problém se bude jen stupňovat, proto je potřeba začít od shora jasně nastavenými pravidly ...

S tím se nedá, než souhlasit. Jen doporučuju nevěřit intenetovým hoaxům o tom, jak jim jde stát na ruku. A chci říct jednu velmi důležitou věc: pokud nezmizí tyhle dutohlavé paušální kecy o opicích a podobně, nedáváme těm, kteří se snaží žít podle pravidel, žádnou motivaci k tomu, aby tak činili, protože stejně všude čtou a slyší, že jsou póvl. Pak se nedivme, že časem i ti co by třeba chtěli zkusit žít jinak, rezignují. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To radši zkus p. Frýdla na Florenci. 

 

No, pozdě. Uvažoval jsem sice o něm, ale prý má dost práce. Oprava strojku dopadla dobře. Ale ty dojebaný ročky mě překvapily. Stejně tam v pondělí musím pro objednanou překlápěčku k řemenu, tak to budu reklamovat. Uvidím, jak se k tomu postaví. Fotky před opravou mám, kšefty jim občas udělám, snad se tedy nebudou moc vytáčet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...