Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Kdyz uz je chteji prijmout, tak budiz, ale veskere vydaje s tim spojene by meli mit jako pujcku, kterou pak budou splacet. Pokud by se jim to nelibilo, muzou to zkusit jinde. Nevidim duvod, proc by nekdo mel mit neco zadarmo. Mne zadarmo taky nikdo nic neda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz je chteji prijmout, tak budiz, ale veskere vydaje s tim spojene by meli mit jako pujcku, kterou pak budou splacet. Pokud by se jim to nelibilo, muzou to zkusit jinde. Nevidim duvod, proc by nekdo mel mit neco zadarmo. Mne zadarmo taky nikdo nic neda...

to nejde, víš jaké dluhy by měly některé klany s příjmením Lakatoš, Demeter apod.?

Ještě větší :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není to složitý, je to přesný. Aby se stát na příkaz EU stát zadlužoval ještě víc, je jasný krok do chaosu a směrem k pádu.

Těch skupin, co "podporujeme" je tolik a vlastních lidí, co odvedli kdo ví kolik na daních, necháme klidně chcípnout, protože si o pomoc neřeknou, nebo jim není k dispozici.

Edit: k tomuto tématu, ale rozhodně taky nepotěšilo několik "veřejností jasně podpořených" (vždyť miliony pochodovali za tucet mrtvých, co viděli v televizi) aktivit.

Pokud to čtu správně, tak podezření (nikoliv prokázané odsouzení) může znamenat degradaci na úroveň hvězdy na kabátu. Komouši byli vážně žabaři (a ani neměli tu techniku)

Německo:  "Podle nového (zatím neschváleného) zákona bude možné odebrat lidem, kteří jsou podezřelí z podpory radikálního islámu, až na tři roky i občanský průkaz. Místo něj dostanou náhradní doklad, který bude platný pouze v Německu a nebude držitele opravňovat k opuštění země. "

Tak vyhruzka typu:"Neser me, nebo ti roztrham obcanku" je hustokrutá! :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyhruzka typu:"Neser me, nebo ti roztrham obcanku" je hustokrutá! :-)))

Fanto nedělej, že to nevidíš, nebo si opravdu myslíš, že je fajn, že se zoficiální cokoliv ve stylu "občan druhé kategorie" jen díky podezření, bez práva na soud a podobné srandy? A když náhodou, můžeš se stát podezřelým i Ty, vono Tě pár let v kriminálu se speciálním režimem (nový zákon ve Francii), nebo jako vyvrhel v Německu (zkus bez občanky pracovat, žít, cestovat) naučí držet hubu a krok. ;)

Edit: prdel bude, až někdo pošle nějakému Ahmedovi do Německa prachy za hodinky z chrono24 a přijde ho sebrat pár pohrobků z AfNS :lol2:

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fanto nedělej, že to nevidíš, nebo si opravdu myslíš, že je fajn, že se zoficiální cokoliv ve stylu "občan druhé kategorie" jen díky podezření, bez práva na soud a podobné srandy? A když náhodou, můžeš se stát podezřelým i Ty, vono Tě pár let v kriminálu se speciálním režimem (nový zákon ve Francii), nebo jako vyvrhel v Německu (zkus bez občanky pracovat, žít, cestovat) naučí držet hubu a krok. ;)

Hele ja s tim souhlasim. A u muslimaku bych jeste pritvrdil, protoze je to potencialni hrozba. Vim, ze budu oznacen za xenofoba a fasistu, ale je mi to fuk :-)

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja s tim souhlasim. A u muslimaku bych jeste pritvrdil, protoze je to potencialni hrozba. Vim, ze budu oznacen za xenofoba a fasistu, ale je mi to fuk :-)

jj, rozumím, také beru extrémismus jako hrozbu a uvědomuji si, že Evropa (pravděpodobně úmyslně) zaspala, jenom se mi nelíbí nová "politika bezpečnosti". Myslím, že i Tebe ve škole učili, že jsou hodní strýčkové, co chtějí Tebe a Tvou rodinu chránit před Pershingy a nic jiného nedělají, jen dobro pro lid.

:cheers:

Edit: stejně tomu ... rozumím, jdu si nasadit na ruku něco ze Švýcarska a bude klid. :D

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz je chteji prijmout, tak budiz, ale veskere vydaje s tim spojene by meli mit jako pujcku, kterou pak budou splacet. Pokud by se jim to nelibilo, muzou to zkusit jinde. Nevidim duvod, proc by nekdo mel mit neco zadarmo. Mne zadarmo taky nikdo nic neda...

Tobě nikdo nic nedá, protože máš kde bydlet a máš práci. Oni jsou v nějakym stanu u hranic.

Nebuď hysterickej, je to 15 rodin, ne půlka národa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, rozumím, také beru extrémismus jako hrozbu a uvědomuji si, že Evropa (pravděpodobně úmyslně) zaspala, jenom se mi nelíbí nová "politika bezpečnosti". Myslím, že i Tebe ve škole učili, že jsou hodní strýčkové, co chtějí Tebe a Tvou rodinu chránit před Pershingy a nic jiného nedělají, jen dobro pro lid.

:cheers:

Edit: stejně tomu ... rozumím, jdu si nasadit na ruku něco ze Švýcarska a bude klid. :D

 

Hele zrovna jsem koukal, jak se zachovali američani za valky a ty se s tim nemazali :-))) http://cs.wikipedia.org/wiki/Americk%C3%A9_interna%C4%8Dn%C3%AD_t%C3%A1bory_pro_Japonce 

A meli na to plne pravo. Tohle je taky valka, takze cim tvrdsi postup, tim lepe. Ale je to jen muj zvracenej nazor :-)

Na ruce mam dneska nemecky hodinky :-)

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

si to dělá fakt co chce................... :frusty: ...

 

Tohle jsem napsal..............Sice na ruce německý hodinky nemám ale naprosto souhlasím s Tvým zvráceným názorem !!!!!!

měl by to někdo poladit ..... dost často se stává, že příspěvek s citací není vůbec vidět nebo je ho půlka ...... kur*va ..... Kamile :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl by to někdo poladit ..... dost často se stává, že příspěvek s citací není vůbec vidět nebo je ho půlka ...... kur*va ..... Kamile :D

no a já tak nerad píšu, a pak když zjistím, že je to v pr...fuč, tak mě omejvaj.............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobě nikdo nic nedá, protože máš kde bydlet a máš práci. Oni jsou v nějakym stanu u hranic.

Nebuď hysterickej, je to 15 rodin, ne půlka národa. 

 

Co to meni na tom, ze by to meli pak zaplatit zpatky, kdyz i oni jsou uz potom v lepsi situaci a maji praci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu se kolem té problematiky syrských utečenců pohybuji, dokonce tam možná pojedu...Když za totality od nás utíkali češi pryč, tak se jim v ciziněpomáhalo....

V Sýrii a Iráku vraždí děti, rodiče, boří domy a ze vzdělaných, pracovitých lidí jsou bezdomovci. A jen proto, že nejsou muslimové...

Myslím, že celá situace je dosti komplikovaná a není snadné vše vyhodnotit.

Určitě ale souhlasím s tím, že vozit sem muslimy, není dobré...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu se kolem té problematiky syrských utečenců pohybuji, dokonce tam možná pojedu...Když za totality od nás utíkali češi pryč, tak se jim v ciziněpomáhalo....

V Sýrii a Iráku vraždí děti, rodiče, boří domy a ze vzdělaných, pracovitých lidí jsou bezdomovci. A jen proto, že nejsou muslimové...

Myslím, že celá situace je dosti komplikovaná a není snadné vše vyhodnotit.

Určitě ale souhlasím s tím, že vozit sem muslimy, není dobré...

Já myslím, že tam je i dost syrských křesťanů, ne? Jestli-by to nebyla cesta, pomoci primárně jim.

Importujeme si tady sice odlišnou kulturu, nicméně stojící na stejných hodnotách.

Syrským muslimům mohou pomoci jiné arabské státy. Docela se divím, že to takto má dopadnou na Evropu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, jde mě o pomoc syrským a iráckým křesťanům. Každý den jim jde o život, před jejich očima jim znásilňují ženy, zabíjejí děti a vyvražďují celé vesnice, jen proto, že to jsou křesťané. Přišli o vše, co celý život budovali (i celé generace...). Je to opravdu moc smutné a tragické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, nejsem rasista ani xenofobní, ale vůbec nechápu, proč musí vláda ČR,  na základě hloupých požadavků ostatních zemí EU,  přijímat syrské muslimské uprchlíky a zahajovat proces jejich integrace do společnosti. Zatím 70 lidí a výhledově tisíce. Jsouce dobře ubytováni a živeni hostitelskou zemí se dokáží množit geometrickou řadou. Asi ty příklady, kam až to vede ze západní Evropy nestačí.

 

Evropa páchá "multikulti" sebevraždu své identity v přímém přenosu. Smutný pohled....!!!!

 

Prosím tě který zdroj pro své informování používáš? A kterou částí mozku to zpracováváš? Jak víš, že nás EU "donutila" někoho přijmout? Kde je, že se budou integrovat do společnosti? Kdes našel, že to budou výhledově tisíce? Jaks odvodil, že se budou množit geometrickou řadou?

 

Nasekat ve dvou řádcích pět fantasmagorií je neuvěřitelný výkon. Tohle je krásná ukázka Čechů, co nevidí za kruh pěny třetího škopku ve své oblíbené knajpě. A vždy to uvedou, že nejsou "rasisti" ani "xenofobové" (druhé slovo jen ti z vyššího levelu).

 

Co je špatného na tom, že se ČR jako vyspělý a bohatý stát rozhodne o prakticky nulovou část svého bohatství podělit a zachránit 15 malých dětí, které by jinak umřely? A jejich máma s tátou mají být místo u lůžka v nemocnici 4 tisíce km daleko?

 

Zkus se podívat na svoje děti (jestli nějaké máš) a představit si sebe v kůži druhých.

 

Kdyz uz je chteji prijmout, tak budiz, ale veskere vydaje s tim spojene by meli mit jako pujcku, kterou pak budou splacet. Pokud by se jim to nelibilo, muzou to zkusit jinde. Nevidim duvod, proc by nekdo mel mit neco zadarmo. Mne zadarmo taky nikdo nic neda...

 

Proč by měl mít někdo něco zadarmo, k tomu viz výše. K uspokojení tobě podobných je vláda příliš poctivá. Měla uvést, že jde o půjčku, oni by ji jistě po vrácení do zničené Sýrie (nebo utečeneckého tábora) do roka splatili :frusty:  A nebo tos myslel tak, že máte tu rodinu přivázat k řetězu, aby na někde na krajském soudě nebo jiné státní instituci 20 let luxovali zadarmo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Souhlasím, jde mě o pomoc syrským a iráckým křesťanům. Každý den jim jde o život, před jejich očima jim znásilňují ženy, zabíjejí děti a vyvražďují celé vesnice, jen proto, že to jsou křesťané. Přišli o vše, co celý život budovali (i celé generace...). Je to opravdu moc smutné a tragické.

Tak si tam krej záda a vyber nějaký slušný... Chamraď sem nevozte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...