Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

stale ma s..e vytrvala bolest chrbtice. to mam pomstu za to ze som debil a neviem si v mraze obliect dlhy kabat. no co uz, za sprostost sa plati draho!!!

 

To iste ma prave svara, od tej prijemnej vlhkej zimy, daj bacha na ladviny.Zaplatil u Mansoura 100? len za to ze s nim 2x porozpraval... Upraveno uživatelem gerhard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvě věci. Chytly mě záda na obvyklém místě, takže vypadám jako hokejka. A dnes policajti zastavili manželku, protože předjížděla na plný (auto jedoucí 30 km/h jí uhýbalo přes čáru na krajnici, což jí samozřejmě neomlouvá) a ona z toho vyvázla jen s 200 Kč pokutou a domluvou. Udělat to já, mám to za 2,5 a body :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych to hlavně neudělal, protože bych si auta PČR na krajnici všiml a nenechal bych se s houkačkou honit půl kilometru jako moje drahá polovička :D.

 

Ale jinak dobrej nápad, asi si koupím bílou kebuli od Simpsona a budu v ní jezdit :D.

 

edit: oprava helmy

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Never Ending Story...

 

V pátek se mi konečně při převazu podívali na nohu a zjistili, že mnou projevovaná bolest nebude pocházet z mé choré mysli, nýbrž zřejmě z původní díry po "zapadlém brčku", ve které se začal dělat zánět. Závěr jasný - ještě týž den na sál (už si začínám dělat na postel čárky - mám jich tam zatím pět).

Nejdříve mě anesteziolog nechtěl vůbec vzít, jelikož jsem ráno snídal (vizita je až po snídani...). Nechal se obměkčit až po mém ujištění, že nepiju nemocniční bílou kávu (že je hnusná vím, ale ona je zřejmě i nebezpečná ;) ). Pak mi začali aplikovat epidurální anestezii (zjednodušeně řečeno jde o znecitlivění přes míchu) - zřejmě se tušilo, že půjde u mne o porod (tam se tato metoda používá nejvíce). Zavádění vlastní hadičky bylo nepříjemné a přes opakované znecitlivění jsem byl najednou přiveden do prazvláštního stavu. Zdálo se mi, že to trvá tak hodinu (ve skutečnosti ani ne 5 minut) a že účinkuju v neskutečném filmu, který natočil Burton s Lynchema a celý se odehrával v kulisách od Mira a Daliho, kterými jsem prolétával. Pro fanoušky umění, kteří by mi záviděli - nebylo to vůbec příjemné :wacko: Poté jsem už hodně zpitomělý jel na sál, naštěstí.

Plně vnímat jsem začal až večer na pokoji, zapojen na injektomat (přístroj co vám přesně aplikuje požadovaný medikament ve stanovených dávkách a čase). Každou chvíli vydával hrozný kravál s tím, že je něco v nepořádku. Samozřejmě vždy přilítla sestra, která na nic nepřišla a když už to bylo cca popatnácté, zavolala sestru z ára ("budu za krávu, ale já fakt nevím čím to je"). No a společně pak zjistily, že mám neprůchodnou hadičku na zádech a že je teda celá akce "Epidural" nefunkční a k ničemu. Znovu si to zavést určitě nenechám, nemám rád zlé sny...

Dnes už toho zase honě proběhlo, ale momentálně nemám sílu to napsat :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ricous: co se ti prosimte presne stalo? mam to zafixovany jako autonehodu pri ktere sis zlomil nohu. ale to co popisujes, na to asi uplne nesedi..?

 

Porazilo mě auto dne 20. ledn - nejprve jsem měl jít domů 21. ledna, další pevný týden bylo toto pondělí,

A co mi je? Nevím - byla zlomená nějaká kůstka holenní v koleni, ale to už je dávno O.K. Další problém byla nekrˇoza kůže na jednom stehně, ale to už je vyřešeneno transplantací štěpu z druhé. Teď se rěší různé krevní kapsy, v kterých se shromažďuje tekutina, prý pozůstatek modřin z havárie. Takže teď jsou aktuální různé dreny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Never Ending Story...

 

V pátek se mi konečně při převazu podívali na nohu a zjistili, že mnou projevovaná bolest nebude pocházet z mé choré mysli, nýbrž zřejmě z původní díry po "zapadlém brčku", ve které se začal dělat zánět. Závěr jasný - ještě týž den na sál (už si začínám dělat na postel čárky - mám jich tam zatím pět).

Nejdříve mě anesteziolog nechtěl vůbec vzít, jelikož jsem ráno snídal (vizita je až po snídani...). Nechal se obměkčit až po mém ujištění, že nepiju nemocniční bílou kávu (že je hnusná vím, ale ona je zřejmě i nebezpečná ;) ). Pak mi začali aplikovat epidurální anestezii (zjednodušeně řečeno jde o znecitlivění přes míchu) - zřejmě se tušilo, že půjde u mne o porod (tam se tato metoda používá nejvíce). Zavádění vlastní hadičky bylo nepříjemné a přes opakované znecitlivění jsem byl najednou přiveden do prazvláštního stavu. Zdálo se mi, že to trvá tak hodinu (ve skutečnosti ani ne 5 minut) a že účinkuju v neskutečném filmu, který natočil Burton s Lynchema a celý se odehrával v kulisách od Mira a Daliho, kterými jsem prolétával. Pro fanoušky umění, kteří by mi záviděli - nebylo to vůbec příjemné :wacko: Poté jsem už hodně zpitomělý jel na sál, naštěstí.

Plně vnímat jsem začal až večer na pokoji, zapojen na injektomat (přístroj co vám přesně aplikuje požadovaný medikament ve stanovených dávkách a čase). Každou chvíli vydával hrozný kravál s tím, že je něco v nepořádku. Samozřejmě vždy přilítla sestra, která na nic nepřišla a když už to bylo cca popatnácté, zavolala sestru z ára ("budu za krávu, ale já fakt nevím čím to je"). No a společně pak zjistily, že mám neprůchodnou hadičku na zádech a že je teda celá akce "Epidural" nefunkční a k ničemu. Znovu si to zavést určitě nenechám, nemám rád zlé sny...

Dnes už toho zase honě proběhlo, ale momentálně nemám sílu to napsat :suicide_anim:

 

Viděli jsme se jednou, ale to co tady celou dobu píšeš mi o tobě dělá jasný obrázek. Jsi příznivcem sado maso. Jiné vysvětlení nevidím :)

Drž se chlape...

Upraveno uživatelem pete
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u parkingu, tak dneska v arkádách mě štvali dementi, co stáli na invalidech. Že to byly káry nad dvě mega snad netřeba dodávat. Docela mi v kapse mrkalo na jejich gumy Spyderco, ale vyměk jsem ;)

 

edit: bylo to v devět ráno, takže volno bylo úplně všude i o pouhých pár metrů dál

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ricous: Přeju ať se co nejdřív dostaneš domů, tohle totiž jenom podporuje můj názor, že k doktorům jen umřít. Mě paní doktorka řekla, na zlomenou kůstku v chodidle, že je to tím, že mám plochou nohu, proto ta bolest.

 

Jinak dneska sčítání lidu: Někdo zvonil, vylezl jsem a paní s velkým překvapením "Ale tady nikdo bydlet nemá", takže sem s tou chutí chtěl odvědit "Aha, tak to pardon" a zavřít dveře :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to nebylo dnes a ani mně to extra nenaštavlo, spíš nepotěšilo, prostě zákon schválnosti.

Sedm týdnů prohledávám webový svět hodinek a sháním tah k seawolfům. Protože se vůbec nikde nevyskytuje, tak jsem to tento týden vzdal a ve středu za něj zaplatil plnou cenu, sice malou slevičku jsem dostal, ale pořád je to 5 místné číslo v Kč. No a co se nestalo ve čtvrtek? Tah se objevil na ebay A to na něho ještě budu čekat určitě dýl než z té aukce. No prostě k popukání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě jsem vylil litr jacka danielse do h....u, nevím jestli to borci neuměj skladovat nebo prodávaj pančovanej hnus, tohle se nedalo pít...ani s ledem, ani sodou. Myslím, že celkově se u nás na skladování dražšího pití vůbec nekouká, frknou to někam za výlohu na slunce a pak to s úsměvem prodaj :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...