Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

nasa hvezda ma prdly sklo na samsungu uz rok a pul. prvni vymenu sme ji zaplatili-na mesic starym telefonu- pote, co ho rozkrapala za dva mesice znova, sme ji poslali do p.. ted chce k narozeninam S6, aleuo ma taky smulu, uz me to nebavi..

Zavidim ti tu "tvrdost" na me udela jedna z nich smutny oci a......neumim rict NE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opencard jako každé 3 měsíce. Jak si asi mám sakra pamatovat kdy mu končí čtvrtletní kupon na vnější pásmo? A i když to na poslední chvíli zjistím tak z domova to nenabiju, protože tu není validátor. No a klasicky si zapomenu i koupit ráno lístek, takže s přirážkou. Ajznboňáci udavte se!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mlada sa bifluje na skusky a uz sa to s nou kua neda vydrzat....

tak vymetam rozne restauracie.

O tom bych ti mohl vykládat dlouhé příběhy. Mladá maturovala ( naštěstí už máme splněno a to včetně přijímaček)  a drahá polovička má zkouškové.

Jsem zralý na stěhování..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neter me prinesla pred hodinou podobne upravenej telefon,pry ji spadl v obalu. Foun ma 10 dnu z opravny, do hajzlicku.

 

Kdyby něco, tak nechci dělat reklamu, ale kámošova firma opravuje rozbité sklo na iPhone za 1200. Kontakty pošlu v SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase fotbal v Edenu a zase nějakej "pan řidič" parkoval a mám koulí upravené- rozbité světlo u auta. A ještě se divil, když jsem na něj vyběhl z baráku. Zase začínám dělat zásobu světel, nárazníků a zrcátek na další sezonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štve mě, že dneska asi neexistuje řemeslník, který by udělal co slíbil. Šlo o pár svárů na hliníkovém plechu.

 

Středa - volám

- Kdy se s tím můžu zastavit?

- Dneska jedu na ryby, zítra nemůžu, přijďte v pátek, to budu mít čas, udělám to.

Pátek

- Tak to tady nesu, jak jsme se domluvili.

- Hm...aha, dneska to ale neudělám, mám něco rozdělanýho, nechte to tady, udělám to v pondělí.

Pondělí

Crrrrr - crrrrrr ....hm, asi není nikdo doma....

Úterý - volám

- V pátek jsem vám tam dával na svaření bla bla...

- Jóóó, já jsem se k tomu ještě nedostal. Dneska to neudělám, já se k tomu dostanu až zítra.

- No, dobře, tak já se pro to zítra stavím, ano?

- No, jo....no, naschle.

Ach jo... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...