Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ani se ti s tím zabíjením nedivím, ale řešení je jednoduchá, kup si MAC :) V práci mám bohužel také windows a rostu z toho snad každý den, věčně něco nejde, je to celé zabržděné (počítač to není, má vykonu až až) prostě hrůza, pak přijdu domu, tam na mě čeká MAC a jsem zase šťastný, vše krásně bez problémů funguje a mám klid, nedám na něj dopustit a to už je to celkem stařík.

 

Problém je, že pokud potřebuješ trochu specifičtější SW, tak máš obvykle smůlu. Jako na multimédia a office asi dobrý, ale jinak ne-e.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Windows - 8 měsíců starý laptop a W8.1 dnes ráno po zapnutí 6x restartoval a skončil smazáním všech instalovaných programů a aplikací. Vše bylo legálně zakoupeno a instalovano.

Zřejmě virus z nějakého dobrého oddílu STS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je, že pokud potřebuješ trochu specifičtější SW, tak máš obvykle smůlu. Jako na multimédia a office asi dobrý, ale jinak ne-e.

 

V tom máš samozřejmě pravdu, nevím co všechno používá, ale všechny standardně používané programy jsou i na MAC. Já to myslel hlavně po stránce HW a SW kvality jako takové, nikdy se mi MAC nevysypal, nikdy mě nenechal ve štychu a stejně tak MAC OS narozdíl od Windows. Ale samozřejmě pokud je potřeba nějakých speciálních programů, tak pak má člověk smůlu, leda tak ještě nabootovat ještě jako druhý systém Windows, ale pak už to skoro postrádá smysl mít MAC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já snad ty HMT prodám a pořídím si MAC, když to tak tady čtu...

 

Windows - 8 měsíců starý laptop a W8.1 dnes ráno po zapnutí 6x restartoval a skončil smazáním všech instalovaných programů a aplikací. Vše bylo legálně zakoupeno a instalováno, hesla v Chrome (ten je také pryč) škoda X tisíc Kč na legálně zakoupených programech a já jsem totálně v .....

Alespoň data (převážně fotografie) zůstala zachována. Dnes si na zákaznickém centru Toshiba a Microsoft užijí, mám na ně po práci  3 hodiny cestou vlakem, zabíjel bych.. :frusty:

... a to jsem si tady chtěl postěžovat, jak jsem byl dneska vrátit nový mobil, protože tomu krámu novému z krabice neostřil foťák, sekalo se menu a přehrávání hudby - dostalo mě, že prý ten foťák podle toho, co si přímo u pultu technik cvaknul, je v pořádku, je to prý standard (na z metru vyfocených hodinkách nešla přečíst značka, byl z ní jenom rozmazaný flek), po stránce zvuku ten 6 let starý Samsung, co jsem ho chtěl nahradit, hraje líp - naštěstí na mě byli hodní a vzali si to zpátky v rámci dvoutýdenní lhůty po koupi přes net...ve světle Gougyho zkušenosti radši víc nepíšu a jsem rád, že to aspoň telefonuje - i když ta hlasitost je u toho 6 let starého Samsungu taky lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čtvrteční Máte Slovo na ČT1. Ano, ten pořad je debilní, ale tento díl hlavně o korupci v hokeji byl velmi zajímavý. Já vím, že si nemůžou podříznout větev, ale jak může Lener a Kysela tvrdit, že v hokeji podplácení, upřednostňování skrz sponzorské dary, korupce atd. neexistuje. Místo toho, aby řekli, ano, je to tu, musíme s tím něco udělat (i když teda nevím co), tak řeknou, to se neděje a všichni lžou. Jediný Luděk Bukač se k tomu dokázal postavit čelem a na tvrdo řekl jak to je, to jsem nečekal. Já sám nevím jak to vyřešit, protože vše je jen o lidech. Dokud budou ochotně brát, tak budou zbohatlíci dávat. I když podle toho co řekl onen otec z kauzy Růžičky, tak on ani nic nenabízel, ale to kdo ví jak je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. To i Česko hledá superstar podává daleko lepší výkony, a to jsou většinou ještě děti. Ta baba s nalepným fousem mě dorazila.

 

Ti Estonci byli snad ještě horší. Zpívali dokonce falešně. Nevěřil jsem svým uším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To eurovision je humorne, tam jsou dve semifinale a z celkovych 33 ucastniku! nepostoupi do finale 5 ... 

 

Jsem si právě říkal, co těch 5 vyřazených muselo být asi za hrůzu, když postoupily i takové "intonačně velkorysé" kreace, jako byla ta z Albánie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme se domluvili s kámošem, že mě vezme přes San Bernandion pass do Coma na Concorso di Eleganza. Zpátky to vezmem kolem Lago di Como, St. Moritz na Fluela pass a do Davosu. Prostě famózní roadtrip pro petrolheady...

 

dneska rano v 8 mi poslal tohle :/

 

f4f47f1fc3a73ca9c9b3ff6b0b239724.jpg

 

podotykam,ze dneska je 24

Upraveno uživatelem Rodkopf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obávám se že to nikdo neporadí. Já teda na dálnici nejezdím pokud nemusím a to ji mám tady kousek za kopečkem. Situace se může změnit doslova během minuty a vzhledm ke spoustě uzavírek to někdy fakt není jednoduchý. Před týdnem ve čtvrtek jsme chytili kolonu sotva jsme najeli a kdyby řidič nebyl divokej nervák s jistou dávkou drzosti, tak bysme tam zůstali celý odpoledne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...