Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

M10 di si kydat ty svý levácký hnoje na novinky.Jinak jsem rád že se tu spojenci projedou jsmem v NATO jsme a díky za to.Proč bychom nemohly mít přehlídku voj.techniky když Liliput je dělá taky a obsazuje svrchované státy a vyhrožuje jaderným arzenálem.Jelikiž je to forum o hodinkách tak jen doplním že vojáci USA mají velmi často na ruce Casio g Shock..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestaňte rozebírat politiku, pls. Nebo budou lítat banány.

 

 

 

 

M10 di si kydat ty svý levácký hnoje na novinky.Jinak jsem rád že se tu spojenci projedou jsmem v NATO jsme a díky za to.Proč bychom nemohly mít přehlídku voj.techniky když Liliput je dělá taky a obsazuje svrchované státy a vyhrožuje jaderným arzenálem.Jelikiž je to forum o hodinkách tak jen doplním že vojáci USA mají velmi často na ruce Casio g Shock..

 

Takže bych rád zopakoval - netahejte sem politiku a vynechte osobní urážení, nebo se bude rozdávat tropické ovoce. Jestli máš s někým problém, tak laskavě použij SZ a neplevel to tu politikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, mě zas zásilku poslali na vejlet na Slovensko, než mi ji doručili. Třeba to pojímají jako okružní jízdy po okolních státech, aby balík viděl kus světa.

Pratele, aktualni, logisticky nepochopitelna zkusenost s firmou Hermes. Objednana zasilka z Berlina s dorucenim na Prahu-vychod. Vzdalenost 315 km. Putovalo to 10 dni vcetne vikendu. Postup:

 

Berlin-Würzburg, depo Ost

Würzburg-Köln

Köln-Wien (!)

Wien-Dresden

Dresden-Praha

Z Prahy jiz na Prahu vychod...

 

Jo, nemecka logistika uz je taky ve p.deli...

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, taky mám zkušenosti, Objednával jsem místnímu členovi něco z NY. A zásilka následně z NY zamířila na Jamaiku, pak zpátky do NY a až pak se vydala na pouť do CZ. Ještě štěstí, že zásilka nepřišla načichlá od trávy a nechytl jí na celnici pes :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...