Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník maxigabrielg

hned po vojne som sa vyradil do dochodku a odvtedy to nejako vytrpim do blizkeho konca....

sem a tam nieco odfotim, nieco pocestujem a uz je tu znova koniec roka.

leti to ako blazon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

mám to stejné, ale necestuju a mám méně aut. a chybí mi foťák

pozri, musime si to nejako pestro a veselo uzit, este kym sa da...

na auta sa vykakaj, ale to cestovanie si daj do planov - to ti nikto nezoberie.... a popri tom ochutnavat rozne jedla a pitie a .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

mám to v plánu, zatím cestuju jenom v mapách v googlu, protože i ten internet je pro mne finančně náročný. Když ti řeknu, že jsem ještě nikdy nebyl na dovolené asi neuvěříš......

chapem, vzdy je to ale o prioritach!

niekto ma pekny dom a rodinu a jednoducho radost z inych hodnot.

ja som vpodstate len tulak bez zazemia ci domoviny....

mal som v zivote stastie, ze ma platia za veci, ktore ma bavia.

Ale este vsetko sa moze aj u teba zmenit a este uvidis veci, co dnes len guglujes.

Drzim ti palce! A kebyze za 25 rokov sedime pri pivku a spominame - tak to by sa aj mne pacilo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čeká mě obměna vozu, takže dochází ke střetu s dnes již legendárními (ale bohužel stále používanými) pohádkami ohledně stavu vozu. Dle inzerátu auto v perfektním stavu, nehavarované. Po telefonátu - vše skvěle fungující, interiér jako by zrovna sjel z linky. Více fotek v lepší kvalitě prý nemá smysl dělat, ať se na to podívám a přesvědčím se sám. Sedmdesát kiláků, takže v poho kratší výlet.

Absolutně zaprasená kára. Přední i zadní nárazníky obité, na zrcátku díra zalepená samolepkou, boky se škrábanci. Oblast kolem klik všech dveří kompletně ohoblovaná (centimetrové prstýnky? :) ), zadní hrana nárazníku u pátých dveří prasklá.Kompletně poškrábaný interiér - obložení dveří, loketní opěrka, přístrojovka a všude bláto. Motor udušený s pazvuky, při řazení nemůžu najít trojku, posilovač při točení volantem řve jak prase, průjezd menšími nerovnostmi s ránami zespoda, brzdové kotouče sežrané. Auto za dvě stě. :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jel takhle 300 kiláků - z Brna do Liberce, páč kára vypadala v inzerátu dobře, byla to limitovaná verze, kterou jsem chtěl. Telefonát - všechno OK, auto perfektní. Rozhodlo, že byl navíc ochotnej na místě absolvovat technickou. A co byste řekli. Auto omlácený jak cigánský hračky, lak opravovanej lakem na nehty, nefunkční servo antény, motor klepal jak ranní zprávy přes tamtam. Vnitřek dodranej, popelník plnej špačků. Projet se nemělo smysl. "No co chcete, je to ježděný auto..."

Vezl mě tam kámoš, ten pak říkal: "Cos čekal, Sudety. Tady je to samej zloděj".

Upraveno uživatelem Klotzman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autobazarnik... Prej ma o 15 aut min, nez by potreboval mit a proto mi neproda auto za cenu za kterou mi ho slibil jeho spolecnik. WTF? A samozrejme se mu taky ozvali dalsi lidi, ktery to auto chteji, ale takovou hru ja s nim hrat teda nebudu, takze si ho proste koupim nekde jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autobazarnik... Prej ma o 15 aut min, nez by potreboval mit a proto mi neproda auto za cenu za kterou mi ho slibil jeho spolecnik. WTF? A samozrejme se mu taky ozvali dalsi lidi, ktery to auto chteji, ale takovou hru ja s nim hrat teda nebudu, takze si ho proste koupim nekde jinde...

To snad ani není možná. Bych se otočil na podpatku bez rozloučení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník swanieck

Ach vy jedni pražáci, zlíňáci chrání východní hranici před turkem, tatarem, uhrem a jinou svoločí z Asie a tak je nepomlouvejte. Moraváci, braňte se !!!!!!

Upraveno uživatelem swanieck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...