Jump to content

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

Co třeba napsat na info@cz.schindler.com když umíte výtahy, naučte se i parkovat :)

Presne to jsem udelal :-)

Maxmilian- hele a neni to nahodou zakaz parkovani :-)))? Neznam to tam,nevidim presne cele stani,ale ten kriz......

Kriz tam je, ale proc tam je, to myslim nevi ani ten co tam ten kriz udelal. Znacka tam nikde neni a je tu tak zalostne malo parkovacich mist, ze nakonec po 2 letech neustalyho rozdavani pokut milostive dovolili parkovat i na jedne strane ulice... Kdo by to byl cekal, ze je v Praze tolik aut, ze :-(

• Replies 87.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• kuncák7

2657

• African

2306

• mondeo2

1731

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Byl jsi sice první zájemce, ale chtěl jsi jen rezervaci, mezitím se mi ozval člověk, který měl evidentní zájem, akorát neměl čas - s tím, že nabídl jiné podmínky k tomu, aby dostal přednost. Stejně

Myslím, že já jsem prodejce, který si může říct podmínky a určitě raději dá přednost zájemci, kterého zná osobně, už od něj něco kupoval a hlavně není z druhé strany ČR.   Komu kolo prodám a nebo ne

I když jsem byl první zájemce, Ty jsi napsal že kolo je moje, já jsem Ti napsal že si ho osobně vyzvednu a zaplatím Ti v hotovosti ? Vzdálenost nehrála roli, já ho od Tebe dovézt nechtěl. A Ty jsi pot

[quo=geometr" post="1506885" timestamp="1440438566]Hbilně upravovat. Takže šířka na fiátky.

No,kdyz myslis :-)))),do 2,5 m se vejdou 2 fiatky vedle sebe.

Upravovat znamena napr sirku 2,2 m a delku vetsi.

Normy jsou bohuzel aplikovany na nove budovana stani,starsi jsou na 11 m ctverecnich- skoro vsechna nakupni centra.

[quo=geometr" post="1506885" timestamp="1440438566]Hbilně upravovat. Takže šířka na fiátky.

No,kdyz myslis :-)))),do 2,5 m se vejdou 2 fiatky vedle sebe.

Upravovat znamena napr sirku 2,2 m a delku vetsi.

Normy jsou bohuzel aplikovany na nove budovana stani,starsi jsou na 11 m ctverecnich- skoro vsechna nakupni centra.

No tak to jsem pochopil tu variabilitu, neboj :-) Jen škoda, že dnes už se ve fiátcích opravdu nejezdí.

Vyhodou moderatora je, ze si muze dopisovat s kazdym originalem, ktery se tu objevi, i kdyz se moderatoru vubec dopisovat nechce. Frygo bud prestane snupat a zacne se vyjadrovat normalne nebo konci. Uz ma SZ.

Chci porad verit tomu, ze ma jen radost ze zivota :-)

Což mi zrovna připomnělo, že mi to moderování vůbec nechybí :smile_anim: . Vzpomněl jsem si na všechny ty SZ, co jsem psal všem možným lidem... bylo toho hodně

Ovšem šířka 2,5 metru je opravdu nedostatečná, 3 x 5,5 je rozumnější.

Taky si myslím. Když k tomu ještě vezmeš tloušťku a délku dveří (možná to ani nebude stačit na druhou aretaci dveří, první je tak na větrání), které máš otevřít do prostoru mezi auty a tou skulinou vylezt, nebo vyndat dítě ze sedačky...

Maxmilian- hele a neni to nahodou zakaz parkovani :-)))? Neznam to tam,nevidim presne cele stani,ale ten kriz......

bílý kříž je vyhrazené parkovací místo ale to by tam měla být ještě značka pro koho to je. Žlutý kříž je místo které musí zůstat vždy volně průjezdné. Každopádně to má divný rozměry, kdoví co tím autor myslel.

To je rozmer invalidniho stani,navic vozickare,ten ma teoreticky narok na 18,5 m ctverecnich,v praze skoro nepouzivany ( dostavaj max 15 m). Normy proste nepocitaji s tim,ze budem jezdit amerikama. Ted me nekamenujte,ale ten medak se tam musi vejit vpohode,pokud ne,jezdete na nakup citigem :-)))

bílý kříž je vyhrazené parkovací místo ale to by tam měla být ještě značka pro koho to je. Žlutý kříž je místo které musí zůstat vždy volně průjezdné. Každopádně to má divný rozměry, kdoví co tím autor myslel.

Oznacuje se tak obcas nastupni plocha pro hasice,proto mozna ten fakt divnej rozmer. Nebo je to samovyroba ( kdyz bych vedel,kde to presne je,jsem schopen zjistit ideu dila ).

Tak takhle to hraje brácha. Já jsem úplně blbej, já tomu nerozumím, mohla byste mi to vyplnit ...

jj, já už se vyloženě těším na osobní setkání, až jí tam povezu ten zbytek...jestli mi teda poradí, co jí mám ještě dodat... :giljotiini:

Oznacuje se tak obcas nastupni plocha pro hasice,proto mozna ten fakt divnej rozmer. Nebo je to samovyroba ( kdyz bych vedel,kde to presne je,jsem schopen zjistit ideu dila ).

Hasici tu nikde nejsou a je to ve slepy ulici. Misto pro invalidy je o 3 stani vedle. Mozna na to chteli davat popelnice, ktery jsou ted uplne jinde, protoze tu fakt neni kde parkovat a na tomhle miste bezne stojej 2 auta vedle sebe a nikomu to nikdy nevadilo a to sem policajti jezdej 2x denne rozdavat pokuty.

To je rozmer invalidniho stani,navic vozickare,ten ma teoreticky narok na 18,5 m ctverecnich,v praze skoro nepouzivany ( dostavaj max 15 m). Normy proste nepocitaji s tim,ze budem jezdit amerikama. Ted me nekamenujte,ale ten medak se tam musi vejit vpohode,pokud ne,jezdete na nakup citigem :-)))

Na nových parkovištích se dají i najít místa trochu širší, akorát trochu čumím z řady :)

mercedes-benz-s-class-wv222_facts_techni

Zprava na seznamu, ze by privadrovalci studovali na uk zdarma. Navrhuji uz obcanskou neposlusnost! Co bychom jeste meli z dani utahnout! Uz mne tento stat fakt zacina s..t!

• adasek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...