Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Si furt říkám, jestli to mají zapotřebí  :wacko:

Nech už niekto zruší toho nešťastníka, čo si zmenil meno z Ewan na Ewann. To bude podobný týpek, ako ten jednoduchý chlapec, čo si pol hlavy umýval jedným šampónom a pol hlavy druhým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no, škoda, tak příště :2guns: Byl jsem od čtyř rána na cestách a mě čapli v deset večer, takže jsem to moc neřešil, zaplatil, řekl ještě já vůl vtip, kterému se kluci zasmáli a jel ... ponaučení. Jde o to, že teď musím jezdit jak želva dle předpisů a v tyhle džungli plné značek to prostě nejde. Zkuste to kluci, já se teď u nás hodně setkávám s omezením rychlosti na 30km/h, to je konec. Pozor kácení stromů, třicítka celé 3 km a nikde ani noha a hlavně ta třicítka není ani kolikrát ukončená. Kámoš nedávno platil na třicítce, jelikož jel čtyčicet šest a říkal to samý, několik km nic, akorát policajti s radarem. Jak říkám, je to u nás na posrá.. :furious:

Afri promiň, sám jezdím 6k měsíčně, proste musíš myslet a " cumet"- občas brzdim i u zelených letáku z Datartu, protože nám na ty jejich reflexní vesty fobii:)

Jednou za dva roky, když mám den blbec jedu na okruh a za 4k odepisu 3body...

Kup si antiradar- detektor třeba od valentineOne a buď v pohodě :)

Ale stále musíš pamatovat na jedno: když nejedu 50/90/130 musím koukat a přemýšlet :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...že ti naši zaprodanci odkývali protektorovi zastrašování nás všech přejezdem jeho vojenské techniky...kuva, 68 jsem ještě nezažil, a nikdy bych se nenadál, že se toho dožiju ještě jednou...jde to tady od desíti k nule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...že ti naši zaprodanci odkývali protektorovi zastrašování nás všech přejezdem jeho vojenské techniky...kuva, 68 jsem ještě nezažil, a nikdy bych se nenadál, že se toho dožiju ještě jednou...jde to tady od desíti k nule.

Ruská propaganda i tady? Já jsem moc rád že tudy pojedou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se na ně možná půjdu i někam mrknout... :eek:

Taky půjdu, pojmu to jako BAHNA a budu mít díky tátovi zase pár pěknejch fotek ( horší je, že jsem slyšel, že přes nás to povede jen cca 40 km ), snad jsem slyšel blbě, protože někam ke KV se mě nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...