Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Skalis to nic neni. Ja prave nekde ztratil klice... Teda asi vim kde ale uz tam nejsou :sad01_anim: Nejhorsi je , ze to je par metru od bytu a jen se modlim aby me do pondeli nikdo nevybral...

 

Tak to dopadlo podle ocekavani :sad01_anim:. Takze budu kupovat za dva roky ten samej destnik uz potreti...

 

S klicema to je pruser. Zazil jsem neco podobneho asi pred pul rokem. Dopoledne v praci mi vola majitel bytu, ze se vratil k autu a ma ho vykradeny. Mel tam i klice (svoje+od myho bytu) a v obcance jeste starou adresu. Takze jsem vyrazil z prace a mel pekne stazeny pulky. MHD to mam na trictvrte hodiny, kdyby ten zlodej sedl na taxik, tak nemam sanci to stihnout. Cestou jsem jeste vyskocil koupit novou vlozku a volal policajtum, jestli by tam nemohli, nez dorazim, jet pohlidat vchod. Nastesti jsem dorazil a vse bylo ok. Tak jsem zavolal, ze uz hlidat jet nemusej, vymenil vlozku a frcel zpatky do prace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se az tak nedivim a osobne mi to nevadi. Proc nekomu zazlivat, ze vyuzil perfektni prilezitos. Chyba byla va strane zakonodarcu, nezvladnuta a nepromyslena legislativa.

 

pro mě je to zlodějna, stejně jako když jeden nejmenovaný kolega zde nabídne ajfoun za akční cenu, využívajíc nedostatku a poptávky...

co se týká zákonodárců... radši nic, možná kdyby byly drakonické tresty za zmetky co páchají :rifle: , parchanti by něco dělali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som na tom ako jakubS.Na Slovensku je po volbách i s novými ministrami, ktorí bez výmeny podriadených nižšieho stupňa nariadili v rámci šetrenia doterajším vedúcim k januáru znížiť stav o 25% :-( , Fajn, Volil si novú

garnitúru a tá si poumýva ruky a vykopne Ta prostredníctvom starej, ktorá si fleky udrží.

Upraveno uživatelem tlapka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se vratil z pruzkumu danikova bytu a nic tam nema. kdo chce, poslu klice kuryrem at se presvedci :)

 

Chtel bych ti podekovat , ten Gothaj pro psa v lednici byl starej a nejak jsem se nedostal k tomu ho vyhodit - snad ti neni zle. Jo a mohl si aspon po sobe splachnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me nastvalo, ze jsem nevydrzel a zase si koupil hodinky, co vubec nepotrebuju. a pritom jsem se uz tak drzel. a myslim to vazne. :suicide_anim:

 

"problém" je v tom, že je potřebuješ - a myslím to vážně :oneeyed02:

 

(nejsi v tom sám, jestli alespoň tohle potěší :) ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V noci jsem si šel zakouřit na balkon a jak tak čučím po okolí,vidím maníka,jak se dobejvá do auta. Tož jsem,než jsem vyběhl z baráku,volal "pomáhače a chrániče" a šel jsem na něj podívat(majitele toho auta znám,maníka jsem viděl prvně).

Na otázku,jestli je to auto jeho,že se do něj dobejvá(?) po mně maník vystartoval.....trochu jsem jej obouchal o kapotu a pak(přesně dle litery zákona-paragraf 76 tr.zákona - občanské zatčení) ho zadržel(+ další telefonát na PČR,že jsem chlapa chytil a omezil mu osobní svobodu.....že ho předám hlídce,kterou již dozajista poslali na místo).

Chlapci přijeli za dalších 12 minut,otrávení(a arogantní) jak svině......a že prej jsem ho měl nechat,než ten auťák votevře. Jsem jim akorát řekl,ať si trhnou....votisků všude 3 p....e,auťák prokazatelně není jeho + náčiní,které měl u sebe.

To je v řiti.....člověk chytí zmetka při činu,zamezí škodě a stejně to nestačí(ale chápu,že takhle je to tvrzení proti tvrzení - stejně to ale naštve). Aspoň,že majitel auta přišel poděkovat,před chvilkou odešel(v noci byl vyjukanej)......přišel s flaškou,nevzal jsem jí.....teď jsem pomohl já jemu,příště třeba on mně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Gilius

 

add. a) To že přijel mlaďas arogán se teď stává často. Někteří chlapci z Langrovi gardy mají pocit, že lidi tu jsou pro ně a ne oni pro lidi. A Gille bude hůř. Nicméně dobrá reklama pro Policii ČR to není. Ale o tom, co k Policii nabrali za krále Ivana by vyšlo na celé téma na fóru.

 

add.B) Bohužel ten arogán měl pravdu. Může mít u sebe třeba kamion upraveného nářadí na otevírání zámků, otisků může nadělat kolik chce, a trestní rejstřík může mít dlouhý jak týden před vejplatou, ale dokud auto nerozlouskne, není to dle našich zákonů zloděj. I kdyby už měl lamač zámků zapasovanej do zámku, když řekne, že si spletl auto, většinou se tím ani státní zástupce zabývat nebude, protože by s tím u soudu neobstál. Musíš ho nechat to auto rozlousknout. A i pak je velká šance, že bys toho fajera potkával jak se volně prochází kolem tvého baráku. Hele kolikrát je takovej venku dřív, než vůbec dopíšu úřední záznam.

 

Má rada do budoucna zní 1.) Buď ho to nechej dodělat a pak zavolej policii.

 

2.) Nebo ho to nenechej dodělat, ale obouchej ho pořádně a o zeď, ale pak zmiz jak pára nad hrncem.

Upraveno uživatelem realcop
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím. Potkávám se se s klukama od PČR poměrně často.....a vím,co se nabralo za svoloč. Zážitky z práce tu popisovat nebudu,vždycky chytím točky,když mne tam začne poučovat vocas,co sotva vyleze ze školy.....aspoň,že ho pak vždycky utře nějakej starej mazák,se kterým se známe dlouho :) Nebo ho utřu sám(celkem se bavím,jak někteří blbě snášej,že si z uniformy nesedneš na p...l ).

 

Já o tom dumal,že ho ten auťák nechám loupnout,jenže si myslím,že ta škoda by byla potom velká a na tom dementovi by si pak nikdo stejně nic nevzal. Co už,no......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to tak pánové a věřte mi bude hůř. po novém roce u Policie zůstanou samí greenhorni a budete jim muset radit, co mají dělat. Hodinky máte, kdo bude chtít poradit s koupi bouchačky, může se obrátit pro změnu na mně. Asi to bude potřeba po novém roce. :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to tak pánové a věřte mi bude hůř. po novém roce u Policie zůstanou samí greenhorni a budete jim muset radit, co mají dělat. Hodinky máte, kdo bude chtít poradit s koupi bouchačky, může se obrátit pro změnu na mně. Asi to bude potřeba po novém roce. :gunsmilie:

 

kdyz prolezes tohle forum poradne, tak zjistis, ze rady s kverama, kudlama nejstou tak moc treba. :) prijde mi, ze tady zazdy druhy ma vlastni tovarnu na patrony a malou dilnu kde si kali tu nej ocel.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to je dobře. Pač je blbost nechat si ukrátit svůj život nějakým zfetovaným grázlem. Až bude sraz chronomagu, kdybyste chtěli udělám grátis školení z nutné obrany, obranných prostředků a vysvětlím jak je to se zákony a na co si dát majzla. školím z toho lidi v rajónu tak proč ne chronomagory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to tak pánové a věřte mi bude hůř. po novém roce u Policie zůstanou samí greenhorni a budete jim muset radit, co mají dělat. Hodinky máte, kdo bude chtít poradit s koupi bouchačky, může se obrátit pro změnu na mně. Asi to bude potřeba po novém roce. :gunsmilie:

 

To, že policie nabrala kohokoliv, kdo umí říct ano a ne je průser. Ještě větší je, ti trotli tam zůstali a žádnej novej nábor se nekoná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...