Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Zrovna, když jsem včera večer odešel ze sauny a šel číst dítěti pohádku na dobrou noc, přijel autobus plný 18 letých sportovkyň (tolik koček na jednom místě už jsem dlouho neviděl) a trenér je poslal do sauny.

Nemám já smůlu? :(

A považ, jakou smůlu měly ony, že neviděly tebe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je neděle a já čumákuju už vod půlšestý, asi bych se měl nechat vyšetřit.................

Taky jsem už dávno na nohách. Přibatolily se ratolesti, tak jsem je počochnil, pustil pohádku, udělal jim mlíko a snídani a teď tady spolu vegetíme,  ať si ta moje dobrá víla taky trochu odpočine...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakázal jsem si dívat se do tohoto vlákna (raději si čtu přispěvky ve vlákně "Co mě dnes potěšilo", kde s vámi sdílí vaši radost/potěšení/úspěch), ale dnes se přidám: stalo se to již v pátek a včerejší kontrola na pohotovosti to jen potvrdila - mám zlomené dva prsty na noze (2. a 3. prst). V pátek jsem u tchýně montoval čelo na její novou sedačku - čelo je na pantech a bylo potřeba to napasovat na základ a několika šrouby spojit; čelo nesahá až k zemi, bylo potřeba to trochu přizvednout - na jedný straně já heftuju první vrut, na druhý straně tchýně drží čelo přizvednuté, ale bylo to na ni asi moc těžké, zavrglala tím čelem, moje strana sjela z kousku pantu a bác ho - to byla prda. Ani jsem to nedodělal - musím si na to vzít pořádnej vercajk - jen jsem to heftnul na 3 vruty a zakázal jsem jí sedačku používat. Pak ještě rychlej nákup s manželkou - mě jsem pocit, že dnes jí to trvalo obzvlášť dlouho a šup domů. V kloubu s prsty pohnu, to bude dobrý, namažu to Voltarenem forte a ráno uvidím... V sobotu jsem měl ject za synem do jiného města, jeden prst je trošku fialovej, nazuju si volnou botu a ouha - bolí to, nemůžu došlapovat, jen přes patu. No nic, ruším návštěvu. Asi to nebude jen naražené. Jedeme na pohotovost a raději hned dopoledne. Byli jsme tam před devátou, sestra na pohotovosti říká, že jsou vizity a doktor tu bude až kolem desáté hodiny. Čekáme. Po cca hodině mladá doktorka: hmmm, jak se vám to stalo? Hmmm, zajděte na rentgen. Po rentgenu je to jasný - zlomený dva prsty. Poučen odcházím s tím, že za 10 dní kontrola. Doma dávám nohu na stůl - veget. Musim vymyslet, v jakých botách pojedu v pondělí do práce (banka) a jakým spojem, abych minimalizoval počet kroků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakázal jsem si dívat se do tohoto vlákna (raději si čtu přispěvky ve vlákně "Co mě dnes potěšilo", kde s vámi sdílí vaši radost/potěšení/úspěch), ale dnes se přidám: stalo se to již v pátek a včerejší kontrola na pohotovosti to jen potvrdila - mám zlomené dva prsty na noze (2. a 3. prst).  V kloubu s prsty pohnu, to bude dobrý, namažu to Voltarenem forte a ráno uvidím...

Voltaren není moc vhodný. Na tohle Ti mazání nepomůže. Vyhni se všemu, co prokrvuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téměř 4 hodiny strávené v kolonách na D1

tak to jsme tam někde možná stáli spolu. Najeli jsme nějak kolem 13 hod. ve Velkém Meziříčí, najednou to začalo houstnout a na infotabuli hláška že 163 km neprůjezdný. Naváděl jsem řidiče že sjedem na polní cestu vedle, je tam místo kde občas sjíždí nějaká technika, ale on se bál bláta, že by to ten Tranzit nemusel projet. Pak chytil nerva a začal slalom mezi kamionama, protože to tam známe, protlačili jsme se na exit Osová Bitýška Tasov a vypadli na starou silnici. Kousek za náma stála sanitka a nemohla z místa. Když si vzpomenu jak před lety kamioňáci spolupracovali, komunikovali vysílačkama a dělali průjezdy tak mi z toho není dobře. Prostě jeden svatý bojovník "když nemůžu já, nepojede nikdo" postaví auto přes dva pruhy a je to. Zablokuje to komplet. A je mu úplně jedno že kdyby pustil tři osobáky odstavným pruhem k exitu, nemusela tam ta sanitka tvrdnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsme tam někde možná stáli spolu. Najeli jsme nějak kolem 13 hod. ve Velkém Meziříčí, najednou to začalo houstnout a na infotabuli hláška že 163 km neprůjezdný. Naváděl jsem řidiče že sjedem na polní cestu vedle, je tam místo kde občas sjíždí nějaká technika, ale on se bál bláta, že by to ten Tranzit nemusel projet. Pak chytil nerva a začal slalom mezi kamionama, protože to tam známe, protlačili jsme se na exit Osová Bitýška Tasov a vypadli na starou silnici. Kousek za náma stála sanitka a nemohla z místa. Když si vzpomenu jak před lety kamioňáci spolupracovali, komunikovali vysílačkama a dělali průjezdy tak mi z toho není dobře. Prostě jeden svatý bojovník "když nemůžu já, nepojede nikdo" postaví auto přes dva pruhy a je to. Zablokuje to komplet. A je mu úplně jedno že kdyby pustil tři osobáky odstavným pruhem k exitu, nemusela tam ta sanitka tvrdnout.

Nojo- kde je blbec, tam je nebezpečno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

heh ............s tím počítám, já to myslel jako vyšetření, že nejsem normální vylejzat v neděli tak brzo.................. :lol2:

mne to uz v mojom veku je uplne normalne, ze 6 - 7 hodin rano sedim v posteli....

to nemusis vysetrovat!

za chvilu to budes mat ako normalka zivot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...