Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Podělal se mi telefon, přestala jet dotyková vrstva, takže zítra na reklamačku a měsíc čekačka. Jak budu bez tý krabičky fungovat takovou dobu?

 

Ha, hned se mi dycha lip, ze v tom nejsem sam. :-) Ja uz kousu ctvrty tyden s Nokii 6300 a vcera v noci, kdyz jsem si chtel v posteli naplanovat mejdan a hrani s kapelou u Osla a musel jsem zapasit s tabletem, tak mi praskly nervy a objednal jsem prechodnou placku. A to i kdyz ted zrovna prachama neoplyvam. Proste to nejde. Odpocinout si pres vikend, jet parit, do hor, vypnout to, to je pohoda. Ale dlouhodobe fungovat bez nejakeho dobreho DualSIM smartfounu s Google Mobile Services uz proste nemuzu. Takze za kratkou dobu tu bude na prodej bud Xperia Z3 Dual, nebo Moto G 2nd. gen Dual. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom nejsem sám (s tím telefonem). Mně začalo zlobit BB, ale spíš po SW stránce. Tak jsem tam dal tovární nastavení, obnovit ze zálohy a uvidímě jak to bude chodit. Zatím to vypadá nadějně, obnovení ze zálohy proběhlo bez problémů.

Me se BB zacalo kousat po ofiko aktualizaci. Smazal a znovunacetl jsem OS asi trikrat, nez se to zacalo zase chovat normalne... A dnes rano po zapnuti nenabehl ani po 20minutach. Musel jsem znovu vypnout a zapnout. No uvidim jak bude behat dal. V minulosti bylo tohle vzdy predzvesti problemu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za OT, mne jen pobavilo, že ta zpráva byla publikována na webu p. P. Šafra (a s jeho komentářem), který se staví do role pomalu spasitele demokracie a primárně ochránce novinářské etiky. Vzpomínám si totiž, jak před deseti lety vyšel jeden oslavný článek, který byl plný polopravd, a to v intencích já o Tobě napíšu oslavnou ódu a ty mi za to pustíš info, ke kterým se žádný z kolegů novinářů nedostane. Autorem článku sice P. Šafr nebyl, ale byl tenkrát šéfredaktorem MF Dnes, kde oslavná óda ve velké příloze vyšla. Panu šéfredaktorovi jsem tehdy napsal mail a v něm uvedl fakta a další souvislosti, které celou věc poněkud stavěly do jiného světla: vše dohledatelné a zdokumentovatelné i z jiných zdrojů. Pana Šafra jsem pak požádal o sdělení, zda podobné jednání "jeho" novinářů je běžnou etickou praxí novin, které vede. Psal jsem pouze jemu a pod mail se samozřejmě podepsal, protože jsem byl takhle vychován. Odpovědí bylo, že můj podnět bude prošetřen, což se i stalo ? celý mail, samozřejmě i s mým jménem, byl přeposlán člověku, kterého ten článek opěvoval. Co od dotyčného následovalo, nebudu popisovat, nicméně od té doby je jméno Šafr, alespoň pro mne, symbolem té nejspodnější novinářské lůzy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se BB zacalo kousat po ofiko aktualizaci. Smazal a znovunacetl jsem OS asi trikrat, nez se to zacalo zase chovat normalne... A dnes rano po zapnuti nenabehl ani po 20minutach. Musel jsem znovu vypnout a zapnout. No uvidim jak bude behat dal. V minulosti bylo tohle vzdy predzvesti problemu...

Tak u mě to naštěstí klaplo, celé obnovení proběhlo ze zálohy, ručně jsem musel pouze aktivovat maily, následoval obligátní restart a telefon běhá jak má.

 

Nicméně jsem byl právě účasten jednání, kdy policajt "vyšetřuje" přestupek kolegy (drobnější ublížení manželce). Když začal mektat ve stylu .. no víte von Láďa tohle a Láďa tamto ...bylo celkem jasno. Pitvat to raši nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. ja to nechapu.. zvlast u lidi, ktery dlouho znam.. taky bych mohl zavidet a bejt nas...j treba na... .. queuecumbera.. ferrari, skvely kosile, budiky... ale proc? .. mam co jist, mam co pit.. tak proc sakra..

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montemar: na každým srazu bych musel puknout závistí a příště nepřijít ( nechci urazit jiné srazy), ale zvlášt u nás je toho většinou tolik, že bych musel dostat inkfart. Ale proč? Co by mě pak zbylo ze života? Byl bych jen nas...ej a zapšklej. Lepší je tohle snad ani neřešit, přiděláš si vrásky. Kašli na to :-))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...že mi celníci chytili hodinky. :frusty:

A jeje!! Povidej:(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montemar: na každým srazu bych musel puknout závistí a příště nepřijít ( nechci urazit jiné srazy), ale zvlášt u nás je toho většinou tolik, že bych musel dostat inkfart. Ale proč? Co by mě pak zbylo ze života? Byl bych jen nas...ej a zapšklej. Lepší je tohle snad ani neřešit, přiděláš si vrásky. Kašli na to :-))))))))

.. jasne, diky... ja jsem chtel jen vyjadrit rozladeni nad temi, kteri kvuli svemu prospechu dokazou udelat cokoliv, intrikovat, manipulovat, zradit... a nemyslim tim zrovna byznysmena, u ktereho to v ramci nepsanych pravidel beru, ale "obycejny" lidi.. pribuzny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. jasne, diky... ja jsem chtel jen vyjadrit rozladeni nad temi, kteri kvuli svemu prospechu dokazou udelat cokoliv, intrikovat, manipulovat, zradit... a nemyslim tim zrovna byznysmena, u ktereho to v ramci nepsanych pravidel beru, ale "obycejny" lidi.. pribuzny..

Hm, to bolí dvojnásob. Pomoc ti nemůžu, ale nemá cenu se v tom babrat dlouho ( jen věř, že tohle tu zažilo hodně lidí, včetně mě ). Pomoci může asi jen čas ( zapomenout nedokážeš ). Chlape, drž se,.......
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...