Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník maxigabrielg

uz sa prestante takto milovat do zadnice, klidek, pohoda, zabavne forum a spolocne hobby nas spaja a nejaka mala hadka o o-pickach a inych zvieratkach nas nemoze rozhadat, kua! 

( horsia debata, ako kupit kazdy rok jabko na uver!!!  :clap: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz sa prestante takto milovat do zadnice, klidek, pohoda, zabavne forum a spolocne hobby nas spaja a nejaka mala hadka o o-pickach a inych zvieratkach nas nemoze rozhadat, kua! 

( horsia debata, ako kupit kazdy rok jabko na uver!!!  :clap: )

+1 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Takto zaparkovat, to už je umění. fakt by mne zajímalo, kdo to mohl být!

Proč se asi cpu úplně vlevo.............Sotva, že se dalo nastoupit.

ale pockaj - to nie je omyl ci nedbalost - to je zamerne takto myslene?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

to je ich strach o velke auto, casto to vidim a ked ma rozum a zaparkuje niekde takto ale uplne vzadu, bokom, tak ok.

ale na drzovku je to dost hlupe a riskantne...

( uz chapem, preco si sa ma pytal na tie zimne kolesa?.!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je ich strach o velke auto, casto to vidim a ked ma rozum a zaparkuje niekde takto ale uplne vzadu, bokom, tak ok.

ale na drzovku je to dost hlupe a riskantne...

( uz chapem, preco si sa ma pytal na tie zimne kolesa?.!)

Mam kamaradku,shodou okolnosti Slovenku jezdici v X5,predtim mela Tuarega V12 v 5litru.To je nestesti.Krasna baba z bohaty rodiny,pusobi jako typicka zlatokopka a modelka.Pominu-li to,jak vypada a pusobi na okoli,mam ji rad,ale parkuje obdobne,kdekoli a kdykoli.Nevysvetlis ji,ze je to trapny a zbytecny,ji to prijde,vzhledem k proporcim kary,normalni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam kamaradku,shodou okolnosti Slovenku jezdici v X5,predtim mela Tuarega V12 v 5litru.To je nestesti.Krasna baba z bohaty rodiny,pusobi jako typicka zlatokopka a modelka.Pominu-li to,jak vypada a pusobi na okoli,mam ji rad,ale parkuje obdobne,kdekoli a kdykoli.Nevysvetlis ji,ze je to trapny a zbytecny,ji to prijde,vzhledem k proporcim kary,normalni.

Jen vsuvka 5.0 je V10 TDi :) .

 

 

Dcera si pri studiu privydelava jako pokladni v samosce. Dnes prijela s brekem, manko 4000. Klasicka bouda borec platil petitisicovkou a pri vraceni zacal kouzlit dvoustovkama a petistovkama. Hajzl zasr......

Tohle fakt nas**e ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byly jsme se ženou a prckem v restauraci.Zaplatil jsem a ještě když jsem dopíjel kafíčko přišla číšnice a že nám dala jiný účet a že to chce doplatit.Dobře tedy,stane se.Ale co čert nechtěl,zákazník předemnou se vrátil,že se mu nezdá cena kterou platil.

Takže zaplatil můj účet,já jeho a číšníce si dovolila říct o doplatek+od obou dýško.Slušný výdělek.Děs co si někteří dovolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shrnu tech padesat stran hadek,protoze sem na tu hlasku o opicich upozornoval-moderatori to tolerujou a to je nejvetsi moralni upadek tohodle fora.

Decebal-mas muj obdiv,ze ses na to davno nevysr.alme by uz asi jeblo

Upraveno uživatelem panedge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...