Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník dlubix

Přesně tak, mystifikace. Katolíci jsou čistí, jak slovo bozi :-)

 

Jistě, že nejsou. Momentálně ale nevím o žádném KS (křesťanský stát), co by táhl proti zbytku světa s nabitou zbraní.

 

A historii mi nepředkládejte, o té se nebavím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tonytrubka

...Ale to uz jsem nekde,kde nechci zvanit.Me se jen nelibi jak vsichni jancej a hazej vsechny do jednoho pytle.

 

Taky jsem došel na konec toho co říct.

Nejsem odborník na cizí výrazivo na to jsou tu jiný machři ale nejsem xenofob,a asi ani demagogicky antioportunista.

Mám jen strach to je normální ne?

Upraveno uživatelem tonytrubka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantíku, a vzpomeneš si na něco podobnýho za posledních bratru 300 let? já jen že křižácký výpravy nebo čarodějnický procesy už jsou trochu jako out..v dějinách nejsem moc silnej ale nic jinýho se mi nevybavuje

Nezapomeň na II. Sv válku a podporu nacismu. A hlavne jejich podporu po válce (Vatikán, Alois Hudal, apod.) Dále excesy se zneužíváním děti - vždyť to jsou desítky tisíc případu, to je jako málo?

Nebo tažení proti antikoncepci, což třeba v Africe ma dost závazně dopady.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem došel na konec toho co říct.

Nejsem odborník na cizí výrazivo na to jsou tu jiný machři ale nejsem xenofob,a asi ani demagogicky antioportunista.

Mám jen strach to je normální ne?

 

Xenofobie je strach ze všeho neznámého, především z cizinců a vašeho cizího (tedy z projevů odlišných kultur, zemí, náboženství, apod.), resp. všeho, co přichází z ciziny, případně co je (co pochází) mimo vlastní sociální útvar (skupinu, podnik, kmen, národ, stát apod.) Tento strach může přejít až v nenávist. [ http://cs.wikipedia.org/wiki/Xenofobie ]

 

Tak co myslis? ;-)

Upraveno uživatelem utrejch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Xenofobie je strach ze všeho neznámého, především z cizinců a vašeho cizího (tedy z projevů odlišných kultur, zemí, náboženství, apod.), resp. všeho, co přichází z ciziny, případně co je (co pochází) mimo vlastní sociální útvar (skupinu, podnik, kmen, národ, stát apod.) Tento strach může přejít až v nenávist.

 

Tak co myslis? ;-)

 

Já si myslim to, že Frantíci měli být možná trochu víc xenofobní v minulosti. Rodiny a přátelé zavražděných novinářů by možná souhlasily.

 

Tato definice se sice neplete, ale pozor na jednu věc. Opatrnost se nerovná xenofobii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale o tom ten svět je ... pokud mě muslimové, židé, katolíci, evangelíci, budhisti, motorkáři, vegetariáni, transvetisti a další nebudou jakkoli cokoli vnucovat tak jsou mi naprosto volný a nic proti pomoci rodinám ze Sýrie či odkudkoli nemam...

 

Bohužel už teď když jdu po Mariánkách a vidim babu s hadrem přes ksicht nemam z toho dobrý pocit ačkoli ji neznam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslim to, že Frantíci měli být možná trochu víc xenofobní v minulosti. Rodiny a přátelé zavražděných novinářů by možná souhlasily.

 

Tato definice se sice neplete, ale pozor na jednu věc. Opatrnost se nerovná xenofobii.

Frantici vix xenofobni?hehe a kdo okupoval a kolonizoval Alzirsko?jsou to lidi z jejich nasilne zabrany zeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

dlubix-nepatri,ale je to slozitejsi nez si vetsina lidi mysli.

 

Tak to rozhodně...  Zdravý rozum mi ale velí být opatrný a nevítat tu tyto nové spoluobčany s otevřenou náručí. A pokud je to známka xenofobie, tak budiž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to tu zběžně pročetl. Každej potřebuje v něco, nebo něčemu nebo někomu věřit (alespoň u většiny lidí to tak je). Ale jakýkoliv náboženství a církev je špatně. To je snad z historie a i současnosti patrný. A k té naší akci pro Syřany, která debatu vyvolala: Bacha na hodný lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...