Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

tady to je samej čertomilec, chytrák a rasista

nechcete se na to radši vy.srat? to už je lepší řešit politiku

 

ikdyž tam by sme se dostali ke komančum a čssd který podporujou dávky pro všechny a sme zpátky u cikánů

 

abych trochu odvedl řeč:

včera byla žena u doktora na gyndě, začínáme 7dmej měsíc. Doktor jí řek že v podstatě rodí a že to je v prdeli že 37 tejden je ještě strašně málo pro dítě, že to je fakt špatně. Do zprávy napsal že doporučuje aby si jí tam nechali. 

Letíme do Podolí kde provedou důkladnější vyšetření. V Podolí nám kdokoli kdo si přečet zprávu řek ať si sednem že nás zavolaj (všichni v klidu kromě ženy a mě). Strávili sme tam pěkný 4 hodiny. Ve finále se ukázalo že je všechno v pořádku.

Pak ať někdo tvrdí že má bejt těhotná ženská v klidu a nestresovat se  :death:

Upraveno uživatelem the MJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Ne, co tam máš dál, ty studnice moudrosti?

 

Ok, dost osobních narážek....

 

Vysvětli mi, jako blbýmu, protože jsem podle tebe hňup, proč mi 100% škody na majetku a za mlada i na zdraví, způsobili vždy pouze občané tmavší pleti, než je moje cappuccino, který zrovna piju. Pomoc mi, abych to pochopil. Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč? Hledáš nějaký exaktní důvod, proč zrovna tebe? Tak jo: máš smůlu. Ale přece jsi nečekal jinou odpověď. Moji matku v Ostravě (sic!) okradli dvakrát češi a jednou cigoši. Má to nějakou vypovídací hodnotu? 

edit: mně kdysi dávno ukradli Fiat Uno dva kluci z Brna. Takže všichni brňáci... oh wait!

edit2: ne češi ale moraváci, resp.slezani. pokud to nebyli prajzáci, teda...

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Proč? Hledáš nějaký exaktní důvod, proč zrovna tebe? Tak jo: máš smůlu. Ale přece jsi nečekal jinou odpověď. Moji matku v Ostravě (sic!) okradli dvakrát češi a jednou cigoši. Má to nějakou vypovídací hodnotu? 

 

Tak jo, už to chápu....  díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

the MJ: A v Podolí v pohodě? Chovali se k vám slušně?

------------------------------------------------------------------------------------

 

Jinak ten skvělý systém u mě v práci, který měl rok a půl po slavnostním startu konečně doznat potřebných oprav, dnes po nasazení těch oprav nejen že stále nefunguje jak má, ale pár dní před deadlinem (a že tenhle reporting je práce na pěkných pár dní) zhavaroval celý server, na kterém to běhalo.

Mě už to vlastně ani neštve... když to nestresuje lidi, co jsou za to odpovědní, proč by to mělo stresovat mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je ti do toho? 

Se jen ptam, abych zde zabranil diskriminaci. Mas podivne nazory, jdes proti proudu. Nikdo tady neni rasista. Jen s cikanama mame vsici holt spatnou zkusenost. Te cely! Videls, ze by nekdo nadaval na jinou rasu? Zlutou, cernou, rudou? Ne, to tady neni. Jen skoro kazdymu neco nepekneho udelali cikorky. Nikoho neprepadl a neokradl asiat, indian nebo afroamerican. Nejsme rasisti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v Podolí v pohodě? Chovali se k vám slušně?

Slušně se chovali, to jo. Ale trochu mě zaráželo že to maj trochu na háku. Podle tý zprávy to vypadalo že by jí měli hned odvést na sál, ale oni si jí jen přečetli a v klidu nás odkázali na židli že budem vyzváni. Asi jim hned došlo že tam je napsaná pi.čovina nebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Se jen ptam, abych zde zabranil diskriminaci. Mas podivne nazory, jdes proti proudu. Nikdo tady neni rasista. Jen s cikanama mame vsici holt spatnou zkusenost. Te cely! Videls, ze by nekdo nadaval na jinou rasu? Zlutou, cernou, rudou? Ne, to tady neni. Jen skoro kazdymu neco nepekneho udelali cikorky. Nikoho neprepadl a neokradl asiat, indian nebo afroamerican. Nejsme rasisti!

 

To je vole proto, že máme všichni prostě jenom smůlu  :lol2:

Upraveno uživatelem dlubix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se jen ptam, abych zde zabranil diskriminaci. Mas podivne nazory, jdes proti proudu. Nikdo tady neni rasista. Jen s cikanama mame vsici holt spatnou zkusenost. Te cely! Videls, ze by nekdo nadaval na jinou rasu? Zlutou, cernou, rudou? Ne, to tady neni. Jen skoro kazdymu neco nepekneho udelali cikorky. Nikoho neprepadl a neokradl asiat, indian nebo afroamerican. Nejsme rasisti!

Nekličkuj, tohle mávání rasou - nerasou je starý rasistický trik. Podivné názory? Proti proudu? Co to meleš? Pár lidí se tady, zaplaťpámbu, ozvalo a já jsem jim vděčný za projevení názoru, protože to ve mně udržuje naději, že úroveň tohoto fóra ještě není úplně v hajzlu. Protože kdybych měl soudit podle tebe a pár dalších jednotlivců, musel bych si myslet, že je to tady pěkná sebranka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jednou před léty pomohl na nádraží morgošce před pleškou a když se situace uklidnila, tak mě strašně děkovala' No a pak, když se tam objevily její tři braši, začal se hledat viník' Plešoun dávno ve vlaku, tak jsem jich pár chytil já, od té doby jsem žádnému čertíkovy nepomáhal :-) Dnes jsou my úplně ukradený, naučil jsem se je nevidět' Spíš mě štvou bílý hlavy, které plácají nesmysly a nechtějí si přiznat, že tu celkem velký problém je'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...