Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ja to mel a prvni tejden dva je to spatne, ale kdyz vydrzis, tak by se to melo spravit. Jenze po roce mi prislo ze me z toho boli kycle, ale to jsem si mozna jen vsugeroval.

Já hejl sem si koupil skoro za dvaciáše kancelářskou židli aby mě nebolely záda a sem z toho rozlámanější než kdybych seděl na pařezu. Du volat Prokop&Brož nebo min. Elton, ideální zákazník, kurva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hejl sem si koupil skoro za dvaciáše kancelářskou židli aby mě nebolely záda a sem z toho rozlámanější než kdybych seděl na pařezu. Du volat Prokop&Brož nebo min. Elton, ideální zákazník, kurva.

nejsem žádnej odborník na záda ale nemůžou Tě bolet díky tomu, že teď na téhle židli sedíš tak jak by jsi měl a ty záda si na to musej zvyknout??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hacker prej. Na tom tak maximálně prolítnu střechou jak Faust.

http://www.zdravotni-zidle.cz/zidle-spinalis/hacker/

no to je hrozný. Na to nesmíš sedat nalitej, chytneš vrávor a padneš obličejem přímo na ksicht. Znám jednoho co ve vožralství vlez na takovýho toho koníka na přesně takový pružině, na dětským hřišti před obchoďákem. Ono se to s ním ohnulo až na zem, ležel na boku a bál se pustit to aby mu to nenamlátilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to stejny jako sedet na balonu. Ze zacatku to nesmis prehanet. Nove zapojujes svaly, ktere mas zeslable. Takze zkus te zidli dat sanci :) Ale prvni tyden na ni sed max 3 hodiny, dalsi tyden 4 a postupne zvysuj (konkretni doby a postupne zvysovani poznas v prubehu sam).

Je to stejny jako bez treninku zacit busit naplno v posilovne. Taky te to ze zacatku odrovna a nebudes se chtit vracet.

Upraveno uživatelem l.adamek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...