Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Nevim jestli česká pošta neo ten co balík posílal. Čekam NTB, nejdřív že PPL má málo řidičů tak to poslal o den později ČP (včera). Fotka podacího lístku jak z kalkulačky, číslo balíku poslal až dnes. Podle všeho je pořád v Praze. Zaplatil jsem za doručení do 24hodin. A teď jsem odchytil pošťačku co nám vozí balíky a pro mě nic. Jsem fakt na.ranej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mě doběla vytočil jeden taky občan, žádost o 106 ( o svobodném přístupu k informacím ) a požadavek na změnu dopravního značení. Proto všechny z části Zahradního města upozorňuju, že až vám budou stát např rohlíky 6 Kč, tak se nedivte ( uvažuju o tom, že se ze mě stane v tuto situaci klasickej tupej úředník a vyhovím požadavku do poslední tečky celé žádosti ).

A prodejní vlákno mě na klidu nepřidalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, taky mám zkušenosti, Objednával jsem místnímu členovi něco z NY. A zásilka následně z NY zamířila na Jamaiku, pak zpátky do NY a až pak se vydala na pouť do CZ. Ještě štěstí, že zásilka nepřišla načichlá od trávy a nechytl jí na celnici pes :D

 

No to ale nie je Jamajka čo Ty myslíš ale časť NY ;)

 

(Jamaica, NY 11430 Spojené štáty americké)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to ale nie je Jamajka čo Ty myslíš ale časť NY ;)

 

(Jamaica, NY 11430 Spojené štáty americké)

Ale to ja vim, tam to bylo jako druha polozka seznamu a z teto Jamaiky, NY to zamirilo na regulerni Jamaiku a pak zpatky do Jamaiky, NY a dal do CZ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mají ty sluneční bouře fakt nějakej dopad, já to pozoruju taky, střídají se mi tu dneska samí exoti - debil, blbeček, debil, blbeček...

A mě samotnýmu taky není kdovíjak :oneeyed02:

Já mám ucelenou řadu- d..l, d..l, d...l, de..l. Blbeček jsem já :-(((
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hejl sem si koupil skoro za dvaciáše kancelářskou židli aby mě nebolely záda a sem z toho rozlámanější než kdybych seděl na pařezu. Du volat Prokop&Brož nebo min. Elton, ideální zákazník, kurva.

Předpokládám že jsi tak nasranej že ji za pětikilo a odvoz prodáš . . . :D

 

vemu si ji, manželku bolej záda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...