Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Kurvadrat,to uz se pri prodejnim inzeratu nemusej davat fotky?Staci,ze popisu stav,nebo jak je to?Smaznout inzerat,pac je tam link na puvodni prodej,bez vlastnich fotek,to jde,ale co je toto???Nereju,ale kdyz metr,tak pro kazdyho stejnej,s..u na to,jestli udavanej predmet stoji tri,nebo stosedumdesatdevet tisic...

Ale musej,jen to ten nekdo asi nepochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já nevim,když něco prodávám,asi by bylo záhodno to zdokumentovat,nemyslíš?Nebo stačí napsat,že je to v cajku?pokud to máš takhle,těším se na obchod s tebou....

Já bych to nechal na prodávajícím. Ti, co nejvíc řvou, stejně nic kupovat nebudou. 

 

EDIT: A lidi, kterejm chyběj zákony místo aby použili mozek, mě serou.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahá...jo tak to je fajnovej argument.Takovoudle p..ovinu bych čekal od kdekoho,ale od tebe ne....už je to na mě moc sofistikovaná debata...

Ještě sem tam hodil EDIT, ten si přečti.

 

EDIT: Ciwe a píšu někde, že jsem proti vkládání fotek? Jen se ptám, proč by se musely vkládat. Takže se mnou klidně neobchoduj, sice mě to trochu mrzí ale smiřim se stim.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Editaci jsem necetl,sorry...

Ne,nechci do nikoho jebat,to,ze jsem trefil tendle inzerat,je nahoda...nemam nic proti prodavajicimu,neznam ho.Radsi na to kaslu,ja ty hodinky kupovat nechci,nechci ani kadrovat,to se mi z principu prici,ale proste si myslim,ze kdyz jsou nastaveny v nejaky "komunite" nejaky pravidla,mely by platit pro vsechny,nekmpromisne,byt je tu mraky starejch vlku,ktery tady votocily hodinky za statitisice,ne-li vic,to je sumak...zbytecne to resim.Beru zpet,co jsem napsal o obchodovani s tebou...Rad se nekdy potkam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Editaci jsem necetl,sorry...

Ne,nechci do nikoho jebat,to,ze jsem trefil tendle inzerat,je nahoda...nemam nic proti prodavajicimu,neznam ho.Radsi na to kaslu,ja ty hodinky kupovat nechci,nechci ani kadrovat,to se mi z principu prici,ale proste si myslim,ze kdyz jsou nastaveny v nejaky "komunite" nejaky pravidla,mely by platit pro vsechny,nekmpromisne,byt je tu mraky starejch vlku,ktery tady votocily hodinky za statitisice,ne-li vic,to je sumak...zbytecne to resim.Beru zpet,co jsem napsal o obchodovani s tebou...Rad se nekdy potkam...

Ja taky, hlavne vo nic nejde. A v pravidlech jsem nic vo fotkach nenasel, ale treba to je jen selektivni slepota....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz se pri prodejnim inzeratu nemusej davat fotky?Staci,ze popisu stav,nebo jak je to?Smaznout inzerat,pac je tam link na puvodni prodej,bez vlastnich fotek,to jde,ale co je toto???Nereju,ale kdyz metr,tak pro kazdyho stejnej,seru na to,jestli udavanej predmet stoji tri,nebo stosedumdesatdevet tisic...

hele, me to vadi stejne, jako tobe, ale protoze nejsme primarne prodejni forum, tak nikde neni nastavena sablona, jak ma inzerat vypadat. proste popis si to, jak chces, fotky si dej, jaky chces, je to jen tvoje vec. cim odflaklejsi inzerat, tim dyl prodavas. na me je jen, abych mazal vsechny OT v tom vlakne, aby nebyl inzerat UPovanej. dyt je to jeho vec, ne? asi prodat nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, me to vadi stejne, jako tobe, ale protoze nejsme primarne prodejni forum, tak nikde neni nastavena sablona, jak ma inzerat vypadat. proste popis si to, jak chces, fotky si dej, jaky chces, je to jen tvoje vec. cim odflaklejsi inzerat, tim dyl prodavas. na me je jen, abych mazal vsechny OT v tom vlakne, aby nebyl inzerat UPovanej. dyt je to jeho vec, ne? asi prodat nechce.

Tak jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, bejvávalo...  :P Ale jo, příští měsíc na to dlabu, jedu k moři, lepší než se zbláznit  :cheers:

Co ty budes delat u more,bez hor :-))))???jen se valet,ze jo?

Ja pristi mesic tatry,jen nemam jeste ani ubytovani,ale program mam jasnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...