Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Já se naštěstí nedívám, ale asi myslíš Conchita Wurst? Lepší umělecké jméno bych pro toto nevymyslel :-) Příští ročník určitě vyhraje Clarksonem definovaná "lesbická muslimská černoška", aby bylo vidět jak producenti vsadili na kartu "otevřená a hyperkorektní společnost". To není kritika, jen konstatuju jak je těžké roztáčet kola showbyznysu v době, kdy "všechno už tady bylo" 

 

Nemal si to meno sem písať. Teraz keď vidím párky, klobásy, alebo salámy, vždy mi príde na rozum. Posielam túto kliatbu naspäť ku Tebe :)

 

P.S. hodil som to aj do gúglu. Napriek tomu, že som už videl všeličo, zistil som, že som všetko teda ešte nevidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemal si to meno sem písať. Teraz keď vidím párky, klobásy, alebo salámy, vždy mi príde na rozum. Posielam túto kliatbu naspäť ku Tebe :)

 

P.S. hodil som to aj do gúglu. Napriek tomu, že som už videl všeličo, zistil som, že som všetko teda ešte nevidel.

Pokud jenom videl a jeste neslysel tak si nepoustej toto

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby neměl(a) ten bordel v nose a trochu si upravila fousy (ňadérka depilovaná asi budou), tak by to byl pěkná žencká. Trochu jinej typ než preferuju. Mně se líbí kočky s blonďatou bradkou :-), ale ne tak oplacany, jak tady jednou African postoval to svoje foto v minišatečkách. To se mi tehdá udělalo regulerně šoufl :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Windows - 8 měsíců starý laptop a W8.1 dnes ráno po zapnutí 6x restartoval a skončil smazáním všech instalovaných programů a aplikací. Vše bylo legálně zakoupeno a instalováno, hesla v Chrome (ten je také pryč) škoda X tisíc Kč na legálně zakoupených programech a já jsem totálně v .....

Alespoň data (převážně fotografie) zůstala zachována. Dnes si na zákaznickém centru Toshiba a Microsoft užijí, mám na ně po práci  3 hodiny cestou vlakem, zabíjel bych.. :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Windows - 8 měsíců starý laptop a W8.1 dnes ráno po zapnutí 6x restartoval a skončil smazáním všech instalovaných programů a aplikací. Vše bylo legálně zakoupeno a instalováno, hesla v Chrome (ten je také pryč) škoda X tisíc Kč na legálně zakoupených programech a já jsem totálně v .....

Alespoň data (převážně fotografie) zůstala zachována. Dnes si na zákaznickém centru Toshiba a Microsoft užijí, mám na ně po práci  3 hodiny cestou vlakem, zabíjel bych.. :frusty:

 

Ani se ti s tím zabíjením nedivím, ale řešení je jednoduchá, kup si MAC :) V práci mám bohužel také windows a rostu z toho snad každý den, věčně něco nejde, je to celé zabržděné (počítač to není, má vykonu až až) prostě hrůza, pak přijdu domu, tam na mě čeká MAC a jsem zase šťastný, vše krásně bez problémů funguje a mám klid, nedám na něj dopustit a to už je to celkem stařík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Windows - 8 měsíců starý laptop a W8.1 dnes ráno po zapnutí 6x restartoval a skončil smazáním všech instalovaných programů a aplikací. Vše bylo legálně zakoupeno a instalováno, hesla v Chrome (ten je také pryč) škoda X tisíc Kč na legálně zakoupených programech a já jsem totálně v .....

Alespoň data (převážně fotografie) zůstala zachována. Dnes si na zákaznickém centru Toshiba a Microsoft užijí, mám na ně po práci  3 hodiny cestou vlakem, zabíjel bych.. :frusty:

 

Hesla v chromu se snad zálohují na google účet ne? A programy se taky většinou dají pořešit, určitě bys k nim dohledal doklad nebo něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...