Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No jo no, škoda, tak příště  :2guns: Byl jsem od čtyř rána na cestách a mě čapli v deset večer, takže jsem to moc neřešil, zaplatil, řekl ještě já vůl vtip, kterému se kluci zasmáli a jel ... ponaučení. Jde o to, že teď musím jezdit jak želva dle předpisů a v tyhle džungli plné značek to prostě nejde. Zkuste to kluci, já se teď u nás hodně setkávám s omezením rychlosti na 30km/h, to je konec. Pozor kácení stromů, třicítka celé 3 km a nikde ani noha a hlavně ta třicítka není ani kolikrát ukončená. Kámoš nedávno platil na třicítce, jelikož jel čtyčicet šest a říkal to samý, několik km nic, akorát policajti s radarem. Jak říkám, je to u nás na posrá..  :furious:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zákon o provozu na pozemních komunikacích, část první, hlava I, par.2 (Vymezení základních pojmů) např zde:

 

cc) obec je zastavěné území, jehož začátek a konec je na pozemní komunikaci označen příslušnými dopravními značkami; na účelových komunikacích se značky neosazují,

 

Tedy (podle mne) by to území ohraničené značkami mělo být zastavěné, aby to bylo lze považovat za obec. Ale taky se to možná dá vyložit jako: Je to ohraničené značkami, ergo, je to zastavěné území a tedy obec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

No jo no, škoda, tak příště  :2guns: Byl jsem od čtyř rána na cestách a mě čapli v deset večer, takže jsem to moc neřešil, zaplatil, řekl ještě já vůl vtip, kterému se kluci zasmáli a jel ... ponaučení. Jde o to, že teď musím jezdit jak želva dle předpisů a v tyhle džungli plné značek to prostě nejde. Zkuste to kluci, já se teď u nás hodně setkávám s omezením rychlosti na 30km/h, to je konec. Pozor kácení stromů, třicítka celé 3 km a nikde ani noha a hlavně ta třicítka není ani kolikrát ukončená. Kámoš nedávno platil na třicítce, jelikož jel čtyčicet šest a říkal to samý, několik km nic, akorát policajti s radarem. Jak říkám, je to u nás na posrá..  :furious:

odkedy si kupil ten maly rychly Opel, tak len platis a platis....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maximálka 105 km/h, při Afričanově váze 45 km/h, s tím ho nemá šanci žádný radar ani zaregistrovat, natož změřit a stojí to jen nějakých 50 kCZK

 

http://www.auto.cz/tata-nano-2014-jezdi-zemni-plyn-stoji-48-900-kc-75140

 

musis ist do niecoho mensieho ( zial uz ma nic nenapada....)

:cheers:

 

 

Přesně, je to nástroj ďábla...:-)

 

 

musis ist do niecoho mensieho ( zial uz ma nic nenapada....)

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závidím lidem, kteří podnikají tak, že prodávají hmotné zboží. Když zákazník nezaplatí, mohou se soudit a získat alespoň zboží zpátky. Já zahraju konzert a pak za tři (!) měsíce zjistím, že pořadatel peníze neměl, nemá a že asi vůbec neměl v plánu zaplatit. Najetých 200 kilometrů, odehraný konzert a peněz se nedomůžu, a vrátit není co. Fuj na to, takhle si na ty vysněný Moony FAKT nevydělám !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závidím lidem, kteří podnikají tak, že prodávají hmotné zboží. Když zákazník nezaplatí, mohou se soudit a získat alespoň zboží zpátky. Já zahraju konzert a pak za tři (!) měsíce zjistím, že pořadatel peníze neměl, nemá a že asi vůbec neměl v plánu zaplatit. Najetých 200 kilometrů, odehraný konzert a peněz se nedomůžu, a vrátit není co. Fuj na to, takhle si na ty vysněný Moony FAKT nevydělám !!!

 

To odněkud znám. Mně jeden pán dluží dvoje moony a vím, že je nikdy neuvidím. Zase jsem nasvítil krásnou módní přehlídku(všichni mi děkovali, jak jsem to hezky nasvítil, ale za to si nekoupím ani rohlík) a potom jsem zaplatil 20K za zapůjčené lampy ze svého. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To odněkud znám. Mně jeden pán dluží dvoje moony a vím, že je nikdy neuvidím. Zase jsem nasvítil krásnou módní přehlídku(všichni mi děkovali, jak jsem to hezky nasvítil, ale za to si nekoupím ani rohlík) a potom jsem zaplatil 20K za zapůjčené lampy ze svého. :cheers:

Přesně. Pouštět se do velkých akcí, nejlíp na dluh, to jo. Platit, to ne.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Závidím lidem, kteří podnikají tak, že prodávají hmotné zboží. Když zákazník nezaplatí, mohou se soudit a získat alespoň zboží zpátky. Já zahraju konzert a pak za tři (!) měsíce zjistím, že pořadatel peníze neměl, nemá a že asi vůbec neměl v plánu zaplatit. Najetých 200 kilometrů, odehraný konzert a peněz se nedomůžu, a vrátit není co. Fuj na to, takhle si na ty vysněný Moony FAKT nevydělám !!!

a v com vlastne podnikas?

chapem dobre, ze nejaky muzikant, ale trochu to rozved ( mozno si s tym urobis reklamu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a v com vlastne podnikas?

chapem dobre, ze nejaky muzikant, ale trochu to rozved ( mozno si s tym urobis reklamu)

Jo, jsem muzikant, dělám ,,vážnou muziku". V téhle brandži a na té úrovni se moc podfukářů nevyskytuje, ale občas se nějaký objeví, no. Než si to mezi sebou stačíme říct, pár z nás na to doplatí...

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to si vzal kde - máš nějaký odkaz nebo je to jen dojmologie? Podle mne je to dokonce tak, že řidič musí poznat, že je v obci (resp. v zastavěném území) i bez toho, aniž by tam byla značka, natož když tam ta značka je.

 

 

Toto slysim poprve. Nemel bys cislo rozhodnuti ustavniho soudu,klido do SZ.pls

 

Omlouvám se, jedná se o nejvyšší správní soud, jak postoval např. Scifi výše.

 

Afri už zaplatil, takže příběh skončil. V opačném případě (správní řízení) se dá rozjet smysluplná akce s možným opačným výsledkem. D-fens nebo 30kmh.cz jsou výborným zdrojem inspirace.

 

Ad obec a cedule - pokud jedu lesem bez viditelných budov, mám právo se domnívat, že nejsem v obci, cedule necedule. Ale to už je individuální záležitost s nutností správných argumentací ve správním řízení. Afriho situace je podle mě krásným příkladem, kdy by se dalo argumentovat právě materiálním aspektem, obcí apod. Ale to už je teď jedno.

 

Pro nezasvěcené alespoň na začátek: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2014122802

E: ještě pěkný článek - http://www.autoweb.cz/ridici-naucte-se-branit-10-tipu-pro-jednani-s-policii/

Upraveno uživatelem luidis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě bych se přimlouval za změnu tvého avataru, ten čokl je děsivej a vůbec

ale vůbec to k vážné hudbě nejde.
Nedluží ti čistě náhodou Folklórní sdružení (FoS ČR) nebo některá z jeho organizačních složek?

 

edit - to celý bylo na straspola

Upraveno uživatelem tommas4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Jo, jsem muzikant, dělám ,,vážnou muziku". V téhle brandži a na té úrovni se moc podfukářů nevyskytuje, ale občas se nějaký objeví, no. Než si to mezi sebou stačíme říct, pár z nás na to doplatí...

to je krasne podnikanie, drzim palce!

a hravas sam alebo nejake teleso?

ja som velky muzikant, ale len ako prijimac ( nastastie pre ostatnych) ale v podstate zijem denne muzikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě bych se přimlouval za změnu tvého avataru, ten čokl je děsivej a vůbec

ale vůbec to k vážné hudbě nejde.

Nedluží ti čistě náhodou Folklórní sdružení (FoS ČR) nebo některá z jeho organizačních složek?

 

edit - to celý bylo na straspola

Folklor já nedělám, jsem na Brahmse, Beethovena, Schuberta, Dvořáka atd.

Vzhledem k mé hluboké prolezlosti chronozávislostí je avatar ještě velmi lichotivý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je krasne podnikanie, drzim palce!

a hravas sam alebo nejake teleso?

ja som velky muzikant, ale len ako prijimac ( nastastie pre ostatnych) ale v podstate zijem denne muzikou.

Jo, dělám solo i komořinu. Je to krásná práce, živím se svým koníčkem. Ale někteří pořadatelé ji dokážou dost znechutit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Jo, dělám solo i komořinu. Je to krásná práce, živím se svým koníčkem. Ale někteří pořadatelé ji dokážou dost znechutit.

no ja som skor este prijemne prekvapeny, ze v tejto mp3 chorej dobe, kde kazdy chce vsetko stiahnut zadara a vtedy ma velku radost, ked sa k niecomu lacno ( chapat tak, ze zadarmo!) dostane, ze ta to vobec dokaze uzivit. Ja mam rad nahravky vo vysokej kvalite ( a to mi otvorilo branu aj do jazzu alebo tkzv vaznych nahravok ) a casto platim za originalne nahravky len uz aj preto, ze je to proste moja kapela a ja to chcem mat priamo ich original. ( jasne, ze nejaky gulas do auta alebo v Tv mi je jedno, moze byt aj v mensej kvalite )

ak si tu videl moje fotky, kde su dvojicky s bielimi Beatle autickami, tak to su páni z Ceskej Filharmonie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja som skor este prijemne prekvapeny, ze v tejto mp3 chorej dobe, kde kazdy chce vsetko stiahnut zadara a vtedy ma velku radost, ked sa k niecomu lacno ( chapat tak, ze zadarmo!) dostane, ze ta to vobec dokaze uzivit. Ja mam rad nahravky vo vysokej kvalite ( a to mi otvorilo branu aj do jazzu alebo tkzv vaznych nahravok ) a casto platim za originalne nahravky len uz aj preto, ze je to proste moja kapela a ja to chcem mat priamo ich original. ( jasne, ze nejaky gulas do auta alebo v Tv mi je jedno, moze byt aj v mensej kvalite )

ak si tu videl moje fotky, kde su dvojicky s bielimi Beatle autickami, tak to su páni z Ceskej Filharmonie

Neviděl- pány z Filharmonky bych asi poznal :lol2:

 

Edit: abych neurazil ...

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...