Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Chudák Decebal tady musí na podobné téma kolikrát čekat týdny a měsíce, to musí být teprve nervy !

Jo, nic jinýho nedělám, vykašlal jsem se kvůli tomu na práci i na rodinu a jen tady ve skrytu číhám. Ale vidím, že jsi bystrý hoch a mohl bys tím pádem občas hlídkovat za mě, potřeboval bych si odskočit, nebyl jsem na hajzlu snad už týdny či měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, nic jinýho nedělám, vykašlal jsem se kvůli tomu na práci i na rodinu a jen tady ve skrytu číhám. Ale vidím, že jsi bystrý hoch a mohl bys tím pádem občas hlídkovat za mě, potřeboval bych si odskočit, nebyl jsem na hajzlu snad už týdny či měsíce.

Chces popichnout? Vokurko:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím. Banány se tu dávají za pitomá sprostá slovíčka, jak někde v družině a tyhle blitky očividně moderátoři vědomě akceptují. Přehlédnout to nešlo. Myslím si, že ten dnešek je velká ostuda všech moderátorů a selhání na celé čáře. Aspoň teda v mých očích. Tedy samozřejmě po těch, co sem tenhle styl vnesli.

Kurwa Hasňo, neber si mě do huby. Včera jsem lítal jak cyp do večera v práci a dnes jsem byl s rodinou zapít narození synovce. Na chronomag jsem ani nevzdech. Vaše debilní cikánská diskuze je mi úplně u prdele. Nemám potřebu tady tvořit světonázor dospělým lidem. Budu korigovat to, abyste si nenadávali do hovad, neokrádali jste se v prodejních vláknech a nezajebávali fórum flame diskuzemi. Kdybych tu Róm diskuzi chytil včera , tak ji zavřu a počkám, až se na to vyserete. Ne proto, abyste si urovnali v hlavě diskuzní oponenturu, ale aby tady nebyla. Protože tady nemá být. A nemá tady být, protože tohle je primárně watch forum a ne amnesty international forum nebo white power forum.

Nazdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš omluvenku, pokud ti šlo o to. Možná že tu byli i jiní moderátoři, kteří byli mimo spojení s forem. Ale bylo tu i dost přítomných. Nebyla to moje diskuze. Jen se mi z ní chtělo zvracet. Nějaké "hovado" sem a tam tu fakt nikomu nevadí, ale tady všichni ostatní moderátoři, kromě tebe, v tichosti tolerují nazýváni nějakého etnika opicemi a plácání si po zádech, jak je to super. A pak tu buzerují Frantu kvůli sprostému slovu a dávají mu tři dny ban. Prostě já to vidím jako pokřivené. Ale chyba může být samozřejmě ve mě.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš omluvenku, pokud ti šlo o to. Možná že tu byli i jiní moderátoři, kteří byli mimo spojení s forem. Ale bylo tu i dost přítomných. Nebyla to moje diskuze. Jen se mi z ní chtělo zvracet. Nějaké "hovado" sem tam tu fakt nikomu nevadí, ale tady všichni ostatní moderátoři, kromě tebe, v tichosti tolerují nazýváni nějakého etnika opicemi a plácání si po zádech, jak je to super. A pak tu buzerují Frantu kvůli sprostému slovu a dávají mu tři dny ban. Prostě já to vidím jako pokřivené. Ale chyba může být samozřejmě ve mě.

Nechovej se jak nějaká baba Hasňo, debata o cikánech jak rychle začala, tak rychle skončila, někdo je nemusi, někdo je má rád, no tak co, každopádně s rasismem, xenofobií a podobnými kecy to nemá vůbec nic společného, amen, jak říkáte :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš omluvenku, pokud ti šlo o to. Možná že tu byli i jiní moderátoři, kteří byli mimo spojení s forem. Ale bylo tu i dost přítomných. Nebyla to moje diskuze. Jen se mi z ní chtělo zvracet. Nějaké "hovado" sem tam tu fakt nikomu nevadí, ale tady všichni ostatní moderátoři, kromě tebe, v tichosti tolerují nazýváni nějakého etnika opicemi a plácání si po zádech, jak je to super. A pak tu buzerují Frantu kvůli sprostému slovu a dávají mu tři dny ban. Prostě já to vidím jako pokřivené. Ale chyba může být samozřejmě ve mě.

Na nejakou omluvenku ti seru. Tvuj pocit k diskuzi je tvym pocitem a mas na nej plne pravo a nikdo ti ho nebude ubirat. Mne osobne je celkem na haku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...