Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Štve mě, že jsem už přes 40 hodin bez spánku, a ještě dalších čtrnáct musím vydržet v plném pracovním/rodičovském nasazení. Nechci vidět ty konce.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štve mě, že jsem už přes 40 hodin bez spánku, a ještě dalších čtrnáct musím vydržet v plném pracovním/rodičovském nasazení. Nechci vidět ty konce.

tomu nerozumím, to je nějaká sázka ? nebo co ? to jako nespíš kvůli dětem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na takový sázky jsem trochu starej. Finiš s jednou prací a běhání po doktorech s dětma ve dne. Bouchlo mi hlídání. To holt nějak urvu. Jako vždycky. Zatím jen lehká bolest hlavy, dezorientace a chvilkové ztráty rovnováhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přijel v pátek na STK a na parkovišti jsem zjistil, že nemám malej techničák. Tak jsem se otočil a jel zpátky. Když jsem se vrátil opět na místo činu, tak se ukázalo, že dělaj jenom do dvou a já tam byl už prvně asi ve tři. Vůbec mě nenapadlo, že to zapíchnout ve dvě a nazdar, když normálně jedou do šesti do večera. Takže STK vesele propadla. Budu se tam muset dostat nějakejma vedlejšíma cestama. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se takhle asi před dvěma lety stalo, že jsem stál v Praze na křižovatce na semaforu s propadlou technickou (asi o dva týdny, úplně jsem na to zapomněl) a akorát jsem byl na cestě na STK, na který jezdívám kousek za Prahu... a za mnou stál a čekal na zelenou policajt na motorce. Když v tom ve zpětným zrcátku vidím jak se přesouvá a dere vedle mě, zaťukal mi na okýnko a ptá se: "Co ta propadlá technická?" Znělo to ode mě jako ta největší a nejtrapnější výmluva "já tam akorát jedu" ale byla to fakt pravda! Tak řekl něco o možný pokutě a ať to dám do cajku, tak jsem poděkoval, fízl vzal za plyn a odjel. Spíš mě fascinuje jak si toho na červený, během docela krátký chvilky a ještě přes helmu všimnul. Já na tu nálepku koukám dycky jak tele než pochopím z těch dírek do kdy to vlastně platí. Asi jsou na to kluci školený, aby jim ty oči jezdily po autech při každý příležitosti...Ale byl hodnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...