Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Zmizik, je super. Mam ji cca 5let. Stale je jak nova a problemy jsou fuc. Sice to trvalo asi 2 mesice, ale od te doby pohoda. Az na tu cenu. Ale zase sedim na tom kazdej den, takze to byla dobra ivestice.

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník swanieck

 

Sidi Bou Said Café Tunis ...... tak tam už si kávu s výhledem na přístav nikdy nedáme. A podobně budou uvažovat kvanta turistů z celé Evropy. A místní obyvatelstvo, nemaje ropy či zemního plynu, bude uvrženo do bídy. Výpadek příjmů z turistického ruchu bude pro Tunisko fatální.....

post-27804-0-12889600-1426761204_thumb.jpg

post-27804-0-43265100-1426761226_thumb.jpg

post-27804-0-99951500-1426761244_thumb.jpg

post-27804-0-41294300-1426761294_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tři dny je balík na depu v Praze, když jsem platil za doručení do 24 hodin od posláni. Fakt super jednání české posty když mi řeknou ze vlastně neví kde balík je. Takze balík odesílatel stáhne na své náklady, vymuze si poštovní zpět a pošle to PPL. Super ze zdražili a své služby zhorsili. Jen tak dal Česka posto!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega se těší, u nás je to spíš o tom, jestli si chceš udělat příjemmný týden. Jednání se vedou v duchu pohody, dobrého pití a jídla. Já tam byl třikrát, takže vím o co jde a rád tuhle srandu přenechám druhému  :drunk: Navíc v dnešní době, už tenkrát jsem se tam necítil něják bezpečně, firma je v pustině, široko daleko ani živáčka, dříve mě to přitahovalo, dnes už mám asi o trochu rozumu víc...

 

Neni nad motivovaný zaměstnance!

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně Zmizíka vidím  :lol2:

 

 

Čech by se zvedl a pokračoval by v prací... Amík bude měsíc nosit límec jak kkt a zkusí vysoudit nějaký prachy.

 

 

Sidi Bou Said Café Tunis ...... tak tam už si kávu s výhledem na přístav nikdy nedáme. A podobně budou uvažovat kvanta turistů z celé Evropy. A místní obyvatelstvo, nemaje ropy či zemního plynu, bude uvrženo do bídy. Výpadek příjmů z turistického ruchu bude pro Tunisko fatální.....

 

Fatální asi nebude, ale rozhodně v konečném důsledku budou z této situace těžit zase jenom ti, co tam stříleli (resp. jejich kumpáni).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čech by se zvedl a pokračoval by v prací... Amík bude měsíc nosit límec jak kkt a zkusí vysoudit nějaký prachy.

ze záznamu je jasně patrný že dělal pitchoviny, tak bych tu žalobu neviděl tak jasně. Ale moh by namítat že na židli nebylo napsáno že tam nemá dělat takovou gymnastiku a asi by to v tom případě vyhrál. Takže máš pravdu  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze záznamu je jasně patrný že dělal pitchoviny, tak bych tu žalobu neviděl tak jasně. Ale moh by namítat že na židli nebylo napsáno že tam nemá dělat takovou gymnastiku a asi by to v tom případě vyhrál. Takže máš pravdu  :D

 

Už to, že ten kkt zůstává ležet na zemi, nahrává myšlence, že začíná hrát na vážné zranění... Anebo dělá, že je cool a pokračuje v práci i v poloze ležmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...