Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Frantíku, a vzpomeneš si na něco podobnýho za posledních bratru 300 let? já jen že křižácký výpravy nebo čarodějnický procesy už jsou trochu jako out..v dějinách nejsem moc silnej ale nic jinýho se mi nevybavuje

Ještě to není ani rok...krátká paměť...

 

4. 6. 2014 16:24 ? Aktuality autor: Šárka Novotná 17

Obvinění ze špatného zacházení s dětmi čelí Katolická církev v Irsku. Pod bývalým církevním sirotčincem v Tuamu byly objeveny pozůstatky nejméně 796 malých dětí. Měly být pohřbeny v masovém hrobě.

 

O něco starší: 

10.9.2010

Brusel - Nejméně 13 sebevražd si vyžádalo desítky let trvající pohlavní zneužívání dětí a mladistvých duchovními belgické katolické církve. Informovala o tom komise, která shromáždila stovky svědectví. Zpráva je podle ní neúplná, protože spoustu podkladů zabavil 24. června soud.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mysli si co chces ale ani hedno se neda srovnavat s svatou valkou..a i to ze se neco takovyho objevi na verejnosti je jenom znakem toho ze nase spolecnost je jeste v poradku..nedokazu si predstavit ze by stejny pripady v muslimskych zemich byly podavany jako odstrasujici..spise naprosto naopak jako dukaz silne viry a poskozeni bili bezverci a dobre jim tak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona: "Ty poličky v koupelně pořádně nedržej na ten everloc, vyměníš je?"

On: " Jo, pak to udělám."

Ona:" Tak to někdy uděláme."

On ( o víkendu): "tak jsem koupil nový poličky, zkusíme je přilepit."

Ona:"hmmm."

On: " Kurva to lepidlo vůbec nedrží, bude se vrtat".

Ona: " Hmmm"

On (v obchodě dnes): Prosím, potřebuju pětku vidiják, nějakej dobrej, žádný bláto, fišerky hmoždinky na spáru, lepidlo, duťák a vruty do hmoždinek 40 dlouhý"

Ona (doma): "Hmmm"

On: " Jak tady ty kabely můžou vést? k zásuvkám jdou spodem, světla jsou navrchu od rozvodný skříně, navrtáme to tady"

On opatrně, bez příklepu, čistě vrtá spáru, hmoždinky vsouvá, bordel nedělá,  umísťuje tři rohové poličky.

On:" Kam chceš ten poslední košík na hřebeny a kartáče."

Ona: "Sem."

On: " Tak jo, tady by kabel bejt neměl."

Ona:"Zhaslo světlo nad zrcadlem a přestal jít větrák."

On: "Kurva".

Ona:" Nemělo se to dělat, jsou teď jiný priority, vždycky musí být po tvým" 

On: "Musím vyseknout dvě obkladačky, elektrikář opraví kabel a silikonem nebo tím lepidlem mamut je tam přilepím. "

Ona nasraná mlčí. Viníka přece zná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale fisherky a mammuta jsi vybral dobře, vždy je doporučuji když se mě někdo ptá na prodejně ;)

Pak jsou k půjčení "detektory drátů", ale těmahle kecama Tě asi akorát naseru.

 

Hodně štěstí při udobřování ;)

 

 

Udobřovat bych se asi neměl já, projeli jsme to oba. O detektorech vím, ale v Pardubicích je jen jedna zastrčená půjčovna a tam se mi nechtělo. Jediný slabý místo příběhu z mý strany. Věřil jsem si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tohle zažil v pátek. Vyhazujeme stromek, paní chytrá jak štěně, vynes ho i se stojanem a na zahradě si ho odděláš....já na to, že ne,že je těžkej, že podřu podlahu...Proč by jsi ji jako podřel ? Já zopakoval, že je vysokej a těžkej, že jak ho navalím na sebe, tak ji tím stojanem podřu...NEPODŘEŠ !!! Tak jsem ho nahl na sebe a podlahu podřel....Proč jsi to tak blbě naklonil ? Štěkla, odpověděl jsem, že jsem to říkal....Tím spíš, jsi to neměl dělat....no mám ji zabít ?

 

:mummy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tohle zažil v pátek. Vyhazujeme stromek, paní chytrá jak štěně, vynes ho i se stojanem a na zahradě si ho odděláš....já na to, že ne,že je těžkej, že podřu podlahu...Proč by jsi ji jako podřel ? Já zopakoval, že je vysokej a těžkej, že jak ho navalím na sebe, tak ji tím stojanem podřu...NEPODŘEŠ !!! Tak jsem ho nahl na sebe a podlahu podřel....Proč jsi to tak blbě naklonil ? Štěkla, odpověděl jsem, že jsem to říkal....Tím spíš, jsi to neměl dělat....no mám ji zabít ?

 

:mummy:

I moje manželka je naživu jenom díky vysoké míře objasněnosti násilných trestných činů u nás...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijedu domu z vecerniho treninku smrad jak z kafilerky..

Po ctvrthodine ohledani jsem zjistil, ze je to opravdu motoru. po dalsi prohlidce jsem zjistil, ze mezi motorem a kabinou je zaseklej upecenej ptak - vyndal jsem ho, horko tezko - a byla to takova velikosti slepice, peri pruhovany, jestli mladej bazant, nebo nejakej dravec..

Mam 2 problemy - jeden akademickej - jak se tam proboha dostal? Auto neporuseny, do niceho jsem to nenapalil, motor je zadeklovanej.. Jezek v kleci normalne

Druhej problem, co s tim perim a pripecenejma vecma - mam je tam nechat, nebo servis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...